Urodzeni w Izraelu

Urodzeni w Izraelu są popytu wśród nie polyakok pierwszych dziesięciu lat. Organizacja imprezy odbywa się ugruntowaną wzór – wyszukiwanie do lecznicy, nagrywania i przyjazdu na miejsce miesiąc przed przewidywanym terminem porodu. Poziom opieki medycznej w Izraelu jest bardzo wysoka. To z tego powodu, że kraj jest w czołówce w dziedzinie turystyki medycznej – według danych Wikipedii, tutaj jest ponad 30.000 pacjentów rocznie. Szczególnie godne uwagi dziedziną medycyny w Izraelu jest uważany położnictwie i ginekologii.

load...

Położnicy Izrael umiejętności pracy w różnych patologii. Włączając tu bezpiecznie rodorazreshayut kobiety zakaźnych i wirusowych chorób, w tym HIV. Szczególną uwagę przywiązuje się do utrzymania noworodka w pierwszych dniach, tygodniach i miesiącach życia. Z powodzeniem przetrwać nawet bardzo małe dzieci pod ścisłą kontrolą izraelskich lekarzy.

Izraelscy lekarze sukces w następujących obszarach priorytetowych:

  • Poszczególne obwody do porodu;
  • Wykonywanie precyzyjnych badań przesiewowych prenatalnych w różnych stadiach ciąży, aby umożliwić szybkie wykrycie zagrożenia płodu i neutralizują je;
  • Zarządzanie powikłaniami ciąży i porodu (w tym u pacjentów z ciężkimi schorzeniami);
  • Zapewniając komfort i bez bólu podczas porodu;
  • Opieka medyczna w prenatalnym, okołoporodowym i poporodowym okresu;
  • Organizacja matki i dziecka maksymalnego komfortu domowej;
  • Zastosowanie innowacyjnych technologii w zakresie pielęgniarstwa i osłabione wcześniaki;
  • Poporodowej poradnictwo.

Po urodzeniu dziecka ma obowiązek skontrolować neonatologa. Jeśli on podnosi odchylenie dla noworodka indywidualnego programu rehabilitacji i prowadzi rozmowy z rodzicami za zapewnienie właściwej opieki.

Przyszła mama sama dokonuje wyboru na korzyść metody dostawy. Można uzgodnić wcześniej z lekarzem na temat cesarskiego cięcia.

Portal konsultanci „Docland” z przyjemnością pomoże Ci zorganizować sobie bezpieczny poród w Izraelu. Nasza strona ma na celu ułatwienie własne turystyki medycznej swojej firmy za darmo. Nie musisz wydawać pieniędzy na usługi pośredników – zrobimy wszystko za Ciebie za darmo. Doradzimy w kwestiach będących przedmiotem zainteresowania, możemy wybrać najlepszą klinikę w Izraelu, i zorganizować wycieczkę.

load...

Zadzwoń do nas +7 800 301 01 35 lub wyślij Internecie.

load...