Urządzenie do manicure – piękne paznokcie szybko i bezpiecznie

Zawartość:

Technologia serwis paznokci rozwój jednocześnie poprawiając ich wymagania. Dzisiaj, wysoko wykwalifikowanych manikiurzystka musi mieć do swojej dyspozycji nie tylko tradycyjny pilnik do paznokci i pincety, ale także wykwalifikowanych paznokcie sprzętowe przetwarzanie. Pierwszy testowałem tej metody francuskiej i włoskiej urody. Stopniowo najlepsza praktyka została podjęta przez innych europejskich i amerykańskich odpowiedników, z biegiem lat rozprzestrzenił się na całym świecie.

load...

Urządzenie do manicure zyskał swoją publiczność w ciągu ostatnich dziesięciu lat, który posiada aktywny popyt. W porównaniu z manicure, może zapewnić większą wydajność i większe bezpieczeństwo. Ten rodzaj manicure jest idealny dla dziewcząt z problemami, gwoździe warstw, ponieważ ryzyko nacięć lub pęknięć, aw konsekwencji, infekcja jest praktycznie zredukowane do zera. Jednak zasada ta ma zastosowanie tylko wtedy, gdy pan jest naprawdę profesjonalnym high-end, ponieważ w przeciwnym razie prawdopodobieństwo uszkodzenia skóry wzrasta wielokrotnie.

Urządzenie do manicure – jeden z najbardziej łagodnych metod pielęgnacji paznokci. Oni to doceniają, a także tych, którzy zaobserwowali zwiększony wzrost naskórka. Po sprzętu manicure spowalnia trzymając stałej procedury, mogą być zawieszone w całości. Cały proces wykonania manicure z tego urządzenia trwa około pół godziny.

Postępowanie powinno być wykonane nie więcej niż dwa razy w miesiącu, odwołanie się do ekspertów w salonie kosmetycznym. Mówią nam, jak prawidłowo dbać o paznokcie po manicure sprzętu, a także pomoc w rozwiązywaniu problemów opisanych poniżej.

 • Wyeliminować szorstką skórę, w tym kukurydzy;
 • Aby pozbyć się nieestetycznych zadziorów na palcach;
 • Ostrożnie zwolniony z płytki paznokcia i rozwarstwione uszkodzonych nawierzchni;
 • Dają doskonałą gładkość i połysk nagietki – własne lub sztucznych.

load...

Akcesoria do sprzętu do manicure

Profesjonalne manicure urządzenie wielofunkcyjne zawiera specjalne urządzenie z obrotowym mechanizmem i dysze o różnym kształcie, wielkości i stopnia ścieralności. Jego zasada działania jest podobna do tej stosowanej w wiertła dentystycznego. Koniecznie musi być możliwe, aby wybrać konkretny tryb prędkości, ponieważ każdy etap leczenia paznokcie i skórę rąk tkwi w jego prędkości obrotowej. Jest to zwykle górna granica nie przekracza 30 tysięcy obrotów na minutę.

Innym ważnym czynnikiem w konfiguracji urządzenia, takie jak wbudowany kawałek czystsze mini próżniowej. Chroni mistrza i klienta od wdychania szkodliwego pyłu, co jest nieuniknione, gdy ma do czynienia z modelowania paznokci naturalnych i sztucznych szczególnie. Wentylator umieszczony w uchwycie urządzenia, aby zapobiec przegrzaniu.

Mechanizacja pracy ręcznej jest bardzo odpowiedni do korekcji sztucznych paznokci, paznokci po użyciu urządzenia oraz maksymalną prędkość obrotowa dysz gruboziarnistych mogą być bardzo łatwe do osiągnięcia pożądanego efektu podczas czyszczenia łuszczenia i pękania paznokci, nadając im żądany kształt, grubość lub linii uśmiechu.

Zrobi sprzętową manicure nutę jedną cechę: uchwyt powinien być właściwie – jak ołówek. Jest to konieczne, aby prawidłowo obliczyć stosunek siły nacisku i prędkości obrotowej dyszy, ponieważ zbyt duży nacisk może spowodować uszkodzenie płytki paznokcia. Wszystko nóż podczas pracy musi być ściśle równolegle do paznokci, a ruch – korekta i ostrożny, od prawej do lewej. Przy wykonywaniu manicure środki bezpieczeństwa muszą być przestrzegane przez cały czas.

Urządzenie do manicure pozwala nie tylko standardowe paznokcie procedura rejestracji: przetwarzanie naskórka, kształt i korekcję długości. Bardzo dobry okazało się trudne w takim przypadku jako łagodnego polerowania płytki paznokcia, błąd przetwarzania (wrastających paznokci) oraz skóry resurfacingu odciski rolek bocznych.

Jak zrobić manicure sprzętowy

 • Przed dokonaniem manicure sprzętową, należy wykonać wstępne przygotowanie ręce. Są starannie przemywa się wodą z mydłem i potraktowano każdą substancję antyseptyczne;
 • Po usunięciu pozostałości starych farb powinien pchać naskórka, stopniowo stachivaya użyciu drobnoziarnistego dyszy korundu kształcie stożka ściętego. Jest bardzo ważne, aby nie dotykać powierzchni paznokcia, tak, że nie ma żadnych podłużne rowki;
 • Jedną z zalet sprzętowej manicure jest fakt, że cały paznokieć jest przetwarzany bez uprzedniego zmiękczenia przez „moczenie” rąk. W ten sposób zapobiega wypłukiwaniu pierwiastki śladowe i nie wywołuje wiązki płytkę paznokcia;
 • Zrogowaciałą skóry na rolki boczne palców zdrapano cylindryczna nasadka mielenia przy prędkości obrotowej około 15000 obrotów na minutę;
 • Następnie miejsce czyszczone powinny być zaokrąglone wypolerowaną końcówkę glinu z prędkością 12 tysięcy obrotów na minutę;
 • Tak więc, każdy palec przetwarzane. Po zakończeniu postępowania w sprawie paznokci i skórek zastosować specjalny olej odżywczy lub krem, który promowania i poprawy paznokcie;
 • Cięciwa końcowym jest gwóźdź polerowania filcu lub zamszu dysz. To daje swoim nagietki wypielęgnowaną i nieskazitelny wygląd.

Procedura przy użyciu technik sprzętowych i może być wymagane jako pomocnicza operacja sprzyja pozbyć niedogodności lub dyskomfortu w każdym przypadku. Na przykład, może to przyczynić się do usunięcia zbyt szorstką skórę lub wyrównać powierzchnię paznokcia.

W celu dokonania manicure sprzętową prawidłowo, konieczne jest, aby wziąć pod uwagę indywidualne cechy struktury paznokci i skóry, więc bez uprzedniej konsultacji ze specjalistą nie można zrobić. Nie znając zawiłości pracy, mogą zranić ręce, co prowadzi do tragicznych konsekwencji. Idź do salonu piękności, zegarek, dzieło mistrza, zadać mu pytania. I dopiero po tym można spróbować na własną rękę przeprowadzić procedurę.

load...