Usuń rozstępów laserem: Co pacjent powinien wiedzieć

Zawartość:

Usunąć rozstępy na ciele, które pojawiły się po ciąży lub w wyniku ostrych wahań wagi, nie jest możliwe bez pomocy profesjonalistów – to powie każdy lekarz. Maksymalna, że ​​można zrobić w domu przy użyciu pieniędzy zwykłych ludzi – jest to nieznaczna poprawa stanu skóry, ale nie więcej.

load...

Płci pięknej, które, niestety, w obliczu tego problemu, zaleca się, aby nie czekać, aż sytuacja jest gorsza. Należy rozumieć, tym prędzej udać się do salonu, aby usunąć rozstępy, tym większe prawdopodobieństwo pozytywnych wyników po zastosowaniu lasera.

Rozstępów na ciele: główne miejsce lokalizacji

Rozstępy mogą pojawić się, gdy z powodu spadnie ciężar napina skórę – ramiona, brzuch, uda, nogi, klatkę piersiową, plecy. Ich przyczyny są kilka, począwszy od ciąży, gdy skóra jest po prostu nie nadąża za wzrostem płodu, kończąc wahań masy ciała i niewydolności hormonalnej. Ale wynik jednego – wygląd ciała, delikatnie mówiąc, mało atrakcyjne, dlatego prawie wszystkie płci mają poważne kompleksy.

Laser: gwarantowana jest doskonały wynik?

Oczywiście, mam nadzieję, aby zakończyć usuwanie rozstępów oraz fakt, że Twoja skóra będzie idealnie gładka, jak poprzednio, to nie jest konieczne. Małe ślady rozstępów po leczeniu nadal pozostają, ale są trudno zauważalne. Liczba koniecznych zabiegów zależy od tego, jak dawno temu problem objawia się. Tak świeże i po prostu pojawiły się rozstępy, na przykład po porodzie laser usuwa szybko. Średnio będą musieli tracić czasu na czterech lub pięciu sesjach, nie więcej.

load...

Wiele kobiet jest zainteresowany innym pytaniem – czy jest to bolesna procedura. Po pierwsze, to wszystko zależy od progu czułości, a po drugie, z autohipnozy. Zwykle w salonach przed usunięciem rozstępów laserem znieczula pacjentów. Ale niektórzy nadal czuć się trochę dyskomfort podczas aparatury ekspozycji skóry.

Walka z rozstępami: Odpowiedź

  • Szlifowanie

Usunięcie rowków podczas używania konwencjonalnych laser, który łagodnie oczyszcza górnych warstw skóry. Po ekspozycji komórek zaczynają zaktualizować urządzenie, w wyniku rozszerzenia uszkodzonych obszarów stają się mniej widoczne. Warto taka procedura jest stosunkowo tanie, zwłaszcza jeśli używasz erb a nie aparat karbondioksidny. Jeżeli an_6 nie jest zbyt drogie i popularne, cena do usuwania rozstępów będzie między dwieście pięćdziesiąt trzysta rubli na centymetr.

Laserowy ma swoje zalety i wady. Jeśli mówimy o meritum, jest bezbolesny, ponieważ w większości przypadków urządzenie wpływa tylko górne warstwy naskórka. I stosunkowo szybko pozytywny wynik – siódmego do dziesiątego dnia po będzie widać poprawę. Jednak, aby w pełni ocenić skuteczność tej metody, można tylko po sześciu miesiącach.

Jeśli chodzi o wady, nie są one tak dużo. Po pierwsze, rehabilitacja potrwa od dwóch tygodni do sześciu tygodni, podczas gdy będzie to niemożliwe, aby opalać się, pływać, być stale pod słońcem. Po drugie, w tym okresie będą musiały szczególnie starannej pielęgnacji skóry, stosuje się specjalne maści i kremy.

Ważną rolę odgrywa bezpieczeństwo zabiegu, więc należy przejść przez pełne rozpatrzenie przed skontaktowaniem salon kosmetyczny lub klinikę. Jeśli organizm jest słaby, istnieje ryzyko infekcji.

Odnoszą się tylko do tych posiadających licencji i świadectw. Niedoświadczony lekarz może być szkodliwe dla zdrowia, jeśli jest źle obliczyć głębokość urządzenia. W efekcie skóra może być pokryte białym lub ciemnobrązowe plamy, i nie będzie blizny na ciele.

