Usuwanie niepożądanej roślinności z kobiecej twarzy

Zawartość:

Dla wielu kobiet, nadmiar zarost w postaci wyraźnie ewoluował anten, biały lub, co gorsza, ciemne pistolet na policzkach, Baki, a nawet odrobiną brodą – prawdziwym problemem. Ona może prowadzić kobietę z dość młodym wieku. Dowiedzieć się, jak pozbyć się włosów na twarzy, można zrozumieć tylko przyczyny ich występowania.
Powrót do spisu treści

load...

Przyczyny zarostu u kobiet

Przyczyną nadmiernego zarost u kobiet jest dość proste – o hormony. Wszystkie procesy zachodzące w ciele kobiety są kontrolowane przez hormony, ale nie zawsze ich rozwój przebiega prawidłowo. Wiadomo, że żeńskie hormony – estrogenów i hormonów męskich – androgeny są wytwarzane w męskich i żeńskich organizmie, ale w organizmie mężczyzny wytwarzają więcej męskich hormonów w organizmie kobiety, a także – więcej kobiet. Ale w niektórych przypadkach nie jest porażką.

Gdy awaria hormonalnej u kobiet występuje nadprodukcja męskich hormonów, co prowadzi do wielu negatywnych skutków, aw niektórych przypadkach nawet wymagają poważnego traktowania. Zrozumieć zarost stanowią poważne odchylenie czy tylko defekt kosmetyczny, dość prosta – trzeba pamiętać, kiedy się tam dostać, i czy mają one bliskimi.

Genetyczne predyspozycje do wysokiego poziomu męskich hormonów nie jest obarczona zagrożeń dla zdrowia, ale w tym przypadku zarost u dziewcząt pojawiają się już w wieku 12-15 lat, w tym samym czasie i zaczyna walczyć z nimi. Aby poradzić sobie z taką wadą może i powinna być, bo kobieta nie musiała zmierzyć brodę lub baki. Nagłe wystąpienie nadmiernego owłosienia twarzy może zarówno świadczą o małych uszkodzeń w produkcji hormonów i mają wskazówkę pojawienia się guzów rakowych lub guza na genitalia, leczenie jest konieczne. W każdym razie, jeden z negatywnych przejawów męskich hormonów w organizmie kobiety są ciemne włosy, lub po prostu obfita roślinność na twarzy, a czasem na klatce piersiowej, pleców, brzucha, które zwykle ciemne włosy u kobiet nie stało.

Pozbyć się niepokojących włosy mogą być piękne, a ludzie stosowania kosmetyków, zarówno w salonie, jak iw domu, chociaż niektóre nie są bardzo zaawansowanych przypadkach jest możliwe i mniej radykalny sposób – aby rozjaśnić włosy na twarzy w celu ich ukrycia. Wszystkie metody pozbycia włosy mają zarówno wyraźne zalety i wady, więc kobiety mają zwykle do sortowania ich wszystkich, dopóki nie znajdzie najlepszą opcję dla siebie.

load...


Powrót do spisu treści

Usuwanie domu anteny nowoczesne kosmetyki

Usuwanie włosów z twarzy kobiety w domu można wykonać na kilka sposobów. Nie wszystkie z nich są przyjemne, ale przede wszystkim piękno.

W przypadku rzadkich wąsów, można po prostu wyciągnąć istniejących włosków pęsetą, a także wyrywanie brwi. Ale w tym przypadku trzeba poważnie dbać o higienę i środki do dalszego leczenia skóry.

Obszar nad wargą, gdzie najczęściej znajduje się niechcianych włosów jest bardzo wrażliwy, dlatego bardzo ważne jest, aby traktować skórę po depilacji, aby nie rozpocząć proces zapalny w obszarze rozdarty cebulki włosa. W celu uczynienia włosy uciekł mniej bolesne zrobić masaż skóry lekko i stosować lód przez około 5-7 minut, aby zmniejszyć wrażliwość leczonego obszaru. Następnie skórę należy odtłuścić alkoholem lub nadtlenek wodoru.

