Usuwania farby z profesjonalnych narzędzi do włosów

Zawartość:

Prawie każda kobieta przynajmniej raz w swoim życiu do czynienia z problemem, gdy pilna potrzeba, aby usunąć farbę z włosów. Po bezskutecznie wybrany odcień może zepsuć wrażenie premedytacją włosy i makijaż, aby uzupełnić swój wizerunek. Oczywiście, najprostszym rozwiązaniem – jest przemalowany w ciemniejszym kolorze, ale co jeśli nie masz dokąd pójść ciemniejszy? W takich przypadkach konieczne jest, aby przywrócić ich naturalny kolor i zmyć farbę ze znienawidzonym włosy. Aby pomóc w tym przypadku można jedynie malować usuwania włosów z pomocą profesjonalnych kosmetyków i produktów naturalnych. Procedura ta pozwoli zaoszczędzić włosy z kolorowym pigmentem i przywrócić kolor włosów.

load...

Niestety, procedura mycia – to dużo stresu dla włosów, ponieważ jest prowadzona za pomocą środków chemicznych (a więc uszkodzenie z niego jak z Perm). Nawet wysoka cena i dobry producent nie zagwarantuje Ci całkowity brak uszkodzenia włosów.

Usunąć farbę z włosów na dwa sposoby:

  • Marynowanie – zmywacz farby w salonie piękności;
  • Odbarwienie włosów

Można spędzić trawiącego włosy w domu – aby zmyć farbę z pomocą profesjonalnych kosmetyków i środków ludowej. Podczas gdy w domu, aby pozbyć się irytujących farba może być nie mniej skutecznie niż w kabinie, to lepiej, oczywiście, zwrócić się do specjalistów. Przynajmniej za pierwszym razem. Fryzjer wie najlepiej, w jakich proporcjach w użyciu narzędzie do mycia i ile tego związku umieścić na włosy, aby ograniczyć szkody do minimum.

Istnieją dwa typy usuwania farb – powierzchowne i głębokie. Oczywiście, głęboko usuwania jest bardziej skuteczne i lepiej nadaje się do włosów, malowane w ciemnym kolorze. Z drugiej strony, jest bardziej szkodliwe dla zdrowia włosów, ponieważ zawiera substancję chemiczną utleniacze w dużych ilościach. Zmywacz powierzchni, w przeciwieństwie do głęboko, nie mniej obrażeń, ale nie tak skuteczne. Jeśli twoje włosy były malowane w ciemnej kolorystyce, spróbuj przeprowadzić czyszczenie powierzchni. I tylko wtedy, gdy to nie działa, należy głęboki włosów trawienie.

load...

W skład powierzchni zmywa farbę z włosów nie zawiera środków utleniających, które niszczą strukturę włosa, dzięki czemu procedura jest bardziej delikatny. Jeśli trzeba tylko trochę dostosować lub dostosować kolor odcienia – powierzchnię trawienia dla Ciebie. Aby wybrać dobry środek do wytrawiania, patrzeć na klientów salon seryjnych już stosować procedurę – to pomoże Ci określić.

Odbarwienie włosów

Zdarza się, że w wyniku nieudanej zabarwienia jest zbyt ciemny – nie taka sama jak pierwotnie. W tym przypadku można użyć do usuwania farby barwiące. Leki te, niestety, nie może oddać swój naturalny kolor, ale rozjaśnić włosom odcień w czterech kolorach. Ubocznym procedury może być niepożądany odcień czerwonawo włosów, ale z ponownym bielenia przechodzi. Następującą procedurę przeprowadza się jednocześnie nie jest zalecane, może być powtarzane tylko po dwóch tygodniach. Ale jest też inna opcja: uniknąć podwójnego przebarwienia mogą korzystać ponowne farbowanie włosów w żądanym kolorze.

Jako popłuczyny części rozjaśniacza do włosów zawiera utleniacze i inne związki chemiczne, które są szkodliwe do struktury włosów, ale jest praktycznie jedynym sposobem na rozwiązanie problemów ze zbyt ciemnego lub czarnego zabarwienia farbowanych włosów. Podczas usuwania farby ze środków barwiących włosy używając ich strukturę silnie pogarsza się, a czasem nawet zniknąć końce. Dlatego po zabiegu konieczne jest przeprowadzenie kompleksowego leczenia i odżywienie balsamy do włosów, serum, przywracając maskę.

