Urlop rodzinny: zabawa, dostępne dla wszystkich

Każda osoba ma swój własny pomysł, co wakacje. Dla niektórych jest to okazja do zabawy, dla kogoś – do pozostania w towarzystwie przyjaciół, a tam są ludzie, dla których wakacje – to stan umysłu. Ale jedno jest pewne: są one zbyt mało w kalendarzu, pomimo faktu, że w Rosji, największej liczby wakacji rocznie. Dlaczego potrzebujemy święta, oprócz oczywiste? W ciągu ostatnich wakacji, a zwłaszcza rodzinnych spotkań, przeprowadza głębsze znaczenie: aby pokazać każdemu członkowi rodziny, że nie jest sam, że jest częścią czegoś wielkiego i niezawodne.

load...

Otworzyć kalendarz

Współczesny styl życia, kiedy każdy jest zajęty swoją pracą, silne więzi rodzinne stały się rzadkością. Jednak zapotrzebowanie na siebie jak to nie staje się mniej. A my wciąż potrzebują naszych bliskich, jeśli nie więcej. Więc dlaczego nie spróbować przejechać szarości codziennej pracy i nie zorganizować wakacje? Czy uważasz, że nie ma żadnego powodu? Cóż, otworzyć kalendarz. Prawie każdy dzień jest oznaczony przez jakiegoś zdarzenia.

Rybacka, Dzień budowniczego, Dzień chemika, pierwszy dzień z rozmowy telefonicznej. Lista może być długa. 365 dni w roku, ale na święta może być więcej. Każdy dzień, można dokonać rodzinne wakacje.

Wśród znajomych i krewnych, na pewno nie będzie tych, którzy lubią ryby. I, najprawdopodobniej, zapalonych rybaków zostaną wpisane w wesołym towarzystwie. Można wziąć wędkę, kosz dostaw i całą rodzinę – dorosłych i dzieci – aby przejść na piknik w najbliższym stawie. I główne traktuje dokonać zdecydowanego ucho, co może złapać. W procesie tym można dowiedzieć się wiele o sobie nawzajem, zaczynając od przedniej wyczynów ukochanego dziadka, a kończąc historię syna ratowania kota, który właśnie dzisiaj Sprowadził łonie szkoły. To wydarzenie umacnia przyjaźń rodzina w obrębie rodziny i sprzyja lepszemu zrozumieniu.

W dniu konstruktora można dzwonić z wyprzedzeniem wszystkich krewnych i zorganizować iść razem do kraju, do ulubionego wujka, którzy własnymi rękami zbudować dom kraj. Można zapytać, gdzie jest święto, jeśli masz do pracy? Pamiętacie kota Matroskin stwierdzenie, że wspólna praca ze sobą wspólnego? I święto jest dokładnie to, co jesteś zajęty jedno, a możliwość relaksu pod dachem z rękami podniesionymi do domu – również dobry bonus. Tutaj można smażyć kebab shish i zrelaksować się razem.

load...

Mama – słowo klucz

Czy rozmawiałeś z moja mama, babcia, teściowa, w jaki sposób będzie droga? Jak czasami potrzebują porady jak do ogrzania dziane szaliki i kapelusze, miło się obudzić do wywołania alarmu danej do niej. Pomyśl, na którym znajduje się tylko jeden dzień matki? I tu i tam. Okazuje się, że Dzień Matki obchodzony jest na całym świecie w różnych momentach. Oczywiście, nie możemy czekać na następny 25 listopada. Wybierz 6 maja – Dzień Matki na Litwie, 15 sierpnia – w Kostaryce, 8 grudnia – w Panamie. To może być w każdym z tych dni zebrać całą rodzinę przy zastawionym stole i powiedzieć po raz kolejny, jak cenisz swoją matkę. Może tradycja świętuje Dzień Matki nie jest jeden, ale 5 razy w roku, będzie rodzina. Po dniu – to tylko powód, aby mu podziękować, przytulić i dzielić czułość z najbliższymi.

