Usuwanie brazylijski włosy – Piękno wymaga poświęcenia

Zawartość:

Ostatnio coraz częściej słyszy się określenie „Brazylijska depilacja”. Co to jest? Załóżmy zbadać. Jak stwierdzono w klasycznym: „W człowieku wszystko powinno być w porządku …”. Anton Pawłowicz, absolutnie rację. Pozostaje tylko dodać – zwłaszcza jeśli ten mężczyzna – kobieta. Z dużej litery. Od niepamiętnych czasów damy Egipcie, Rzymie i Grecji zwrócił szczególną uwagę na dekorację miejsc intymnych. W zależności od preferencji i trendów mody włosy dała pożądany kształt, barwione na różne kolory lub usunięty całkowicie, powodując gładką skórę skomplikowanych wzorów i wzorów.

load...

Według niektórych doniesień, w Europie moda biżuterii niegrzecznej strefy intymnej wprowadzono spragniony Ekaterina Medichi. I to było, jeśli pamiętam z kursu w szkole historii, w XVI wieku. Ponadto królowa francuska trudno zaprzeczyć brak wyobraźni – „pisk” czasu z wyjątkiem kilku plecionki z wplecione je kolorowymi wstążkami.

Nowa moda Push intymnych fryzury podane rewolucji seksualnej, która rozpoczęła się w latach 60. XX wieku. Wraz z pojawieniem się w bikini i nagich plaż pań były ponownie skupić się na piękno intymnych części ciała. Jednak dopóki cała depilacja brazylijska przyszedł trochę później – tylko do 90-tego roku ubiegłego wieku. Skąd ten moda i dlaczego depilacja – „brazylijska”? To bardzo proste.

Dwadzieścia pięć lat temu, w Nowym Jorku, siedem sióstr Padila nazwami zdecydowali się otworzyć salon kosmetyczny. Dziewczyny były z Brazylii i one wykazały światu, że w ich kraju usuwania włosów w obszarze bikini robi się tak. Jest to zrozumiałe – gorący klimat, południowy temperament, wąskie stroje kąpielowe – od niepotrzebnych „roślinność” w intymnych miejscach, po prostu musiał się pozbyć. Metoda ta jest bardzo kochany przez wielu kobiet w różnych częściach świata.

Rzeczywiście, depilacja brazylijska może być porównywana z karnawału – to samo pasjonująca, wciągająca, ekscytująca i pociągający. A także jak karnawał, to ma swoje zagorzałych zwolenników i przeciwników. Niektóre kobiety uważają, że istnieje kpiny. Inni, którzy przynajmniej raz w swoim życiu przeszła tę procedurę, deklarują, że nie ma bólu i dyskomfortu nie przyćmi nieskrywanym zachwytu w oczach mężczyzn. Więc raz lepiej jest wychodzić i próbować tworzyć własne wnioski.

load...

Co to jest?

Więc intryga utworzony. Teraz pomówmy o brazylijskiej depilacji w szczegółach. Zgodnie z domniemanych brazylijski obszar woskowanie głębokiego bikini, to znaczy, że włosy są usuwane, a nie tylko w tej dziedzinie, ale również wargi sromowe od krocza i wokół odbytu. Ale nie wszyscy tak przyziemne, jak może się wydawać na pierwszy rzut oka. Brazylijskiego woskowanie jest jak techniki – o ile jest to pożądane, do włosów nie może być całkowicie usunięty, a pozostałe rośliny wygenerowana pierwotnego kształtu i koloru.

Jak stało się jasne, że jest – procedura jest bardzo kameralny, a nie dla osób nieśmiałych, ponieważ procedura ta zakończy się powodzeniem, trzeba dokonać najbardziej szczery i zaskakujących pozach. Ale jeśli zignorujesz i uświadomić sobie, że projektant bikini – jest to ten sam lekarz, specjalista niezręczność i nieśmiałość odbędzie się po pierwszym zabiegu.

Jak wygląda procedura?

Brazylijska depilacja przeprowadzana jest, co do zasady, gorącym woskiem. Co czeka na Ciebie w dniu przyjazdu w salonie? Na początek – w porozumieniu z designerskim bikini. Bardzo dobrze, jeśli masz już, przynajmniej w przybliżeniu, wyobraź sobie, że chcesz dostać w końcu. Jednakże, nawet jeśli nie – to nie ma znaczenia. Projektant pokaże różne katalogi i pomoże Ci wybrać odpowiednią opcję, aby omówić możliwość dodatkowych ozdób. Jednym z najbardziej popularnych fryzur w okolicy bikini są sercem, w jodełkę, korona, bat i motyl. Jednak i inne opcje – na wadze. Można łatwo podnieść coś do gustu.