Po rozjaśniania włosów musi być bardzo ostrożny w doborze koloru farby. Po tym wszystkim włosy są bardziej podatne na barwnik, a kolor pozostaje na włosach przez długi czas. Nie jest konieczne, aby mieć nadzieję, że włosy będą przetrwać bez negatywnych skutków ponownego wytrawiania.

Zmywacze farb do włosów z różnych firm

Teraz producenci z różnych krajów oferują nam dość duży wybór środków do mycia farbę z włosów. Wszyscy mówią o tych samych funkcji i składają się z podobnych elementów.

Najlepszym sposobem, aby pozbyć się złego koloru po barwieniu profesjonalny włosy odporne farby – korektora Kolor włosów Remake światła. To narzędzie pomoże zmyć farbę, aby zmienić kolor po farbowaniu i zmniejszyć jego natężenie. Ten korektor nie zawiera amoniaku lub nadtlenek. Ma ona zastosowanie tylko do sztucznych pigmentów bez dotykania naturalnego koloru włosów. Środki wygładza strukturę włosa, bez powodowania szkód. Wpływ leku jest praktycznie nieszkodliwe. Po zastosowaniu do usuwania farby z włosów opinie klientów były pozytywne.

Jednym z najnowszych osiągnięć Farmen laboratorium o nazwie „Color-off” udało się również wykazać się na światowym rynku kosmetyków. Środki struktura obejmuje białko sojowe i kiełkujące ziarna pszenicy, które odżywiają i ochrony struktury włosów. Zmywacz to wyświetla kolorowy pigment bez szkody dla naturalnego koloru włosów. Lek jest łatwo poradzić sobie z nawet czarnej usuwania farby. Zasada działania jest taka, że ​​cząstki sztucznego osłonkę barwiące pigmenty korektora, a farba jest łatwo zmyte. Jeśli włosy nie malowane zbyt ciemny kolor, najczęściej brakuje trawieniu zabiegi włosów. To narzędzie nie jest rozjaśnienie działania.

System kompensacji lub pełny kolor myje COLORIANNE COLOR SYSTEM z BRELIL (Włochy produkcji) działa podobnie – zadaje obrażenia do minimum, a praktycznie nie uszkadza strukturę włosa. Po użyciu środków natychmiast umieścić na włosy amoniaku wolne barwnika lub kolor może wrócić. Dzięki temu można łatwo spędzić mycia włosów trawieniu sam. Opinii o przygotowania bardzo dobrej firmy.

Bardzo wygodne do usuwania farby do włosów użytku domowego BackTrack Paul Mitchel. Ta firma jest już dobrze ugruntowana się w wysokiej jakości narzędzi do laminowania włosów w domu. Jest to dość delikatny zmywacz farby. Kompleks Backtrack Paul Mitchel składa się z dwóch fiolek pomocą specjalnego szampon i odżywka, efektu neutralizującego.

Kolejną wielką paint remover – Estel Kolor Off, farba emulsyjna do usuwania uporczywych włosy. Jest to dobra alternatywa dla środków wybielających. Emulsja dobry oszczędza naturalny pigment, nie zawiera amoniaku (w przeciwieństwie do innych środków do usuwania farby z włosów), nie rozjaśnić włosy, bezpiecznie i trwale usuwa kolor kosmetycznych do swoich warkoczach. Estel Kolor farby Off Remover zapewnia łagodne usuwanie farby i pozwala na natychmiastowe dostosowanie koloru włosów po zastosowaniu. Należy uważać, i zgodnie z instrukcjami, emulsji może powodować reakcję alergiczną.

Wysokiej jakości i tanie środki Nouvelle pomogą Ci pozbyć się niechcianego koloru lub dostosować odcień włosów. Podczas użytkowania, lek zmniejsza zależność między utlenionych cząsteczek barwnika, który pozwala usunąć kolor niezawodnie i skutecznie, bez wpływu na naturalny pigment. Efektem tego kosmetyku oznacza stopniowe, jest łatwy do kontrolowania, może on być stosowany w celu uzyskania najdokładniejszych wyników. W żadnym wypadku nie należy używać narzędzia do mycia farbę na włosy leczonych solami henny lub metalowych.