Włosy muszą zrywać jeden, tak aby nie powodować uszkodzenia skóry znacznie. Gdy żądany wynik jest osiągnięty, a anteny zniknęły trzeba ponownie traktuje skórę z alkoholem lub nadtlenek wodoru w celu zapobieżenia zakażeniu. Końcowy akcent w tej wersji depilacji – jest zastosowanie kojący krem. Jeśli skóra kobiety jest bardzo wrażliwy, konieczne jest, przed nałożeniem Wash Cream go ciepłą wywar z rumianku, który będzie wysuszyć i koją skórę.

Ta metoda usuwania owłosienia z twarzy zupełnie rezultativen jako depilacji raz w miesiącu wystarczy do przeprowadzenia. Ponadto, można użyć kosmetyków przemysł chemiczny, ale należy stwierdzić od razu, że dają mniej długotrwały efekt. Do najczęściej stosowanych metod należą depilacji woskiem. Wybór woskiem do usuwania włosów z twarzy jest dość szeroki, ale procedura usuwania nie jest przyjemne, a wynik jest przechowywany nie dłużej niż tydzień.

Depilacja woskiem jest uzasadnione, gdy powierzchnia ma grubą Fuzz, wąsy lub szybko rosnące krzaczaste wąsy, które po prostu nie mogą być usunięte, wyciągając jeden włos. Taki proces jest bardzo pomaga, gdy trzeba się pozbyć włosów szybko. Ponadto, można użyć kremu do depilacji, ale w tym przypadku kobieta musi być bardzo ostrożny, ponieważ te kremy nie są odpowiednie dla wszystkich. Używać takiego kremu jest prosta – trzeba nanieść niewielką ilość substancji w wybranym obszarze, i odczekać kilka minut, a następnie zmyć krem, powtarzać takie działanie jest konieczne co 2-3 dni.


Powrót do spisu treści

Usuwanie owłosienia z twarzy tradycyjnymi metodami kobiety

Niektóre kobiety pozbyć się niepożądanej roślinności wyłącznie ludowych środków zaradczych, a raz warto zauważyć, że niektóre z tradycyjnych receptur są naprawdę skuteczne i zasługują na uwagę płci pięknej. Główną wadą stosowania tradycyjnych metod usuwania owłosienia z twarzy kobiety jest konieczność długotrwałego stosowania takich środków, aby uzyskać wynik, ale wynik jest bardziej odporna.

W takim przypadku, jeżeli właściciel nadmiar włókna twarzy włosy są cienkie i ciemny kolor, można użyć kompozycję na bazie nadtlenku wodoru. W celu wytworzenia mieszaniny wymaganych 1 łyżeczka 6% nadtlenku wodoru, 5 kropli amoniaku, 1 łyżeczka płynnego mydła. Wszystkie składniki należy dokładnie wymieszać i stosować się do obszaru problemowego. Procedura ta powinna być wykonywana raz na trzy dni. Widocznie rozjaśnić włosy i nie będą widoczne po pierwszej aplikacji, a po kilku tygodniach stosowania kompozycji z włosami prawie przestają rosnąć.

Jeden miesiąc po rozpoczęciu stosowania kompozycji niezbędnym do woskowania lub kremu, aby pozbyć się istniejących włosy przyszłego składu może być stosowany raz w tygodniu, aby spowolnić powstawanie nowych włosów.

Ponadto, w celu usunięcia włosów może być stosowane rozwiązanie rivanola. Roztwór przygotowywany jest na bazie brzeczki rumianku uzupełnionej o powyższym składzie. W celu osiągnięcia rezultatów trzeba wytrzeć twarz z watą nasączoną w roztworze, a na dwa tygodnie można zapomnieć o tym kłopoty, podobnie jak włosy na kobiecej twarzy.

Między innymi, można spędzić usunięcie cukru włosów. W celu przeprowadzenia tej procedury, topi 2-3 łyżki cukru z niewielką ilością kwasu cytrynowego. Najlepszy ze wszystkich w pierwszej depilacji nie dodać więcej gramów kwasu cytrynowego, który jest czubkiem noża. Przygotowana mieszanina musi ostygnie ciepłym stanie zastosowane do obszarów problemowych. Czekając do całkowitego utwardzania masy, konieczne jest, aby usunąć jeden gwałtowny ruch. Taka procedura jest, oczywiście, dość bolesne, ale efekt trwa dłużej niż 2 tygodnie. Ponadto ta metoda usuwania nadaje się do nawet najkrótsze włoski rosnące na jego twarzy.


