Uroda w lustrze

Kobieta zawsze lubi się podobać innym i sobie. To takie miłe – złapać sobie podziwu spojrzenia mężczyzn jak ładowanie dodatkowej energii, a także zobaczyć w lustrze każdy spotkał się prawdziwe piękno, zadbane, stylowe i bez żadnych widocznych zmian związanych z wiekiem!

load...

Ale natura wymyślił procesie starzenia się, a osoby – biurach paszportowych (wiek). A gdy strony paszportu z datą urodzenia jest stopniowo przemieszczany w przeszłości, każda kobieta chce wyglądać młodziej. Tak więc konieczne jest, aby pomóc sobie i swojej urody świecić tak długo, jak to możliwe.

Czym jest piękno i uniknąć uszkodzenia zdrowia?

Jak wiek

Wiek kobiecy – pojęcie względne. Cokolwiek nie myśleć pracownicy biur paszportowych, wiek kobiecy – nie, co jest napisane w jej paszport i że odzwierciedlają lustro.

Co obiecuje nam czas? Jeśli dasz się na ręce i pozwolić jej odejść, nic dobrego. Prędzej czy później będziemy widzieć w lustrze zmęczony twarzy, uwaga Pojawiające się worki pod oczami, skórą nocie rozluźnienie i ładny, ale te nie musimy „kurze łapki” wokół oczu …

load...

Powodem tych zmian w procesach biochemicznych zachodzących w organizmie każdego człowieka, grawitacja (owal twarzy jak „sag” i skłania się ku ziemi) Ziemi, fotostarzeniem i niedostatecznie właściwą opieką.

Co robić?

Gdy zmiany związane z wiekiem nie są „skasowane” standardowe kremy, maseczki domowej roboty, mleczka i serum, wiele kobiet myśli o powrocie do chirurga plastycznego. Wydawałoby się, że P-Time – para profesjonalnych uderzeń skalpel, a zegar biologiczny wskazuje 10 lat …

Ale nie wszystko jest takie proste. Po tym wszystkim, z tworzyw sztucznych – to pełny zabieg chirurgiczny w znieczuleniu, długi proces rehabilitacji, przeciwwskazania, ryzyka i wreszcie zwykły żeński strach przed nożem.

Dzięki nowoczesnej kosmetologii – dzisiaj u kobiet w wieku 30+ mają doskonałą alternatywą, dzięki czemu przez długi czas, aby odłożyć podróż do chirurgów plastycznych!

wybrać alternatywę

Alternatywne nieurazowe metody odmładzania uciekają się do dzisiaj przez tysiące i setki tysięcy kobiet – to jest dostawa do głębokich warstw skóry substancji, które mogą odmłodzić go od wewnątrz.

Najbardziej powszechne sposoby obejmują użycie BOTOX, kwas hialuronowy i kolagen. Porozmawiajmy o każdej z tych metod.

  • Botox. Dzięki tej metodzie, nie ma wpływu na skórę i mięśnie znajdujące się pod spodem. Z kierunkowym paraliżu mięśni twarzy – te, które są odpowiedzialne za „kurzych łapek” wokół oczu i zmarszczki na czole – toksyna botulinowa czasowo unieruchomiony. To pomaga zredukować zmarszczki … dokładnie ten czas, który działa botulinum.
  • kwas hialuronowy. Śródskórne stosowanie kwasu hialuronowego jest nazywany biorevitalization. Kwas hialuronowy – silny naturalny krem nawilżający skórę, a jej stosowanie pozwala osiągnąć długotrwały efekt nawilżający. A wraz z nim wizualne odmłodzenie twarzy. Może tylko ważne i bez kwasu hialuronowego, jest to, że jego stosowanie nie jest w stanie pobudzić ciało niezależnie do wytwarzania tego ważnego element. Przeciwnie, korpus zwalnia, a po trakcie stosowania, ilość środka preparatu kwasu hialuronowego wytwarzanego przez organizm może być nieco zmniejszona.
  • Kolagen. Po wstrzyknięciu do głębszych warstw kolagenu skóry jest specjalnie przetworzone i przybliżone w strukturze do człowieka, jest bardzo ważnym procesem: ciało z odnowionym zapałem zaczyna samodzielnie produkować własnych młodych włókna kolagenowe, które wypełniają skórę, pozostawiając ją gładsza, jędrniejsza i młodsza. Przykładem produktu kolagenowego – unikalny żel COLLOST ® . Składa się z 7% lub 15% kolagenu pochodzenia zwierzęcego, oczyszczony z obcego i błonnika i przetwarzane przez specjalny opatentowanej technologii, która w Wielki Medal XXIII Międzynarodowa Wystawa Wynalazców Złoty został wyróżniony w Szwajcarii.

Cechy żel COLLOST ® niemal nieograniczone. Poprawia napięcie skóry, napina i sprawia wyraźniejszych konturów twarzy, wygładza nierówności łagodzenia skóry, sprawia, że jest mniej zauważalny nie tylko małe, ale głębokie zmarszczki i widocznie wygładza cerę.

I COLLOST ® różni trwały efekt, objawiający się na wzrost – oznacza to, że w ciągu 2-4 miesięcy po zastosowaniu żelu COLLOST ty codziennie będzie wyglądać młodziej i młodsi. Tak, jakby Twój zegar biologiczny ulega odwróceniu.

COLLOST ® : Czy nie jest to marzenie każdej kobiety? 

load...