Usuwanie włosów w domu

Zawartość:

Najpiękniejsza część kobiecego ciała – nogi, a oni potrzebują usuwania włosów. Wtedy będą szczupły, o gładkiej i miękkiej skóry jak jedwab. Ciało, jak wiadomo, wymaga regularnej opieki i dużo pracy. Oczywiście, depilacja trzeba wydać trochę pieniędzy, ale warto!

load...

Istnieje wiele różnych procedur, które pomagają utrzymać stopy w dobrej kondycji. Wśród nich jest usuwanie włosów w domu, które powinny być wykonywane tak często jak to możliwe. Jest to świetna alternatywa dla usług piękności, który, jak wiemy, istnieje wiele pieniędzy. Można zaoszczędzić nie tylko pieniądze, ale również czas.

Tak, jak to zrobić tę procedurę bez wchodzenia do salonu? Jaki rodzaj depilacji jest odpowiedni dla Ciebie? Czy jest bezbolesne usuwanie włosów w domu? Co będzie potrzebne, aby osiągnąć najlepsze rezultaty? I, oczywiście, jakie zasady powinny być przestrzegane, aby nie zranić podczas tej procedury? Wszystkie te zagadnienia zostaną omówione poniżej.

Maszyna elektryczna do depilacji

Elektroliza włosów – procedura, która usuwa i hamuje wzrost niepożądanych włosów na niektórych częściach ciała (ramion, nóg lub obszaru bikini). Proces odbywa się poprzez przetwarzanie każdy włos indywidualnie, zapewniając tym samym usunięcie wszystkich typów białe, lekkie, a nawet twarde włosy włosy mieszkowe, których wzrost jest spowodowany zmianami hormonalnymi. To usuwanie włosów w domu nadaje się do przetwarzania absolutnie dowolny obszar skóry, w tym rejonie twarzy, pleców, pach i okolic bikini.

Jest to jeden z najprostszych i najbardziej skutecznych metod – do depilacji w domu przy użyciu maszyny do pisania elektryczny. Proces ten jest dość bolesne i, w przeciwieństwie do woskowania w domu, przyzwyczaić się do bólu, nawet po raz dziesiąty jest prawie niemożliwe. Można kupić samochód, który jest dodatkowo wyposażony w podkładki chłodzące hel lub bloków lodu. Producenci twierdzą, że z pomocą depilacji jest prosta: to minimalizuje ból, które występują, gdy włosy są wyciągnięte. Jednak, jak pokazuje praktyka, pozbyć się nieprzyjemnego i rozdzierający ból nadal nie można.

load...

Pomimo wszystkich pozytywnych i negatywnych cech, przed rozpoczęciem depilacji w domu lub w kabinie, warto zostać zbadane w celu ujawnienia osobistych tolerancję procedurę.

Jak depilatora elektrycznego?

Każdy włos wyrywanie, jak pęsety. Na skórze nóg i rąk jest jeszcze całkiem znośne. Ale w odniesieniu do bardziej delikatnych obszarach, takich jak bikini, tutaj ból jest prawie niemożliwe, aby tolerować. Mimo wszystko jest bardzo indywidualne. Dla niektórych kobiet, depilacja w strefie bikini stała się procedura znajome.

Nasz konsultant piękna przypomina niektóre kobiety nie rób takiej depilacji w domu. Odnosi się to do właścicieli skóry wrażliwej, kobiet w ciąży i tych, którzy mają problemy z żylakami. Depilacja na Domus poprzez maszyny elektrycznej jest zabiegiem dość agresywne. Dlatego też stosować specjalne kojące odżywcze an_1y i balsamy po konferencji. Miękną i nawilżają skórę, łagodzi swędzenie i podrażnienie możliwy, wyrównać kolor i usunąć zaczerwienienia (takich jak obszar twarzy i bikini).

An_1y do depilacji

W sklepach teraz reprezentowanych przez dużą liczbę specjalnych an_1ów i różnych środków, za pomocą których można przeprowadzić usuwanie włosów w domu. Można podnieść agenta zgodnie ze swoim rodzaju skóry. Kremy do depilacji może być stosowany do skóry rąk, stóp, a nawet okolice bikini, a są one bardzo łatwe w użyciu. Trzeba będzie maksymalnie piętnaście minut, aby uzyskać widoczny pozytywny wynik. Po przyłożeniu do depilacji poszło dobrze, należy użyć balsamu nawilżającego lub an_1u (nie pojawiają się podrażnienia).

Jaki jest wpływ zasady an_1 ​​na włosy? Środek depilujący zawiera wysokie stężenia składników czynnych. Z tego powodu, że aktywnie wpływa nie tylko na włosy, ale także swoje korzenie. Zatem, korzeń jak rozpuszcza się, a to dzieje się w zaledwie dziesięć minut. Krem stosuje się na wybranym obszarze ciała (na przykład, na skórę stóp), a po upływie czasu określonego w instrukcji, usuwa szczególną wand. Po raz pierwszy nie usuwa wszystkie włosy na raz, a niektóre mogą pozostać, ale jeśli procedura cały czas, są cieńsze i są usuwane całkowicie.

Zaletą takich an_1ów jest spowolnienie wzrostu włosów, a główną wadą można nazwać to, co oni są wystarczająco skomplikowany skład chemiczny, który ma negatywny wpływ na skórę wielu kobiet.