  • Wpływ ułamkową

Metoda ta charakteryzuje się tym, że specjalne urządzenie Palomar usuwa nawet stare rozstępy, które są więcej niż trzy lub cztery lata. Zasada działania jest dość prosta – laser sprawia, że ​​niewielki obszar problem „Burns”, który prowadzi do produkcji mediatorów. W efekcie skóra trochę grubsze i rozstępy znikają z organizmu.

Usuwanie rozstępów nastąpić bez znieczulenia, ponieważ ta jednostka zbudowana jest specjalne urządzenie, które chłodzi głowicę lasera. Ilość zabiegów zależy od stanu skóry i problemu ograniczeń (średnio pięć lub sześć). Po każdej podróży do kliniki lub salonie kosmetycznym będzie trzeba czekać około miesiąca.

Niewątpliwą zaletą jest to, że sama procedura trwa zaledwie trzydzieści do pięćdziesięciu minut, nie więcej. Jeżeli skóra jest przetwarzany za pomocą konwencjonalnego lasera potrzeba średnio dwóch godzin. Pomimo faktu, że Palomar ją na tyle głębokie, poważne oparzenia, blizny i siniaki nie zadzwoni.

Należy pamiętać, że tylko doświadczeni specjaliści mogą pracować maszyna Palomar że koniecznie udokumentowane. Na pierwszej wizyty lekarz musi zbadać klienta w pełni poinformować o przeciwwskazaniach i ewentualnych konsekwencji.

Okres rehabilitacja trwa około dwóch do trzech dni. Jak odzysku zajmie Ci zależy wyłącznie od obszaru leczenia. Wiele osób, które usunięto laser rozciąganie, mówią, że w tym czasie nie czuli żadnego dyskomfortu lub bólu. Ale, oczywiście, aby przejść bezpośrednio do plaży lub udać się do solarium wciąż nie jest zalecane, w przeciwnym razie nie zaszkodzi Twoja skóra jest całkowicie bezbronny.

To powinno być usuwanie rozstępów wykorzystujących tanią Palomar. Ale wynik usprawiedliwia wszelkie wydatki finansowe – Ciało cudem znikną rozstępy, które nie mogą żyć pełnią życia. Ile jeszcze będzie musiał wydać, można powiedzieć lekarzowi po dokładnej kontroli. Oczywiście, im większa powierzchnia przetwarzanie i delikatna skóra, tym bardziej kosztowne.

Wskazania i przeciwwskazania

Więc płci pięknej powinien skontaktować się z salonu, czy mają na ciało lub pojawiły się rozstępy skóra wokół nich traci swoją elastyczność. Często dzieje się z tymi, którzy nie używać specjalnych kremów i ochronę przed promieniowaniem ultrafioletowym środków. W odpowiednim czasie leczenia to na pewno pomoże.

Ale nie jest tak proste jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Ponieważ odmówić pracy, jeśli jesteś w stanie lub karmi piersią, jeśli choroba zapalna skóry lub proces rozpoczął się w obszarze problemów. W niektórych salonach można wysyłać do dalszego badania.

Zalety lasera

Po pierwsze, zabieg laserowy jest całkowicie bezpieczny, o ile, oczywiście, to trafiłeś do dobrej kliniki. Po drugie, pozytywny wpływ będą widoczne niemal natychmiast, co trudno osiągnąć po zastosowaniu środków chemicznych lub ludowych. W tym przypadku nie trzeba iść pod nóż i przechodzą długi, bolesny i nieprzyjemny postępowania rehabilitacyjnego w celu usunięcia tych wad.

Usunięto rozstępy, i że bardziej lub poslereabilitatsionny okres

Usuń rozstępy – jest pierwszym krokiem do zdrowego i czystego ciała. Po zabiegu trzeba poświęcić więcej niż jeden tydzień do pełnego wyzdrowienia, podczas gdy górne warstwy skóry nie są w pełni ukształtowane. W tym okresie, traktowane obszary mogą pojawiać się czerwone plamy, obrzęk, łuszczenie się. W szczególnie wrażliwych członków płci pięknej pojawić się ból.

