Uwielbiam z żonatym mężczyzną: jak przetrwać w miłosny trójkąt

Zawartość:

Być może najlepsza rada, jaką mogę dać komuś o związek z żonatym mężczyzną – to znaczy, że lepsze stosunki nie zaczęła. Jednak mamy wątpliwości, że każda kobieta, która „szczęście”, aby zakochać się w człowieka pozbawionego wolności, to rada może pomóc. Nie możemy kontrolować swoje uczucia. I to nie zawsze jest możliwe, aby z góry wiedzieć, czy człowiek jest wolny, tak że bezpiecznik w sercu. Czy nie zbliżać się do niego z pytaniem: „Proszę powiedzieć mi, że nie są obciążone przez przypadek węzeł I wtedy postanowił zakochać się z tobą?” Częściej odwrotnie: spadek zakochany, a następnie pojawi się „niespodzianka”: Boże, tak zrobiłem, to okazuje się, jak żonatym mężczyzną! A teraz nikt nie może mi powiedzieć, co robić dalej!

load...

Relacje w obrębie jednej pary mogą być skomplikowane i nieprzewidywalne, każdy wie, że. Ale kiedy człowiek kochasz, jest częścią zupełnie innej pary, kiedy mąż obcy, nieprzewidywalność i złożoność nawet proste, ale po prostu zdesperowany złożoność relacji może uczynić swoje życie nieszczęśliwy. Trzeba będzie wziąć udział w grze, w której prawie nigdy nie wygrać.

Kobieta, która spadła miłości z żonatym mężczyzną, żyć życiem, które jest przeważnie ukryty zasłonę tajemnicy. Krąg jej bliskich przyjaciół, być może, nie wie o jej romansie, ale w ogóle nie może sobie pozwolić, aby pokazać miłość i kolegów lub znajomych. Większość czasu spędza sam, czeka na swojego żonatego kochanka będzie do niej zadzwonić, aby przyjść na spotkanie, aby spędzić trochę cennego czasu z nią. Ona nie jest jego żoną, ona nie jest matką jego dzieci, nie jest córką swoich rodziców – absolutnie nic ich nie łączy, poza tajnym romansie. Jej szanse na szczęście zależy na przyszłości, która dla niej jest co najmniej bardzo niepewne. Jeśli miłość do żonatego mężczyzny i stać swoje przeznaczenie, zbyt, a ty nie możesz się zdecydować, jak traktować to, masz do powiedzenia, istnieje kilka twardych prawd, które powinieneś wiedzieć.

Czego można oczekiwać od miłości z żonatym mężczyzną

Miłość może zranić, a szczególnie silnie rozumie się te kobiety, które musiały doświadczyć miłości z żonatych mężczyzn. Samotność, smutek, strapienie – te uczucia, szczęście nie jest to konieczne, aby przeżyć je częściej. A jeśli zakocha się w faceta, zanim okazało się, że był żonaty, a nawet jeśli wie, że ma rodzinę, ale wpadł uczucie, jakby w wir głowie – być przygotowanym na „roller coaster” swoich emocji! Będziesz nienawidzić i kochać go, ty siebie nienawidzić, można nienawidzić żonę … W tym samym czasie, będzie zrozumieć serce, że nie ma prawa, by nienawidzić nikogo. Czy myślisz, że będzie zostawić żonę dla ciebie? Zastanowić! Czy życie jest kilka przykładów tego, co zhenatiki w przeważającej części po prostu bawić taką sprawę, a prawie żaden z nich żony rzuca. Zwłaszcza jeśli mają dzieci.

load...