Powrót do spisu treści

Skuteczność i bezpieczeństwo zabiegów usuwania zarostu w salonach kosmetycznych

W razie potrzeby można skorzystać z osiągnięć współczesnej kosmetologii, mając dość kosztowną procedurę usuwania włosów w salonie piękności. Wiele kobiet są zaniepokojeni uzasadnione pytanie: w jaki sposób takie zabiegi są skuteczne i czy są one bezpieczne. Najczęściej posiadane salonów depilacji laserowej i depilacja laserowa.

Fotoepilacja jest procesem wiązki światła Ekspozycja na cebulki włosów. Dzięki tej metodzie efektu depilacji wystarczy tylko jakościowy, jeśli kobieta ma dość jasną skórę i ciemne włosy same, jeśli nie przypadek, przeprowadzenie takiej depilacji jest prawie zawsze bez sensu. Dziś, oczywiście, istnieją bardziej subtelne metody depilacji, aby usunąć jeszcze lżejsze i cieńsze włosy, ale takie urządzenia nie są obecne w każdym salonie kosmetycznym, i szukać odpowiedniego salonie można spędzić dużo czasu i pieniędzy. Ponadto ta metoda depilacji nie jest dla wszystkich, ale jego skuteczność jest dość wysoki. Leczone tą metodą mieszki włosowe przestają rosnąć.

Istnieje kilka nieprzyjemnych chwil ta procedura. Przeprowadzanie depilacji nie gwarantuje, że bardziej zarost nie wzrośnie, jak również tych mieszków włosowych, które są w stanie uśpienia, a wiele z nich, prędzej czy później aktywowany. Z reguły efekt depilacji trwa od 1 do 6 miesięcy, po którym należy powtórzyć procedurę.

Laserowe usuwanie włosów jest o tej samej zasadzie działania, ale laser działa jako aktywne urządzenie. Kobiety, które mają tę procedurę, należy pamiętać, że ma trwały efekt, choć jest droższy. Te metody pozbycia się zarostu u kobiet są uważane za całkowicie bezpieczne, ale tylko pod warunkiem, że procedura będzie prowadzić profesjonalny.

Powrót do spisu treści

Jak to jest możliwe, aby usunąć zarost

Oczywiście, każda kobieta pozbywa się niechcianych włosów na twarzy zgodnie z ich preferencjami, ale istnieją sposoby, które są po prostu nie do przyjęcia. Jedną z takich metod jest golenie niechcianych włosów u kobiet. Z jednej strony, jest to najbardziej prosty i bezbolesny sposób również pozbyć się tak znienawidzonego zarost, ale z drugiej strony, kilka kobiety lubią być właścicielem szczeciny kolczastym. Z goleniem, oczywiście, można szybko usunąć włosy, to po prostu sposób, aby usunąć stymuluje ich wzrost. Włosy będą rosły nie tylko szybsze, ale również z częstego golenia stają się grubsze, dorastanie w rekordowym czasie do niewiarygodnej długości. Jeśli kobieta nie chce stać się brodaty, golenie powinno być zaniechane.

Jeśli depilacji anteny została przeprowadzona przy użyciu kremu i nieprzyjemne uczucie podczas jego stosowania, nie kosztuje więcej, aby go używać, nawet jeśli początkowy wynik był doskonały. Chodzi o to, że dyskomfort i pieczenie może wskazywać na rozwój reakcji alergicznej, więc nawet jeśli nie przede wszystkim kłopoty nie pojawia się podczas pierwszego uruchomienia aplikacji, powtarzane stosowanie alergen może spowodować rozległe wysypki i wizyty dermatologa nie ucieknie. Pogoń za pięknem i pozbycie się nadmiaru Zarost kobiet nie zapominać o swoim zdrowiu i konsekwencje postępowania.

load...