Utrata wagi z normą sportowej: program bez zakłóceń

Zawartość

Jeśli chudość jako estetycznego kierunku nie lubisz, ale ciało model fitness, bardzo, mogę powiedzieć tylko jedno. Trzeba będzie prawdziwy sport wytrzymałość i kilka poważnych umiejętności szkoleniowych. Taki organ jest podana przez naturę jest bardzo mało, a prawie wszystkie wymagają wydłużony „edytuj” barów, ciężarki, hantle, a czasami dziwne urządzenia do rozwoju równowagi i elastyczności. Jednak, aby chęć posiadania atletyczną ciało jest zwykle przymocowany bardzo specyficzne. W skrócie, jego główną cechą konwencjonalnej mądrości można opisać słowem „perfekcjonizm”. To nie jest dobre, nie jest zły. Czasami „słowo na twierdzeniu” pomaga, a czasami – utrudnienie.

load...

[Powrót do spisu treści]

Pierwszą i podstawową zasadą sportowego wyszczuplającym

W skrócie, jest to: „Nie zabijaj”. Ale co z treningu o wysokiej intensywności, wielkiej wagi i innych pracowników? Trzeba jeszcze zrobić, ale jednocześnie musimy być w stanie nie może być zabity. Łatwiej? Reszta dnia po treningu, nie trzeba do „kłamstwem” i „trzymaj”. A następnego ranka, pożądane jest, aby chodzić bez patyków i kulach. Teraz spójrzmy na zasadzie humanizmu w cyklu szkoleniowym.

[Powrót do spisu treści]

„Cor” lub wzmocnienia centrum body

Problem ze sportem Utrata wagi jest indywidualność każdej osoby. Trudno w jednym artykule malować, ile godzin / minut / dzień trzeba będzie wzmocnić prawdziwe centrum ciała. Najprostszy sposób – aby określić cel. A ona, na szczęście, jest mierzona w liczbach. Zanim jeszcze dotknij paska, powinieneś być w stanie:

load...
  • Stojących w pasku postawy na bezpośrednich rąk 90 sekund, 3 zestawy z 30 sekund odpoczynku między nimi;
  • Stanie wyciągnąć kolana do piersi w imadle na poprzeczce co najmniej 8 razy. W związku z tym utrzymać to najbardziej wiszące tyle trwa ciągnąc kolana;
  • Można wyciśniętą z podłogi ze skarpet co najmniej 8-10 razy;
  • Wykonać przynajmniej jeden „negatywny pull-up”, czyli stopniowe obniżenie ciało zwisające z „brodą nad barem, z rękami w odwrotnym uchwycie”;
  • Bieg 5 km w 30 minut lub mniej

Aby osiągnąć ten stan pomaga … dobrze, to program składający się z biegu, push-up, deski, pull-up kolana do piersi i negatywne pull-up. Alternatywny „run dzień”, dzień ćwiczeń, dzień odpoczynku i stopniowo dążyć do wskaźników

Test

Czego nie robić: do grupy aerobik, spacery bolesne praktyki na pół godziny z impulsu 50% maksymalnej częstości akcji serca oraz wykonywać inne sztuczki z arsenału „Just utraty wagi.” Prawda jest taka, że ​​z takiego „wychowania fizycznego” pozostaje negatywny wpływ metaboliczny. Po prostu, jesteś tak zatrenirovyvaets którzy zaprzestali podnieść coś cięższego niż 2 kg. Ciało sport, jak się zapewne domyślasz, nie jest to do osiągnięcia. Wierz mi, problem „nauczyć się uruchomić 5 kilometrów” wystarczy za pierwsze 3 miesiące jak cardio z nawiązką. I nawet nie trzeba siedzieć na diecie niskokalorycznej. Twój „minimum moralne” – cut 200-300 kalorii z dziennego zapotrzebowania.