Dla dodatkowej dekoracji, można użyć cekinów, dżetów i piór. Mocuje się je za pomocą kleju do rzęs. Spójrz, to jest bardzo oryginalna i sexy, jednak istnieje również jedna poważną wadę – aby zachować to piękno wszystkich procedur higienicznych trzeba robić bardzo ostrożnie. Dlatego też, przed wyrażeniem zgody na biżuterię, trzeba ostrożnie myśleć o wszystkim.

Po podjęciu decyzji, a następnie drugi etap – egzamin. Kosmetyczka jest upewnienie się, że choroby grzybowe w bikini nie masz ran, skaleczeń lub zapalenia skóry nie jest naruszone, a węzły chłonne w pachwinach nie są podwyższone. Jeżeli co najmniej jeden z tych problemów jest obecny – procedura musiałaby się poruszać.

Kolejny krok – rysunek rysunek. Za pomocą specjalnego mistrza szablon delikatnie stosuje wzór konturu skóry. Wszystkie niepotrzebne usunięty z gorącym woskiem okolic bikini. To jest – najbardziej nieprzyjemne i bolesne część. Ale bez niej, niestety, nie może zrobić. W celu złagodzenia dyskomfortu, większość salony oferują zrobić lekkim znieczuleniu przy użyciu specjalnych maści.

I wreszcie ostatni etap – tworzenie rysunku. Przy użyciu pincety kosmetyczki poprawić kształt grzebienia i paznokci i nożyczek włosów daje żądaną długość. Następnie – malowanie. Zwykle trwa od 15 minut do godziny, w zależności od struktury włosów. Co do zasady, wyłącznie naturalne barwniki są używane do takich delikatnych miejscach. Założona obraz będzie cię zadowolić 15-20 dni, a potem trzeba powtórzyć cały proces. Jednak niektórzy szczęśliwcy kobiety, których włosy nie rosną bardzo szybko, nie udało się zachować to arcydzieło sztuki erotycznej i dużo dłuższy – do sześciu miesięcy. Jest to jednak – jest raczej wyjątkiem niż regułą.

„Zrób to sam”

Nie możesz zdecydować się na taki intymnej procedury w kabinie? Nieśmiały? Opcja dla prudes – Brazylijska depilacja w domu. Po tym wszystkim, dom, jak mówią, i ściany pomagają. Jednakże, jeśli nie jesteś bikini projektanta, coś o skomplikowanych wzorów i ozdób należy zapominać – to ledwie coś się dzieje. Ale całkowite usunięcie niechcianych włosów jest całkiem możliwe. Aby to zrobić trzeba wosku kosmetycznego oraz drewniany aplikator. 20-25 minut przed zabiegiem zaleca się pić przeciwbólowych. Ogrzać wosk w porcelanowym naczyniu i delikatnie aplikator na wszystkich włosków. Gdy wosk twardnieje, usuń ją gwałtownie. To nie jest konieczne „aby rozciągnąć zabawę” i staram się robić to powoli – będzie tylko trudniej, a efekt będzie znacznie gorzej.

Po zakończeniu procedury jest to konieczne w celu zmiękczenia i koją podrażnioną skórę w obszarze bikini. To pomoże Ci gamę proszków, kremów i olejków. Kiedy początek włosy rosną, eksperci zalecają stosowanie zarośla i gąbki, aby uniknąć problemów z wrastających włosków. Pamiętaj, że dla brazylijskiej depilacji włosów nie powinna być mniejsza niż 5 mm, lub wosk im po prostu nie wziąć.

Ponadto, istnieją pewne przeciwwskazania: ciąża, cukrzyca, nadciśnienie tętnicze. Ponadto, nie jest konieczne w pierwszych dniach po depilacji parowej w saunie lub opalać, aby uniknąć procesów zapalnych. Wszyscy dążymy do doskonałości, a brazylijski woskowanie – tylko kolejny mały krok na tej długiej i trudnej drogi. Zrobić, czy nie – ty decydujesz. Wszakże wszyscy – jego poglądy na temat urody.

load...