Woskowanie

Usuwanie włosów w domu za pomocą wosku dość uniwersalna i nadaje się do prawie wszystkich kobiet. Metoda wosk może być przeprowadzona na wszystkich stronach, na których chcesz usunąć zbędne owłosienie. Zabieg jest praktycznie bezbolesny, niewielki dyskomfort występuje tylko na początku, ale w miarę upływu czasu uzależnienia i ból prawie nie występuje.

W tym przypadku, woskowanie w domu daje wynik dość długoterminowy: skóra rąk, nóg i bikini pozostaje gładka przez miesiąc. Doświadczeni kosmetolodzy polecają woskowanie metodę depilacji nawet na najbardziej wrażliwych obszarach ciała, na przykład w obszarze bikini. Ale lepiej jest zostawić miejsce na kameralne salonie piękności – gdzie można to zrobić szybciej i bezpieczniej.

Depilacja jest następujący: wosk ogrzewa się do pewnej temperatury, ale nie na tyle wysoka, aby nie spalić. Następnie nakłada się równomiernie na niewielkiej powierzchni ciała, a górna jest dociskana specjalnej taśmy. Po niej oderwać gwałtowny ruch przeciwko wzrostu włosów; to depilacja zapewnia długotrwały efekt. Włosy są wyrwane i wszystkie włosy wyrastające po rozcieńczeniu, więc po tej procedurze, nie pojawiają się sztywne włosie.

Jako an_1 ​​do depilacji, wosk może być dobrany odpowiednio do rodzaju skóry stóp, dłoni lub twarzy. Nie zapominaj o ochronnym i an_1 ​​odżywczy przed i po depilacji, że nie było podrażnienie.

Golenie

I, oczywiście, nie zapominamy o najprostszym i najszybszym sposobem na usuwanie włosów w domu – o goleniu. Co najważniejsze – należy zachować ostrożność, ponieważ można przypadkowo przeciąć skórę, więc najlepiej jest wybrać nowoczesne maszyny wyposażone w specjalne zabezpieczenia. Procedura golenie ma być powtarzane wystarczająco często, jak następny dzień rośnie kolczaste szczeciny. Jak wydać się golić? Co najważniejsze – czy wilgoć: nie trzeba się golić na suchą skórą: Należy stosować specjalne an_1y. Kosmetyczki powinni wydać golenie wzrostu włosów, a nie przeciwko nim. Po tym, należy smarować skórę olejkiem lub balsamem.

Depilacja laserowa

I tu jest kolejny dość skuteczny i niezawodny sposób, który jest odpowiedni dla skóry rąk, stóp, twarzy i okolic bikini. Jednakże, depilacja laserowa w domu nie jest wykonywana – jest wykonany w całości w salonie piękności profesjonalnych kosmetologów.

Nie można wykonać taką procedurę na własną rękę. Depilacja jest pod wpływem światła. Laser wpływa nie tylko sama włosy, ale także u nasady. Musisz zdać co najmniej dziesięć procedur. Następnie włosy przestaje rosnąć wcale w tych obszarach, w których (procedura, która w sposób dość drogie) przeprowadzono.

Shugaring

Shugaring jest jedną z najstarszych technik. Jest to najczęściej stosowany przez kobiety dla strefy bikini, ale także może być stosowany do usuwania włosów i palcach. Konsultanci nie zaleca się korzystania z tej metody pod pachami lub na twarzy, tak aby nie pojawić się podrażnienie. Odpowiednio przygotować roztwór do depilacji się trzy łyżki wody i wlać do małego pojemnika, ogrzewać w niskiej temperaturze, a nie wrzenia. Następnie wlać cztery łyżki cukru. Mieszaninę miesza się aż do całkowitego rozpuszczenia cukru. Następnie dodać jedną łyżeczkę kwasu cytrynowego lub soku z cytryny. Gdy mieszanina zaczyna się obracać zmienia kolor na żółty i karmelowy zapach, zdjąć z ogrzewania i chłodzenia.

Usuwanie włosów powinny być wykonane po traktuje obszar, który zostanie usunięty z włosów, peeling, balsam lub że nie pojawia się podrażniona. Następnie nałożyć cienką warstwę mieszanki na skórę stóp, stosuje się paski do depilacji (można je kupić w sklepie lub zrobić własny z tkaniny bawełnianej). Kiedy mieszanina twardnieje, pociągnij energicznie.

Mamy nadzieję, że te wskazówki pomogą Ci określić najlepszy dla tego produktu. Jest to najlepiej skonsultować się z kosmetyczka, który będzie wybrać pojedynczy rodzaj depilacji w domu dla Ciebie osobiście i powiedzieć, jak to zrobić. Zawsze należy pamiętać o ostrożności, tak aby nie zranić: nie zapomnij o żele i an_1y do golenia, korzystać z obiektów po zabiegu. Kremy i balsamy usunąć podrażnienia i nawilżają skórę: oni zwykle dodać witaminy A i E, aloes, arnika, rumianek, nagietek.

Wypróbować kilka metod i wybrać metodę, która najbardziej Ci odpowiada doskonale – Pamiętam, w domu depilacji powinno być tak łatwe i przyjemne.

load...