[Powrót do spisu treści]

„Moc AF” lub rozwój podstawowych ćwiczeń

Tutaj masz prawdziwy trener. Niech nauczy Cię, jak squat, robi prasy ławce, trakcję i ćwiczenia pomocnicze. Jeśli trener ma – poszukaj dowolnego programu przez Alvina Cosgrove, którzy nie mój post w PR nie potrzebuje. Dlaczego Alvin lepiej niż tych samych programów z magazynów kulturystycznych? Ponieważ większość kobiet w życiu nie jest wystarczająco dużo hormonów na rekompozycji ciała, jeśli są one oddzielnie przeszkolonych nogi, klatka piersiowa / plecy, ręce w różne dni szkoleniowych. Celem tego kroku jest prosta – wypracować sprzęt i nauczyć się podnosić ciężary w taki sposób, 5-10 powtórzeń dają maksymalną zmęczenie. W przeciwnym wypadku dostaniesz ciało modelki, czyli stać się chude.

Czego nie robić: program „nasovyvat” wymyślony przez grono siebie / odczytu magazyn sportowy przynosząc ćwiczenia zginając biceps hantle i inne krokami. Power-OP Program „nesportsmenki” powinien składać się z 5-6 podstawowych ruchów. Cała reszta – to strata czasu. Lepiej zamiast przynosić mnóstwo zrobić na koniec 15 minut odstępu biegu treningowego. Nie jest konieczne i manii „Swing pressik”. Jeśli przeszły etap kory gładko i zrobił test na pięć „pressik” powyżej i tak pompowane i brak standardowych 1-2 ćwiczeń na koniec szkolenia dla jego rozpatrzenia. To jest surowo zabronione i dostęp do klas energetycznych grupa z hantlami o wadze 0 kg i bodibarami z mopem. Będzie to tylko pogorszyć regenerację mięśni, a nie dają ogromne spalanie tłuszczu

[Powrót do spisu treści]

Konwencjonalne suszenie

Zwykle jest dalej. W dniu treningu siłowego opuszczenia podstawy 1 ciężkie ćwiczenia, takie jak przysiady ze sztangą, martwy, a nawet ciągnąc w górę. Możesz zrobić to do stosowania zasady siły, czyli 5/5 lub nawet 3-3-3-3-3. Wydech, a na końcu znajduje się mały Tabata lub po prostu cykl ćwiczeń całego ciała o masie świetlnych. I zazwyczaj w serii 4-5 ćwiczenia obejmują przemian nogi, trzon, pleców i ramion -kor mid-back. Klasyka jest sekwencja: przysiad bez ciężaru-strap-push z klatki piersiowej pchnięciem do żołądka, czy coś takiego. W dniu cardio uruchomić odstępach czasu lub uczęszczać na zajęcia lub na rowerze fitboksa i iść po rozciąganiu czy joga.

Czego nie robić: prowadzone sprinty przed treningiem siłowym. Częstym błędem – umieścić szybki bieg do początku zajęć. Zazwyczaj prowadzi to do całkowitego wyczerpania nogach, a zatem zaśmiecona ruchu podstawowego i haniebnego upadku na piątym miejscu w „krótkim odstępie czasu”. Wystarczy uruchomić przez 10 minut „rovnenko” do ogrzania. To nie jest konieczne i „pop” wszystkie ulubione wagi i ciężarów pod koniec treningu. Ta faza dodaje się powoli tylko do tych, którzy są zaangażowani w non-stop przez okres dłuższy niż 3 lata i co do zasady ma przełomową technologię i napędowych. Wszyscy inni, że to nic innego jak całkowitej niezdolności przez kolejne kilka dni nie będzie. I, jak zapewne domyślacie, nie jest konieczne, aby przejść do grupy aerobiku po treningu siłowego. Ponownie, aby uniknąć powodowania zmęczenia „szybko” i „wolno” włókien mięśniowych w ciągu jednego dnia. Po tym wszystkim, jest to zmęczenie tłumaczone na język laika, zazwyczaj oznacza, że ​​nie można przejść dziennie bez pomocy.

Ogólnie rzecz biorąc, trzeba mieć cierpliwość i wytrwałość, a to wszystko, aby pomóc osobie, która skorzysta z wami. Ale szybko schudnąć i nabycia mięśni tylko tłuszcz reklamy palnika.

load...