Tak, oczywiście, rozumiemy, że myślisz, że to ktoś inny sposób, a to różni się od ciebie. „On kocha mnie naprawdę” – myślisz, prawda? Ale pomyśl tylko: człowiek znudzony bytovuha rodzina, a żona widzi nie tylko kobieta, przedmiot pożądania, jako pani domu i matka rodziny. Chce czegoś nowego, nie takie przyziemne jak mają teraz z żoną. Oczywiście, jest to interesujące dla ciebie – nawet do takiej intensywności uczuć! Ale masz uczucia nie spali wieczny płomień. Prędzej czy później w relacji vpolzet samą zwyczajność. A dlaczego miałby zrobić to wszystko jest takie same jak w domu, ale w tym samym czasie, aby zacząć wszystko od nowa? Łatwiej jest wrócić do domu, ponieważ nie są już ustalone i tak wszyscy znają, więc wszyscy rodzimy! I innym powodem jest to, że miłość z żonatym mężczyzną nie jest wieczne. Fakt, że nie szukał nowej żony. Szukał kobiety, do których będzie miał żadnych zobowiązań!

Czy uważasz, że będzie on spędzić Nowy Rok z wami? Lub 08 marca? Mało! Prawie wszystkie kobiety, które musiały przejść przez zakochana żonatych mężczyzn może powiedzieć, jak spędzali święta sam, gdy ich mężczyźni spędzić ten czas ze swoimi żonami. Podczas gdy on obejmuje i całuje żonę, będziesz w domu po prostu przytulając poduszkę, i tak będzie co wakacje.

Dobrze, zgadzamy: może on być w stanie uruchomić się przywitać i być ze sobą przez jakiś czas; ale nie należy się spodziewać, że będzie zatrzymać na noc z tobą w taki dzień. Nie chciał ryzykować! On cię kupić, oczywiście, żadnego prezentu, ale wierz mi, moja żona będzie znacznie lepszy prezent. Co więcej, wielu mężów poczucie winy przed żonami, których oszukują i próbują uspokoić swoje sumienie, co czyni je dobrymi prezenty.

Ale co on zahazhivaet tylko do ciebie, ty, to nie wierzę! Gdyby głupcy wokół z ciebie, a ty z nim łatwo oszukać kogoś innego. Jeśli naprawdę lubił różnorodność w seksie i współżycia, jest mało prawdopodobne, że będzie on ograniczał się komunikować tylko z tobą. Większość facetów, którzy dają urodzeniu ze względu na siebie, mają w swoim liście Don Juan wielu intryg. I nawet jeśli w tym momencie miał tylko jedną kochankę, nie ma gwarancji, że nie będzie wkrótce zostać zabrany przez kogoś innego. I nie był jeden kochanek do ciebie. Więc nie zdziw się – jeśli już zdecydujesz się na stosunku płciowego bez zabezpieczenia z tym facetem – kiedy dowiedział się jakąkolwiek chorobą przenoszoną drogą płciową, jeśli nie coś gorszego.

Bądź przygotowany na różnych złamanych obietnic. Na przykład, obiecał spotkać się z wami, a potem nagle okazało się, że jego żona zmieniła plany i ona pilnie potrzebna jego obecność. Bądź pewien, że odwołała spotkanie z wami, ale w żadnym wypadku nie będzie porzucić żonę! Albo obiecał coś zrobić dla ciebie, ale znowu coś się dzieje, a on przesunął domu ucieka, pozostawiając cię w spokoju. Jego żona będzie zawsze na pierwszym miejscu dla niego. Chociaż będzie kłamać, więc nie przypuszczał, że on idzie do żony, a nie gdzieś indziej. I jego żona, on kłamie, więc nie przypuszczam, że on ma cię.

Jeśli czujesz się zazdrosny, zapytać go, czy on śpi z żoną, jest mało prawdopodobne, że będzie usłyszeć prawdę. Jest on prawdopodobnie powiedzieć, że ona go nie lubi i nie lubi go iw ogóle, po prostu żyć pod jednym dachem, ale faktycznie okazało tylko sąsiadów. Lub może on powiedzieć, że była chora i nie mają bliski związek przez długi czas; ale on jest człowiekiem honoru, nie może zawieść chorego. Albo … Tak, wiele rzeczy, które można powiedzieć! Ale uważam, że nie warto.

