Usunięcie włosów bikini

Zawartość:

Niemal każda nowoczesna kobieta zna pełna depilacja bikini, aby uzyskać drugą nazwę – brazylijskiej depilacji. Nazwa ta jest pobierana z siostrami Brazylii, otwarte w późnych latach 80. W Manhattan salonie kosmetycznym. Były to pierwsze praktykować tę metodę depilacji.

load...

W dawnych czasach, kiedy kobiety pomalowane oczy węgla, niechcianych usuwania włosów na ciele przypominał torturę. Usuwanie włosów w domu bikini i dziś przynosi trochę radości do kobiet. Choć nadal jest to nowa technologia zaprojektowany, aby zminimalizować dyskomfort.

Warto zauważyć, że obszar bikini depilacja nie ponosi żadnej metody usuwania owłosienia. Chociaż każda kobieta wszystko zwłaszcza indywidualnie, w zależności od indywidualnego progu bólu. Jednak Depilacja bikini obszar depilator lub pincety, a szczególnie głęboko do depilacji okolic bikini – w przypadku rzeczywistych bohaterek. Są tak bolesne rezultaty – każda kobieta decyduje sama.

Depilacja bikini zwykle brzytwa

Najprostszym i najbardziej sprawdzoną metodą depilacji – jest maszynka do golenia włosów. W tym przypadku, mieszek włosowy nie jest zniszczony, ale po prostu odciąć u podstawy korzenia. Dostępność metodologia wyjaśnia sto jest najpopularniejszym bikini usuwanie włosów w domu. Zastosowanie specjalistycznych produktów kosmetycznych pomaga spowolnić wzrost włosów i pomaga przedłużyć efekt zabiegu. Razor usuwanie włosów może być przeprowadzone przed wysłaniem na urlopie, i powtarzać w miarę potrzeby w trakcie sezonu kąpielowego.

Jednak korzystanie z brzytwa nie downsides. Dosłownie następnego dnia można zacząć rosnąć włosy, dość trudne do usunięcia włosków dokładnie w tym obszarze. Częste woskowanie bikini powodują podrażnienie i zaczerwienienie skóry, dlatego należy zaopatrzyć się w kojące i zmiękczające kosmetyków i stosuje je po zabiegu.

load...

Balsamy i kremy do depilacji bikini

Jak zrobić krem ​​usuwanie włosów bikini? Bardzo proste: Krem do depilacji z użyciem specjalnej pacy stosowane na skórę, a następnie po pewnym czasie po prostu zmyć wodą. Jednak nowe włosy rosną po kremu szybko – w przeciągu 1-3 dni.

Jeśli używasz kremu do depilacji bikini przed wyjazdem na wakacje należy pamiętać, że będzie musiał zostać powtórzony, więc nie zapomnij wziąć zestawu śmietaną i środek kojący. Nie należy opalać się natychmiast po zabiegu. Pamiętaj – woskowanie bikini jest zawieszane wyłącznie dostosowane specjalnie dla Oznacza to obszar, do depilacji Krem do stóp nie może w żadnym przypadku użycia!

Sposób ten jest bardzo proste do golenia. Jest tani i szybki. Jednak ten rodzaj depilacji strefy bikini ma negatywne opinie: używanie kremu nie można dotrzeć do trudno dostępnych miejsc i dokładnie usunąć włosy. Z pewnością docenią fakt, że włosy odrastają stopniowo stają się bardziej miękkie z czasem.

Zastosowanie kremy mogą być związane z pojawieniem się reakcji alergicznych lub podrażnień na skórze. Więc przed rozpoczęciem usuwania włosów w okolicy bikini – klasyczny test krem ​​na skórze przez 48 godzin przed zabiegiem nie boli.

Woskowanie bikini

Rozważmy teraz dokładniej, co jest woskowanie strefy bikini. Bioepilation wytwarzane karmel lub wosku, który jest stosowany do leczonego obszaru schronu i serwetki. Po zestaleniu materiału rozkłada się gwałtownie, a wraz z nim wyciągnięta i niechciane włosy.

Wierzą, że woskowanie bikini zostało wynalezione przez królową Nefertiti. Jeśli jesteś pewny swoich umiejętności, pokażemy, jak to zrobić bikini usuwania włosów w domu. Zabiegi wosku są podzielone na gorąco i zimno. Ostatni optymalna dla obszaru bikini. Sama konstrukcja jest przyszłość „fryzura” dzieli się na płytkiej i głębokiej bikini. Powiększający obejmuje głęboki usuwanie włosów bikini, w tym obszarze między pośladkami i wokół warg sromowych. W konwencjonalnym płytkim woskowania usuwa tylko włosy, które są widoczne spod majtek.

