Usuwanie włosów na zawsze – pewny sposób, aby stać się doskonałym

Zawartość:

Istnieje anegdota: „To nie jest wykonywana w usuwaniu włosów może zaoszczędzić czas dziewczynę od lekkomyślnego zachowania.” To jest tylko wtedy, gdy kobieta odmawia tej procedury, to może stać się celem dla znacznie mniej nieszkodliwych żartów. Jak dobrze, że w tym wieku istnieje wiele sposobów, aby poradzić sobie z niepożądanej roślinności na ciele! Porozmawiajmy o różnych metod depilacji.

load...

Aby rozpocząć zrozumie, że depilacja jest i czym różni się od depilacji. Tak więc, podczas depilacji jest tylko widoczna część włosa jest usuwany. Jeśli depilacji usuwa się całkowicie, łącznie z korzenia. Stopniowo liczba mieszków włosowych jest zmniejszona, a przystanek włosy rosnące całkowicie. Aby osiągnąć sprawne ciało, bez nadmiernego owłosienia, istnieje wiele metod. Ale który z nich najlepiej wybrać teraz mamy go w twarz.

Tradycyjne przepisy

Oczywiście, istnieją sposoby niektórych „starych żon, które pomogą Ci pozbyć się własnego irytujące roślinności. Ale nie zapominaj, że wszystko usuwanie włosów w domu – procedura jest bardzo prosta. Konieczne jest, aby traktować je z dużą ostrożnością. Co najważniejsze – nie powodują bardziej zaszkodzić usuwania włosków bez nadzoru specjalisty. Ale jeśli absolutnie nie chce odwiedzić salon, można spróbować „wycofać” niechciane włosy używając następujących receptur tradycyjnej medycyny.

 • Wlać 100 gramów. Orzech przegrody 150 ml. Alkohol 70%. Moczyć nalewkę w ciemnym miejscu na tydzień. Następnie nasmarować niechcianej roślinności codziennie, dopóki włosy nie wypadają.
 • Take 50 gramów. Pokrzywka nasion i miesza się z 100 ml. Olej roślinny. Inkubuje się mieszaninę przez 2 miesiące. Następnie smarować skórę z nalewki 2 razy dziennie.
 • Mix 50 uncji. Ziarno 100 z pokrzywy C. Olej słonecznikowy. Bądź częścią w ciemnym miejscu przez 2 miesiące. Następnie regularnie smarować miejsc o wysokiej roślinności, aby całkowicie usunąć włosy.

Pamiętaj, że w domu – nie jest najlepszym miejscem dla tak delikatnej procedury, takie jak usuwanie włosów. Aby pozbyć się niechcianej roślinności lepiej niż kiedykolwiek, aby przejść do salonu. Pod nadzorem specjalistów procesu zajmie mniej bolesne i bez szkody dla organizmu.

Obecna siła przeciwko niechcianych włosów

Jednym z najbardziej popularnych sposobów zwalczania nadmiernej roślinności na organizm – elektrolizy. Został po raz pierwszy użyty na początku 20 wieku. Od tamtej pory ten rodzaj depilacji zdobyła wielu zwolenników. Wynika to częściowo z faktu, że do tej procedury, nie ma praktycznie żadnych ograniczeń co do rodzaju włosów i skóry.

load...

Podczas elektrolizy wprowadza się pęcherzyka, elektrody igłowej, która jest utworzona na końcu wyładowania elektrycznego. To tworzy wysokiej temperaturze, która niszczy mieszki włosowe. Działać na mieszku włosowym tylko w fazie aktywnego wzrostu włosa. W związku z tym, należy usunąć wszystkie włosy nie będą działać w ramach jednej sesji. Procedura będzie musiał być powtórzony kilkakrotnie. Ale po tym, można zapomnieć o problemie niechcianego owłosienia na ciele.

Elektroliza można zastosować do każdej skóry. Ale ze względu na długotrwałe procedury często zaleca się przeprowadzać do rozwiązywania drobnych problemów. Najlepszy ze wszystkich, ta metoda nadaje się do korekty brwi i włosy, aby pozbyć się górnej wargi. Należy zauważyć, że procedura całej jego skuteczności, jest nadal dość bolesne. Jednak wiele ośrodków medycznych oferuje obecnie różne rodzaje znieczulenia.

Elektroliza jest przeciwwskazany u:

 • Różne choroby dermatologiczne;
 • Choroby onkologiczne;
 • Choroby układu sercowo-naczyniowego;
 • Cukrzyca.

Ponadto, nie zaleca się wykonać procedurę w czasie ciąży.

