Usunąć „maski”, czyli jak wybrać odpowiedni fundament

Zawartość:

Od dzieciństwa dziewczynki uczy się wierzyć, że każda kobieta powinna być doskonała gospodyni, posłuszna żona i matka mądry. Wszystko to jest prawdą, ale z jakiegoś powodu, kilka osób w tym samym czasie nauczyć się ubrać i nałożyć makijaż. Jak dobrze wyglądać dziewczyna nie jest konieczne, a kosmetyki – a wszystko złego. Więc idź młodych dziewcząt ulice z malowanymi twarzy i ton śmietany stosowanych na skórę jak masło na chleb. Tymczasem, jeśli jesteś w stanie wybrać odpowiedni fundament, można mieć pewność, że będzie w stanie zapewnić sukces od fundamentu – to nie tylko wyjątkowa okazja, aby ukryć drobne defekty skóry, ale także podstawą całego obrazu.

load...

Kiedy fundacja lepiej nie stosować

Przede wszystkim rozważmy przypadki, w których korzystanie z fundacji nie jest pożądane.

 • Kosmetyczki powinni uważać z tonerów dziewcząt do 25 lat. Sama ich skóra jest bardzo młody i świeży, więc nie ma potrzeby, aby zastosować sygnał dla osoby, która jest tak świeci i zdrowia.
 • Kobiety z rozszerzone pory korektor może być używany, ale z wielką starannością. Zbyt tłuste tekstury produktów kosmetycznych może zatyka porów i powodować podrażnienie skóry.
 • Lato tłuszcz fundacja też można zrobić złą obsługę. Kiedy Naruszenia związane z ryzykiem makijaż twarzy pokryte brokatem, a wszystkie kosmetyczne „przeciek”. Co robić? Wystarczy wybrać odpowiedni fundament zgodnie z warunkami pogodowymi. Pamiętaj, że w letnim makijażu powinno być łatwiejsze.
 • Nie wolno używać korektora do tych kobiet, których twarz z jakiegoś powodu jest zapalny. Może być jak zwykły trądzik, i wszelkiego rodzaju zadrapania i reakcji alergicznych. Po wystawieniu na działanie tonem oznacza stan zapalny skóry może stać się jeszcze bardziej, a zamiast oczekiwanego urody masz nasilenie chorób dermatologicznych.

Jak wybrać odpowiedni fundament

Jeśli pragniesz kupić fundament nie jest jeszcze stracone, nauczmy się go wybrać. W sklepie jest wiele kremów wszelkiego rodzaju gatunków, a czasami bardzo trudne do ustalenia. Wiele kobiet popełnia błąd przy zakupie tonerów tego samego koloru, co ich skóry. Wskutek kremu zamiast łączyć z właścicielem skóry razem, działa dokładnie naprzeciwko, a twarz dziewczynki zaczyna przypominać martwą maskę. Aby tak się nie stanie, trzeba przyjąć kilka wskazówek:

load...
 1. Nie próbuj odcienia koloru oznacza na nadgarstku

  Cokolwiek zostało powiedziane, konsultanci handlowi, a kolor twarzy i rąk jest bardzo różnią się od siebie, dlatego najlepiej przyjść do sklepu bez makijażu i zastosować kolor do twarzy, zobowiązać nieudanego zakupu, a następnie przez długi czas, aby pomyśleć o tym, gdzie przyczepić prawie nowy fundament.

 2. Następujący błąd zostanie uznane za próbę założenia na twarzy pod sztucznym oświetleniem

  Oczywiście, można argumentować, i powiedzieć, że zachowanie w biurze o wiele dłużej niż na otwartym powietrzu, ale wyjść na zewnątrz jeszcze. Ponadto, jeśli wybierzesz odpowiednią podstawę w naturalnym świetle, jest gwarancją dobrze wyglądać, oraz w świetle zwykłych żarówek.

 3. Różowy kolor skóry właścicielom zachęcamy do wyboru beżowego tonerów

  On wyrównuje odcień skóry, czyniąc ją bardziej naturalne. Dziewczyny z żółtawej skóry, wręcz przeciwnie, nadaje ton kremowym odcieniu różowym. Wystarczy zastosować go cienko i dokładnie odcień, poza granica między twarzy i szyi będzie bardzo zauważalne. Darkie powinien odebrać i ton proszku moreli beżowy lub ciemnych beżu i dziewcząt blado skóry twarzy jest bardzo odpowiedni odcień kremowy o efekcie jasnobrunatnej.