Ale dzień ojca wśród święta w naszym kraju nie mają. A także wypoczynku i dziadków. Dla nich, a my nie wymyślić dzień osób starszych; jeden tylko nazwa wakacje zapach naftaliny. Ale jeśli przyjrzeć się bliżej z kalendarza, można wybrać dzień, kiedy twoja rodzina będzie świętować Dzień Ojca. Na przykład, niech to będzie 17 czerwca w Japonii. Dziadkowie Day – 09 września, zarówno w Kanadzie.

Off depresji, zrobić sobie wakacje

Są dni, kiedy dusza panuje przeczucie cud. I przyjść do pracy na czas, a władze podejmują wszystkie swoje pomysły z entuzjazmem. W tym duchu, trzeba się dzielić. Być może twój ulubiony wszystko dokładnie odwrotnie, a dziecko jest zdenerwowany o czymś i posępny. W twojej mocy, aby wszystko zmienić. Wystarczy udostępnić swój dobry nastrój i zorganizować domek. Tylko twój, który nie jest i nigdy nie będzie w żadnym z kalendarzy świata. Dzień niespodzianek – nie jest to święto rodzinne? Aby zorganizować taką uroczystość nie jest trudne. Przez siebie, będzie to pierwsza niespodzianka, pięknie nakryty stół – drugi. Mały, ale bardzo potrzebne prezenty mogą być w stanie podnieść swój nastrój i syn, i kochał. Wybierz prezenty nie muszą abstrakcyjny, oraz odpowiadające im smakuje i preferencje tych, które je wydał. Może być taka kilka małych prezentów, mogą ukryć się w różnych miejscach: pod ręczników w łazience, w jednostce systemu komputerowego, pod poduszką. Miejsca może być najbardziej nieoczekiwane, co najważniejsze, aby zapakować pięknych niespodzianek, które było od razu jasne, że w środku jest coś ciekawego. Można zapakować prezent niespodziankę w kilka warstw papieru, dzięki czemu rozmieszczenie dodatkowych oczekiwaniu. A jeśli poprosił odgadnąć, co jest w chwili obecnej takie opakowanie może wprowadzać w błąd rozbieżności formy i treści, które doda intrygi i zabawy.

Zima – doskonały czas w roku. Chociaż wydaje się, że narty są bardziej niż wystarczające, nawet jeden, proszę mi wierzyć, nie będzie zbędne. Ale to może być kolejny powód, aby spędzić czas z bliskimi i relaks na świeżym powietrzu. Wystarczy zorganizować wakacje Snowman.

Zbierać narty, sanki, ciepło ubrany, nie zapomnij, marchewkę i mały kubeł (główne elementy bałwana!), Zaopatrzyć się kanapki i termos z gorącą herbatą. Jeśli planujesz hodować mały ogień, a następnie chwycić suche dzienniki, krewnych nazwać – i przekazania, na łonie natury, gdzie mróz szczypie policzki, zabawa śnieg chrupie pod nogami, a strome wzgórza i dół, aby przesunąć w dół kiwać. Ale najważniejsze – lepienie bałwana! Zorganizować konkurs, którego bałwan lepszy (wyższy, większy, ładniejszy). Lub nawet bałwana, ale rodzina bałwanki. Jednak mówimy o rodzinne wakacje i można zorganizować zawody, zarówno w obrębie rodziny lub między rodzinami. Podczas takich improwizowanych konkursach dorosłych walczyć i konkurować czasami bardziej ekscytujące dzieci.

Jak zrobić ciekawe wakacje dla wszystkich?

Po zamknięciu otwartych konkursach festiwali powietrza z zabawy i konkursy – być może na taki urlop będzie trzeba przygotować z wyprzedzeniem. Wymyślić konkursy, nagrody zrobić lub kupić, aby przygotować ucztę. Można współpracować z rodziną znajomym, ułatwią przygotowanie i nie trzeba wydawać na ten proces cały twój zapał i siły. Jeśli planujesz zebrać kilka par – jeszcze lepiej! Z lub bez dzieci – to nie ma znaczenia, dorośli kochają święta tak samo jak dzieci. Można podzielić obowiązki. A koszt, który jest również ważna.

Tak, że nikt nie znudziło, włącz improwizacja scenariuszy gier sportowych specjalne dla rodzin wakacji spędzonych na świeżym powietrzu. Będą one zależeć od pory roku.