Dzięki usunięciu wosk do włosów, można osiągnąć wysoką jakość usuwania włosów od dłuższego czasu – 2-3 tygodni. Przy regularnym stosowaniu, przerzedzenie włosów, rosną wolniej, stają się bardziej miękkie i mniej widoczne.

Po zabiegu woskiem bikini usuwanie włosów może pojawić się problem wrastających włosków, są więc koszt jest woskowanie bikini – opinie mówią, że można tego uniknąć stosując leczenie szorowania skóry w ciągu kilku dni po zabiegu.

Depilacja strefy bikini

Jeśli chodzi o laser depilacji bikini, to prowadzi się przez działanie ciepła i światła, co jest koagulacji naczyń i rozłożonych włosów barwnik w leczonym obszarze. Żarówka włosy w wyniku przestaje otrzymywać pokarm i umiera. Dla pełnego wyzwolenia depilacji należy zrobić przebiegu co najmniej 10 sesji. Pomiędzy sesjami robi odstępie 2-3 miesięcy. Podczas jednej sesji depilacji nie jest możliwe, aby naprawić bikini. Dlatego też, jeśli jesteś szybki na plaży – ta opcja nie jest dla ciebie.

Znaczną ilość pieniędzy i cierpliwości pomogą stopniowo pozbyć się niechcianych włosów na stałe. Ostatnio pojawił się na rynku technologii, która łączy działanie światła i próżni. To pozwala na przeprowadzenie procedury prawidłowo i zmniejszyć dyskomfort.

Jednym z bolesnych zabiegów depilacji bikini -: Zdjęcia wyraźnie pokazują, że po tym jak zaczerwienienia nieuchronnie pozostają. To uspokaja fakt, że w ciągu kilku dni, że przejdzie. W tej procedurze, dużą listę przeciwwskazań, które należy czytać uważnie, zanim zdecydujesz się na tej metodzie.

Laserowa depilacja bikini

Najlepszy efekt daje depilacja strefy bikini laser na ciemne włosy bladej skórze. Podczas procedury w laserowa przenika energii, w wyniku zastosowania ciepła niszczy mieszki włosowe. W tego rodzaju depilacji można usunąć tylko widoczną włosy. Podskórne włosy się po depilacji laserowej na powierzchni i wewnątrz 1,5-2 tygodni stopniowo spadać.

Opinie laserowa depilacja okolic bikini zebrane są pozytywne, ponieważ laser nie pozostawia śladów na skórze, która staje po zabiegu jest niezwykle gładka. Ten sam efekt jest produkowany i krem ​​do depilacji okolic bikini, ale to trwa bardzo krótko.

Procedura depilacja laserowa jest drogie. Ten rodzaj depilacji graniczy z chirurgii plastycznej i kosmetologii sprzętu, tak powinno być traktowane z całą powagą, w celu zbadania wszystkich możliwych przeciwwskazań. Rodzaje depilacji laserowej i bikini photopulses mają praktycznie żadnego wpływu na czerwone i blond włosy. Chociaż, co do zasady, jasnowłosa dziewczynka ten rodzaj depilacji i nie robić.

Dla wielu kobiet, bikini usuwanie linii włosów – to zbyt intymna sprawa, że ​​nie mogą z różnych powodów będzie produkować wnętrze specjalisty. W związku z tym, mogą one być stosowane tylko i bikini usuwanie włosów w domu. Należy jednak pamiętać, że sam nie zawsze udaje się zrobić wszystko dobrze!

Bikini usuwanie włosów w domu

W domu jest całkiem do przyjęcia, i pęseta do usuwania włosów depilatora. Jednak w tym przypadku trzeba będzie cierpieć ból dość. Że postępowanie trwało mniej bolesne, warto wcześniej wykąpać i parowej obszar leczenia. Następnie skóra powinna być odtłuszczona i dezynfekowane. Następnie usuwanie włosów w domu będzie znacznie łatwiejsze. I to jest bardzo ważne, aby zrobić dobry uczynek. Więc zacząć od mini depilacji.

Wyrywanie włosków powinny wystąpić przeciwko wzrostu włosów. Aby zmniejszyć ból trochę, spróbuj naciągnąć skórę. W okresie postepilyatsionnom, Twoja skóra potrzebuje specjalnej opieki, nie bierz tego do specjalnych narzędzi. Po zabiegu skóra musi „oddychać” przez około godzinę. Efekt electrodepilator trwa średnio 2 tygodnie. Chociaż wielu ludzi, tak wiele wyników. Wszystko bardzo indywidualnie.

Woskowanie – są dziś w bikini usuwania włosów w domu, który jest wykonany z użyciem cukru, wosku, żywicy i innych popularnych receptur dość popularne. Procedura najbardziej bezbolesny jest uważany woskowanie gorącego wosku. Mimo że jest znacznie lepiej nadaje się do mini depilacji.

load...