 4. Łatwo powiedzieć – „aby wybrać żądany odcień”

  A jak określić, jaki rodzaj fundamentu jest najbardziej odpowiedni? Bardzo proste. Nałożyć na twarz na kilka ulubione kolory tonerów i czekać (można w tym czasie, aby dbać o siebie tuszu do rzęs lub błyszczyk). Po 5 minutach, krem ​​„osiada” na skórze, a będziesz w stanie obiektywnie ocenić wyniki. Cień, który jest mniej widoczny – wasz.

 5. Nie zapomnij sprawdzić datę ważności fundamentu i pakować integralność

  Trzeba zrozumieć, że szanujący się producent nie będzie sprzedawać fundusze bez pudełka. Sprawdzić tubki obecności hologramów. Jeżeli autentyczność towar ma wątpliwości, możesz zapytać sprzedawcę o certyfikat dla tego typu produktu. Raz lepiej dmuchać na długi czas, aby uzdrowić skórę przed wysypki.

 6. Cena również odgrywa dużą rolę. Dobre kosmetyki nie mogą być tanie

  Pomyśl o tym: im więcej składników kremów, tym lepiej. Podczas gdy każdy składnik kosmetyku jest wart swojej ceny, stąd jest zwiększenie jej koszty początkowe i ostateczną cenę. Więc staram się nie podnieść fundament, na zasadzie „taniej tym lepiej.”

 7. Znana marka – również pewna gwarancja sukcesu

  Nie jest konieczne, aby wybrać krem ​​tonu od producenta, nazwę, którą słyszycie, po raz pierwszy. Kto wie, może ich zakłady produkcyjne znajdują się w piwnicy lokalnego? Oczywiście, jasne etykieta i nazwa znanej firmy również nie gwarantuje jakość produktów, ale w drugim przypadku ryzyko potknięcia się na złym fundamencie znacznie mniej.

Wybór podstawy według typu skóry

Od którego zależy jeszcze od właściwego wyboru środków tonalnych? Oczywiście, rodzaju skóry. I przygotować się na to, co będzie musiał kupić krem ​​co najmniej dwa razy w roku, ponieważ każda skóra zachowuje się zupełnie inaczej w sezonie letnim i zimowym. Frost zazwyczaj wysusza twarz, podczas gdy słońce, a wręcz przeciwnie, sprawia, że ​​skóra tłusta. Wielu nawet kosmetyczki powinni zrezygnować z korzystania z kosmetyków w ciepłej, jak również świadomość, jak kobieta może wyglądać po dwóch godzinach od ekspozycji na słońce. Jednak wróćmy do oznaczania rodzaju skóry i wyboru fundamentu.

 • Dziewczyny z suchą skórą należy wybrać produkt z efektem nawilżającym. Jeżeli fundament jest wciąż złe pada na twarz przed nałożeniem makijażu, użyj zwykłego krem ​​na dzień, to niech moczyć, następnie nadal stosować makijaż już przygotowane skóry. Jedynie słuszne nie jest palec i zanurzył się w wodzie gąbką.
 • Kobiety z skóry tłustej śmietany odpowiadał lżejszego tonu bez zawartości oleju. Zgodnie ze strukturą to oznacza gęstsze niż poprzedni, ale specjalne cząsteczki, które tworzą krem ​​nie tylko ukryć połysk, ale także wchłonąć nadmiar tłuszczu.
 • Osoby, których skóra odnosi się do typu mieszanego, trzeba nauczyć się stosować fundament poprawnie. Na suchych obszarach twarzy, trzeba najpierw zastosować krem ​​odżywczy, a dopiero potem zastosować bezpośrednio do tonu.
 • Jest to trudniejsze do zrobienia makijażu dojrzałych kobiet. Ich skóra do wszystkiego i nadal zmarszczone zmarszczki, które nie są w stanie ukryć Fundacji. Dlatego, być ostrożnym z makijażem. Nadmiar może być wbijany zmarszczek i dalej je podkreślić.

Na koniec chcę doradzać dziewczynki najpierw nauczyć się poczucie proporcji, a dopiero potem eksperymentować z kremów i innych kosmetyków. Nie jest konieczne, aby nałożyć na wszystkie odcienie cieni i proszku, który znajduje się tylko w torebce. W przeciwnym razie, nie ważne jak dobry był twój fundamentem, uratować sytuację, że nie będzie.

load...