Utrata wagi: nie jesteśmy po raz pierwszy

Wiele osiągnąć imponujące rezultaty w redukcji wagi, iść na siłownię kilka lat, utrzymać ciężar odpowiedniej diety, a następnie, jak mówią, życie się nie dzieje. Ciąża lub przenoszenia lub zmiany pracy, a teraz po raz pierwszy pokój nie miał wystarczająco dużo czasu, a następnie – i pragnienie zniknie. Po tym wszystkim, nie ma nic łatwiejszego niż porzucić nałóg, który jest tak jakby, użyteczne i dobre, ale to wymaga czasu i pieniędzy. Wracając po długiej przerwie i znów zaczynają się schudnąć, ci ludzie mają do czynienia z bardzo specyficznych problemów.

load...

Moja waga nie znika tak szybko, jak

Dla niektórych może to oznaczać miesięcy, podczas gdy inni są niezadowoleni tempie. Cokolwiek to było, z każdym „big rośnie cienka” organizm przystosowuje. Czy zrobić częsty błąd:

  • Myśleć „przyjście” kalorii z tych figur, które były nieodłączne w organizmie w pierwszym utraty wagi. Wielu po prostu wziąć stary dziennik żywności, gdy wartość energetyczna diety jest przeznaczony bardziej trenera lub dietetyka i „go” na nim;
  • Myśleć „przepływ” według starych norm. To zmieniło się wiele. Nawet jeśli nie iść na siłownię, która jest bardzo dobra, to nie znaczy, że będzie tam do pracy w tym samym tempie i przy tym samym rytmie, jak wcześniej. Być może „zepsuł” techniki, czy program jest zbyt łatwe lub trudne dla ciebie. W każdym przypadku, gdy forma fizyczna jako okazję do dokonania pewnych ćwiczeń zwraca się szybko. Jednak spożycie kalorii nie może być taka sama. Bo jeśli myślisz o wzorach „parafialny”, przepływ sobie czujnik aktywności;
  • Jesz bez zwracania uwagi na suplementach diety. Że nie mówię o tym, co musimy kupić kilka suplementów diety, a nie tylko ich, ale że „zakup” żywność nie może być najbardziej przydatne w świecie. Zawiera on sosy, upiecz je z serem, oczywiście, w sosach i ser nie jest zły, ale nie wiem o nich, więc – nie wierzę;
  • Spróbować wszystko nowe „diety żywności”, który można znaleźć tylko. Czekolada dla utraty wagi, bary, a nawet lody. Wszystko to jest wchłaniany w bardziej „zabawy” ilościach niż wcześniej, bo okazuje się, że to nie działa;
  • Jesteś na diecie, nie. Nie jest tajemnicą, pierwszy odchudzania – najbardziej przyjemny jasnych nadziejach na przyszłość nie daje swoją „zgubę” cały proces. Wierzysz, iw żaden sposób nie stara się pogorszyć sytuację. Urodziny przyjaciół? Najlepiej jest zadzwonić za pół godziny niż siedzenie z uścisku dziewczyny i ciasto całą noc. Niektóre get-razem w pracy? Będziesz odnosić się do czasu, albo nie iść. Generalnie, jest to pierwszy utrata wagi. Ale teraz, gdy żyliśmy przez pewien okres bez trybu, będzie okresowo powracać. I obliczyć, ile tak naprawdę jeść, i czy istnieje deficyt rzeczywistości z takiego leczenia nie jest możliwa.

Tak, problem utraty wagi znów dość specyficzny. Jak je rozwiązać?

Co dziwne jedzenie

Spróbuj przynajmniej po raz pierwszy, aby uniknąć „jedzenie dla utraty wagi.” Jest to kosztowne, a osobliwe wzmacniacze smaku obejmuje stos, barwniki i inne substancje chemiczne żywności. I to jest spożywane, zazwyczaj pudełka. A mój przyjaciel raz dziewczynie udało nam się jeść 2 paczki wafli Nadmiar wolnych, popijając lodów „odchudzania” z sublimacji. Oczywiście, wszystko to doprowadziło ją do rozstroju żołądka. Ale trzeba przyznać. Nawet „jednorazowe” działania te pokazują nam, że jedzenie zachowanie nie jest dobre i powinno w szczególności uwzględnić, a jeśli go we właściwy sposób.

Można zrobić kilka struktur z „żywności dla utraty wagi.” Łatwiej? Cóż, pozwól sobie kilka barów lub bezy, jeśli nie schudnąć łatwiej się z nimi. Ale nie uwzględniają je w codziennej diecie jako „substytut dla wszystkich”, nie zastąpi pokarmów bogatych w białka, błonnika i węglowodanów z korzystnych tłuszczów. Wpadli tylko dla ciebie „na krótko” na słodycze.

load...

Waga jest tempo tych nie

Zdenerwowany, ale każda utrata wagi nawet u tej samej osoby jest wyjątkowa pod względem. O piątej, wiele czynników zmienił wagę do wahań poziomu hormonów. Martwić się o tym, że „to nie jest tak, jak poprzednio,” nie warto. Powinna zacząć się martwić, jeśli waga nie znika w ogóle, a jest to jedyny punkt, w którym się martwić.

Szkolenie nie jest dostarczany

Przyjemność. Tak długo, jak nie masz odwiedził salę, wiele się zmieniło. Jedną z sytuacji, gdy najpierw nauczyć się podstawowych ćwiczeń, a program opiera się na nich, a także trochę „izolatora” ruchów i cardio. To zupełnie co innego, jeśli nauczysz się robić dużo cardio, co jest, oczywiście, zwiększa zużycie kalorii, ale przechodzi „obniża” układ odpornościowy i pozostawia z poczuciem bezradności i braku zrozumienia tego, co się dzieje.
W ogóle, jeśli uczą się ćwiczyć przez dłuższy czas, a nic o mocy nie wiem, masz, co dziwne, nie jest zaletą. Dowiedz oraz „przepływ” wzrośnie, a liczba ta będzie znacznie lepiej.

Jednak pierwsze wrażenia są bardzo różne od „suwu”, co daje grupę tlenową, pod wesołej muzyki i wesoły jako instruktor. Ale wszystko jest bardzo proste. Kup sobie kilka razy, a po chwili masz nawyk i zabawy szkolenia przyjdzie.

Wiem o tym i wszystko, co mogę

Ostatni, ale najważniejszą rzeczą. Dotychczasowe doświadczenia będą przeważać nad wami, i zawsze będziesz czuć, że wiesz lepiej, a może więcej. I nie sądzę, że tak nie jest. I wiesz i możesz, ale będzie mieć zupełnie taką samą wartość. Wiesz jak liczyć kalorie, a wiesz, że najważniejszą rzeczą. Można również udać się do wizyty szkoleń oraz wsparcia dla okresowości hali. I w końcu, wszystko to jest znacznie ważniejsze niż różne „nowych metod i technik”, a produkty odchudzające. Spróbuj zacząć wszystko od nowa, i iść tą drogą z bardziej otwartym umysłem. W końcu twoje doświadczenie jest bezcenne, ale tym razem to naprawdę może okazać się lepiej.

Elena Selivanova

load...