Laser przeciwko nadmiaru roślinności

Jedną z najbardziej popularnych metod usuwania owłosienia – depilacji laserowej. W trakcie zabiegu, wiązka laserowa podgrzewa włosy i pochłania komórek zawierających melaninę. Stopniowo, mieszek włosowy jest niszczony, włosy stają się cieńsze i przestają rosnąć. Niestety, depilacja laserowa nie jest odpowiedni dla właścicieli światła, siwe włosy i ciemną skórę.

We wszystkich innych przypadkach, depilacja laserowa jest bardzo skuteczne i praktycznie bezbolesne. To sprawia, że ​​nadaje się do usuwania włosów na wszystkich częściach ciała. Jednak zawsze depilacja laserem często wymaga posiadania od 6 do 8 zabiegów. Wszystko zależy od indywidualnych cech skóry i włosów.

Laserowe usuwanie włosów jest przeciwwskazany u:

 • Ostre choroby zakaźne;
 • Choroby skóry;
 • Żylaki.

Ponadto, nie korzystają z tej metody usuwania włosów w okresie ciąży i karmienia piersią.

Światło na gładką skórę

Fotoepilacja – jest kolejnym skutecznym sposobem zwalczania niepożądanej roślinności. Do depilacji wykorzystuje serię krótkich błysków światła, które niszczą mieszki włosowe. Zasada działania w tym samym czasie podobny do depilacji laserowej. Ponieważ usuwanie włosów zależy od zawartości melaniny, tym bardziej skutecznej Fotoepilacja o ciemnych włosach.

Depilacja praktycznie nie powoduje bólu. Dlatego też, nawet używane do usuwania włosów w obszarach wrażliwych. Ponadto, eksperci pamiętać, że lampa stymulują produkcję kolagenu, który poprawia elastyczność skóry. Ale ta procedura była jak najbardziej komfortowy, proszę tylko w specjalistycznych klinikach, które korzystają z profesjonalnego sprzętu.

Fotoepilacja nie mogą być wykonywane:

 • W czasie ciąży
 • Jeśli cierpią z powodu chorób, takich jak łuszczyca i egzemy i innych chorób skóry;
 • Padaczka;
 • Jeśli pacjent choruje na cukrzycę.

Trzy w jednym

Elos depilacji łączy w sobie zalety trzech metod na raz – elektryczne, fotograficzne i depilacji laserowej. Żarówka włosy są zniszczone pod wpływem impulsu światła i prądu. Poprzez ten Elos depilacji pozbywa włosy, niezależnie od ich rodzaju i koloru. Metoda ta jest skuteczna nawet dla światła i siwe włosy. Jednak warto zauważyć, że nie jest jednolita procedura byłaby wymagana, aby osiągnąć maksymalny efekt.

Elos depilacji jest bezpieczny dla wszystkich rodzajów skóry. Dodatkowy system chłodzenia w trakcie postępowania pozwala uniknąć nieprzyjemnych efektów – zaczerwienienie i podrażnienie. Dlatego Elos usuwanie włosów może być przeprowadzone jeszcze przed uroczystym przypadku gdy tak ważne jest, aby wyglądać dobrze. Jednak, podobnie jak w przypadku innych rodzajów depilacji, Elos depilacji ma szereg przeciwwskazań:

 • Ciąża;
 • Zaburzenie krwawienia;
 • Osłabiony układ odpornościowy;
 • Uczulenie na słońce i światło.

środki ostrożności

W celu uczynienia procedury były skuteczne i powinny być starannie przygotowane w zdrowy sposób. Zwrócić szczególną uwagę na dobór centrum medycznego oraz specjalisty, który będzie wykonywał procedurę. Najlepiej jest stosować do specjalistycznych klinik, zamiast prywatnych „rzemieślników”. Pamiętaj, aby sprawdzić dostępność niezbędnych pozwoleń i dokumentów potwierdzających kwalifikacje zawodowe.

Pamiętaj, że wyraźnie powiedzieć, jaki rodzaj depilacji jest odpowiednia można tylko pro. Po tym wszystkim, to wpływ kilka czynników:

 • Typ włosów i skóry. Niektóre rodzaje depilacji nie nadaje się, na przykład, na jasnych włosach.
 • Twój próg bólu. Niektóre procedury są dość bolesne.
 • Obecność wielu chorób przewlekłych. Wielu z nich są uważane za przeciwwskazanie do jednego lub inny rodzaj depilacji.

Należy zwrócić się do lekarza, aby powiedzieć szczegółowo o wszystkich przeciwwskazań i skutków ubocznych.

Jeśli zrobisz to dobrze, można pozbyć się niechcianych włosów na stałe. Usuwanie włosów odbywa się w czasie, aby pomóc dziewczynie komplementy usłyszeć w jego adresem oraz „akty pochopnych” … Czasami przynoszą wiele radości!

load...