Więc podsumujmy. Postaraj się uzyskać jasny obraz tego, co stanie się z kobietą, która ma nadzieję na miłość nie wolnych ludzi:

  1. Potrzeby jego rodziny będzie zawsze przewyższają swoje potrzeby. Jego rodzina, a zwłaszcza jego żona zawsze będzie dla niego na pierwszym miejscu. Co mówi o swoim małżeństwie w sposób negatywny, nie oznacza, że ​​jego przywiązanie do żony nie ma dla niego znaczenia. Nawet brak dzieci nie może być dla Ciebie zachęcający fakt, ponieważ nadal czuje się jak męża, a on dbać o dobro małżeństwa, niezależnie od tego, czy dużo on ją kocha, czy nie. Ich wspólne życie zawiera przyjaźń z siedzibą sposób życia i ugruntowanych nawyków. Nie chce ryzykować to wszystko.
  2. Jego stosunki z wami i zawsze będzie tajemnicą. Można czekać na bardzo długi czas, kiedy miłość do żonatego faceta może stać się oczywiste dla każdego, ale jest to najprawdopodobniej nigdy nie zdarzy. Ponadto, wydaje się bać ciebie gdzieś na ulicy, aby nie spotkać się swobodnie z przyjaciółmi, rodziną i przyjaciółmi i krewnymi żony. On zawsze będzie obawiał się, że jego rodzina nie wie nic o tobie nie wiem.
  3. Bez względu na to, jak silna miłość do żonatego mężczyzny, zawsze będziesz tylko tymczasowy dom dla niego. Oczywiście, słychać o nim dość bolesne. Ale, niestety, to prawda. Po pierwsze, twój związek może być bardzo romantyczne i ekscytujące. Dyskusja o tym, że gdy są razem może być spektakularny. Kiedy wyrywając minutę do pocałunku w pracy i godzin seksu w domu, poczujesz, że jego pasja i miłość do ciebie jest wieczna. Nie schlebia sam! Miłość gra stanie się wkrótce rutynową dla niego, i romantyczne wstawki po prostu stać się jeszcze jedno on musi zrobić „.
  4. On nigdy nie opuści żonę. Tylko mniej niż pięć procent mężczyzn opuścić swoje żony dla kobiet, które dają początek intrygi. Tak się dzieje z powodu rozwodu, szereg problemów prawnych lub finansowych, albo dlatego, że ma coś wspólnego z przekonaniami religijnymi, lub dlatego, że mężczyźni wolą zaoszczędzić zwykle małżeństwa niż do ustanowienia nowego życia rodzinnego, ani nawet dlatego, że nadal zachowują przywiązanie do swoich żon – ludzie są bardzo rzadko daje się ich rodziny i przejść do innej kobiety. I nie daj się zwieść o jeden ważny punkt: wciąż ma seks z żoną, nawet jeśli to nie wierzę.
  5. Prawne, finansowe, a nawet wyłącznie na poziomie uczuć nie masz żadnych praw do niego. Nawet jeśli nie jest miłość i przywiązanie emocjonalne między wami, nie zawsze można umieścić Ciebie i Twojego kochanka. Oto dlaczego. Nawet z prawdziwych uczuć do ciebie, zapewne przyjdzie, kierując rozumu, a nie emocji. To nie dlatego, że jest zły; Wręcz przeciwnie, może to być nawet bardzo dobry i miły, ale on – człowiek, a więc patrzy na wszystko z praktycznego punktu widzenia. Wie, że jeśli idzie o o emocjach, spowoduje to duży problem dla jego rodziny, a on tego nie chce. Dlatego też, po przejściu przez namiętności z wami, będzie on przejść – razem ze swoją rodziną.