Dziesięć dni później, powyższe objawy powinny iść, jeśli, oczywiście, przestrzegać wszystkich zaleceń lekarza, stosować specjalne kremy i maści. Jeśli nic się nie zmieni, albo stan pogarsza się po określonym czasie, to dlaczego nie iść do szpitala. Być może objawia się zakażenie lub zaostrzenie choroby utajone miejsce.

W ciągu miesiąca, skóra powinna być chroniona przed narażeniem na działanie promieniowania ultrafioletowego. Będziesz mieć dwa lub trzy tygodnie, aby ograniczyć się do takich przyjemności jak biorąc gorącą kąpiel, chodzić do sauny, łaźni parowej lub basenie. Maksymalna, że ​​można sobie pozwolić uzdatniania wody – pięciominutowym lekki letni prysznic.

Jak wybrać klinikę usunąć rozstępy

Ufając swoje zdrowie do nieznajomego, płci pięknej w żaden sposób zagrożona, gdyż nawet najbardziej doświadczony lekarz nie zawsze może zagwarantować jakości i czystą pracę. Cóż więc mówić o początkujących, którzy dopiero niedawno przybyli do tego obszaru działalności i jeszcze nie dostał na rękę pacjentom? Dlatego, aby dostać się na wizytę do amatorów, być czujnym i nie ufa obietnicom nieziemskiej urody i szybkiego doskonałego wyniku.

  • Kwalifikacja

Pierwszą rzeczą jaką należy zwrócić uwagę – to jest dostępność dokumentów potwierdzających legalność pracy instytucji. Poproś o certyfikaty i licencje bardziej uważnie, aby upewnić się, że jest oryginalny, a nie fałszywy. Jeśli masz pewność, że mają wszystko uczciwie, ale papier nadal nie dał w ręce, natychmiast opuścić kabinę, ponieważ nie byłoby usługi masters warto.

Nie ryzykuj swojego zdrowia, ponieważ można usunąć rozstępy i gdzie indziej. Może przepłacać pięciuset czy nawet tysiąc rubli, ale wtedy nie trzeba wydawać pieniędzy na leczenie i uruchomić sądy, tak, że wypłacone odszkodowanie za szkodę.

  • Reputacja ponad wszystko

Jest mało prawdopodobne, że zdecydujesz się usunąć rozstępy do pierwszej kliniki oblezshey szyld i niewiarygodnie ogromne zniżki. Prawdopodobnie najpierw dowiedzieć się o instytucji, są ciekawi opinie klientów, przeczytaj opinie w Internecie. Do tej pory, każdy szanujący się firma musi posiadać niewielką stronę internetową, która wskazuje, jak wiele tego czy innego zabiegu, wskazania i przeciwwskazania. Ponadto, nie zawsze jest napisane podstawowe informacje i wydaje się mały portfel pracy. Nawiasem mówiąc, brak cenie – to zły znak.

  • Stosunek personelu

Więc wybrałem właściwą klinikę, który można usunąć rozstępy i prawie zdecydowaliśmy się na procedury, ale zaskoczył członków postawy pracowników do swojej osoby. To sprawia, że ​​zastanawiam się, czy konieczne jest uciekanie się do chamów, którzy nie wiedzą, jak radzić sobie z klientami. Pamiętaj, że nie renomowanym salonie nie pozwoli sobie nic więcej. Powinieneś spotkać się z uśmiechem, szczęśliwie słuchania życzeń i wymagań, co im były dziwne.

  • Profesjonalizm

Skąd mam wiedzieć, czy człowiek zna się na rzeczy i to działa w niechlujny sposób? Wystarczy uważnie słuchać tego, co mówi podczas jego pierwszego podania. Jeśli lekarz mówi, że usuwanie rozstępów – procedura jest całkowicie bezpieczna i ma kilka miesięcy będzie można afiszować się na plaży w bikini, więc otwarcie okłamałem.

Specjalista musi najpierw powiedzieć, że w celu usunięcia tych wad, a zwłaszcza bardzo stary, nie jest łatwe, może mieć poważne konsekwencje i powikłania. Nawiasem mówiąc, prawie wszystkie salony między pacjentem a klinice jest umową stwierdzając, że jesteś zaznajomiony z informacjami.

load...