Okazał się doskonały korektor koloru włosów HC Światło Remake Kolor. On delikatnie koryguje kolor lub usuwa go całkowicie, bez zmiany naturalnego koloru włosów. Głównym składnikiem preparatu – kwas owocowy, dzięki czemu włosy są żywe i zdrowe. Nie zawiera amoniaku i nadtlenku wodoru. Korektor usuwa nierównomierność barwy i plam spowodowanych niewłaściwym barwienia. Dzięki niemu można marynowane włosy na 2-3 pitch (wytrawiania powierzchni).

Korektor koloru Eclair Clair z L’Oreal Paris będzie odbarwienie naturalnego undyed włosy, a także w celu usunięcia koloru, uzyskany przez barwienie nie powiodło się. Opinii na temat tego narzędzia – niejednoznaczne. Dziewczyny mówią, że wybielanie korektor bardzo wysusza włosy jednocześnie istnieje kilka dobrych opinii. Zdecydować, które narzędzie wybrać. Producent twierdzi, że po rozjaśniania włosy pozostają miękkie i elastyczne, a kolor – jasny i soczysty.

System korekcji koloru – COLORIANNE usunąć. Jest również całkowicie usuwa barwnik utleniający, co stanowi doskonałe alternatywę dla środków bielących do mycia nieudaną farbowania włosów. Do stosowania w dnie można umyć od jednego do trzech warstw barw kosmetyku. Gdy tak się stanie rozjaśnić naturalny pigment nie jest uszkodzony i struktura włosa. Preparaty zawierają kwas cytrusowy i witamin, które dają włosom połysk i elastyczność.

środki ostrożności

Za barwnego pigmentu z włosów lepiej w salonie kosmetycznym, ale jeśli zdecydujesz się korzystać z profesjonalnych narzędzi i zmyć farbę w domu, przestrzegać pewnych środków ostrożności. Po pierwsze, w każdym przypadku, nie stosuje się do płukania w celu podrażnioną lub uszkodzoną skórę głowy. Zastosowanie narzędzia do mycia jest konieczne tylko w dobrze wentylowanym pomieszczeniu i przy użyciu rękawic. Staraj się unikać kontaktu ze środkami do mycia oczu i gdybym zrobił – natychmiast przemyć dużą ilością ciepłej wody.

W celu uniknięcia przykrych konsekwencji, zaleca się przed wykonaniem czynności, sprawdź efekt mycia na pojedynczej nici włosów. Jeśli wszystko jest OK, a następnie można bezpiecznie przeprowadzić całą procedurę.

Chociaż producenci i starając się znaleźć jak najmniej szkodliwych składników do mycia nieudanej wybarwienie, ale było to zrobić bez użycia środków chemicznych w tym przypadku jest to niemożliwe. Jest to raczej możliwe, ale nie przyniesie pożądanych rezultatów. Mimo wszystko, jeśli marzysz o ładnej barwy płowej, a jego głowa była czarna, a następnie będzie musiał pracować torturować swoje włosy, aby przywrócić je do boskiej postaci. Składniki chemiczne w kompozycji do mycia narusza strukturę włosów, z których otrzymać blady kolor i lekko suche. Wyeliminować nieprzyjemne skutki po myciu lakier dość trudne. Będzie musiał długo często i regularnie używać nawilżające maski, odżywki, balsamy do włosów. Twoje włosy będą bardziej niż kiedykolwiek potrzebują witamin i żywienia.

Dlatego, aby przywrócić swój naturalny kolor, jak to możliwe, ale jest to trudne i bolesne dla struktury włosa. Najlepszą radą, możemy dać ci – dwa razy pomyśleć, zanim następnym barwieniem i zasięgnąć porady od profesjonalnego fryzjera. Pomoże to uniknąć błędów i zaoszczędzić od urządzenia do usuwania śmieci nieudane zabiegi barwienia włosów.

load...