Bądź uczciwy wobec siebie: wszystko, co nam powiedziano, czeka na ciebie, jeśli – kochanka. A jeśli powiesz sobie: „Kocham żonatego mężczyzny, i zrobię wszystko, żeby być z nim” – wtedy być przygotowany na to, co jest przed wami, a nie tylko radość, ale także ból. Aby zabezpieczyć się przed zbyt silnych uczuć, spróbuj zrozumieć, że to może być tylko bardzo mała część swojego życia, a ta część nigdy nie będzie tak duża, jak chcesz.

Należy prowadzić życie, które byłoby tak pełne ludzi i interesów, które może nie pojawiły się w pustce po przerwie i byli w stanie przetrwać ból. Stały krąg przyjaciół i aktywnego życia razem z tą częścią życia, w którym jest on obecny, – powinno to być twój potrzeby. Niech znajomych wiem, że nadal jesteś zadowolony regularnie komunikować się z nimi. Nie będzie nawet warto, aby nie koncentrować się na relacjach seksualnych tylko ze swoim kochankiem; jeśli mieszka z żoną, a nie jako mnich, to dlaczego nie można pozwolić sobie na relaks z kimś innym? Dałoby to szansę, aby upewnić się, że w oczach wielu ludzi, wyglądasz sexy i atrakcyjny ci.

Trzeba zrobić krok do tyłu i określić ich priorytety. Nauczyć się nie myśleć w sercu i głowie, a także Twój mężczyzna. Najlepszą rzeczą, którą można zrobić, jeśli czujesz, że zaczynasz zakochania się w nim prawdziwe, – jest szybciej wydostać się z tej zależności może być.

Jak przestać kochać żonatym mężczyzną

Istnieją różne sposoby, aby zatrzymać go kochać. Ważne jest tylko, aby zrozumieć, że przede wszystkim utrzymanie się blisko niego. Niektóre kobiety zachowują związek z kochankiem, ponieważ pomaga im finansowo. Ale to bardzo upokarzające, nieprawdaż? Inni po prostu nie myśleć o konsekwencjach: dobra teraz, a nie – co może przyjść! Jest to nierozsądne, ponieważ nic nie dobra wola. I ktoś wygodne ze status quo, ponieważ kobiety same nie chcą przyjąć żadnych zobowiązań w stosunku do mężczyzn.

Cokolwiek to było, jeśli chcesz wypaść z miłości nie wolni, istnieje kilka rzeczy, które trzeba zrobić. Przede wszystkim rozważyć, jak kochasz siebie. Czy kochasz siebie na tyle, aby być spełnione przez „okruchów” czas, że człowiek jest oferuje? Lub chce mieć silne relacje, które będą trwać całe życie?

Po drugie, postawić się w miejscu jego żony. Jak byś się czuł, gdybyś był z żoną? A jeśli on czy kiedykolwiek zdradzić w ten sam sposób? Ponadto, należy zadać sobie pytanie, czy jakimś cudem, wasz człowiek zostanie z wami, jak długo potrwa zanim będzie prowadzić inną sprawę – teraz za plecami? Naprawdę można mu zaufać? A jeśli nie można ufać i kochać go, najprawdopodobniej, nie jest tylko obsesją.

Aby zatrzymać kochający mąż, nie trzeba magiczny eliksir, trzeba tylko zmienić swoje poglądy na temat rodzaju życia. Tylko twoja wola mu powiedzieć „nie”. Tylko twój nie odpowie na jego telefony. W swojej woli, by przejąć kontrolę nad sytuacją. Można położyć kres wszelkiego rodzaju wymówek dlaczego wciąż jesteś z nim, iw swoim znajdzie siłę, by odwrócić się od niego na zawsze. Czy to z kilku powodów: ponieważ nie chcesz, aby zniszczyć jego rodzinę, bo szanuję siebie, a co najważniejsze – dlatego, że nie chcą budować relacje z oszustem i kłamcą. Wyrzucić go i przenieść się – do jego prawdziwego szczęścia. Do głównego szczęścia każdej kobiety – jako jedyny ulubiony dla swoich ludzi.

load...