W zimie może być zabawa rozpoczyna się: przekaźnik prawdziwy nart, które będą brały udział całe rodziny, czy wyścig na sankach. Psy zaprzęgowe – rzadkie w naszych szerokościach geograficznych, więc papież może być w stanie je zastąpić. Można zorganizować bitwy śnieżne i włączyć zwykłą grę śnieżkami w walce o wysokości lub śniegu fort. Jasny szal zawiązany na biegunach, może to być baner. Wystarczy spojrzeć na walka była na równi. Liczba graczy powinna być taka sama. I tych, którzy pozostają bez pracy, można zbierać oddzielną komendę. Jeśli bez pracy jest ktoś jeden – uczynić go sędzia.

Okazja lato na rodzinne wakacje może stać się zbieranie jagód. Wytaczanie na pierwszy rzut oka, zajęcie może być przekształcony w rzeczywistym spektakularne wydarzenie. Najważniejsze jest to, aby znaleźć odpowiednie leczenie, które pomogą nie tylko zbierać jagody, ale również do zabawy.

Gry mogą być nie tylko sportowe, ale również inteligentna. Zorganizować kwiaty Quiz, rośliny lecznicze, owady, ptaki. To święto nie musi kończyć po powrocie do domu. Może on być przedłużony: jagody zważone, aby wyłonić zwycięzcę i gotować go dokładnie jam jar. Jeśli połączyć wyobraźnię i trochę zmienić recepturę słodkich smakołyków, dodając cynamon lub wanilię, można nazwać to nowa odmiana dżemów imię zwycięzcy. Być może cieszyć się przepis tak, że nominalny dżem będzie głównym zima uczta!

Przyjazny rodzinne wakacje

Powodem tego rodzinnego wypoczynku może być tak, że po prostu chcesz, aby zebrać wszystkich swoich bliskich w tym samym stole. Zobaczyć swoją ulubioną ciotkę, z którymi komunikują się tylko przez telefon, bo mieszka na drugim końcu miasta, aby komunikować się ze swoim bratem, który jest tak zajęty z jego działalności, które zaczynają zapominać, jak to wygląda, i tak dalej. Jednak aby zorganizować imprezę rodzinną, trzeba ciężko pracować.

Przede wszystkim, jeśli chcesz stać się święto tradycji swojej rodziny proshtudiruyte swoją historię. Zapytaj babcię, na przykład, z którymi udał się swoim nazwiskiem. Wielu pamięta babcię. I sprawiają, że data ślubu daty Święto twoi pradziadkowie pra-. Będzie to punkt wyjścia. Następnie poszukać starych zdjęć, skanowanie ich i zrobić drzewo genealogiczne w celu włączenia wszystkich członków dużej rodziny. Można zrobić gazetę ściany z ciekawych historii, zdjęć, a nawet z antykami. Pamiętając o mojej babci „piersi”, znajdziesz tam wiele ciekawych rzeczy, od scen pra-ciotka arystokrata, a kończąc zasłona swojej matki. Albo może własny. Dzięki tej pracy nie poradzić sam, więc będzie trzeba połączyć całą rodzinę. Jeśli te historie, które zostały wysłuchane, lubisz – zapisz je i dać do swoich przodków, o których mowa w tej historii.

Potem trzeba zrobić listę gości i uczynić z nich zaproszenie na duchu wakacje. Niech to będzie retro pocztówka, zwrócić im można ufać z dziećmi. Są szczęśliwi, aby wziąć udział. I to nie jest zbędny, by poznać historię rodziny.

Następnie, co należy zadbać – uczta. Niech to będzie zbyt niezwykłe. Ta sałatka „Olivier”, którego receptura została znaleziona w starej książce kucharskiej lub coś, co zawsze uważana była czysto danie rodziny. Wtedy też potrzebują pomocy, zarówno fizyczne jak i finansowe. Pamiętasz, co mówiliśmy na początku wspólnej pracy?

Sam skrypt obejmują nie tylko historię rodzinną z demonstracji pamiątki rodzinne, ale także słuchać starych płyt na dziadka gramofonowej. A biały walc, unlearning pod kierunkiem prababki.

Zdecyduj się na tak ambitnego przedsięwzięcia jest trudne, ale to, co otrzymujemy w zamian przeważą żadnego wysiłku. Retro urlop byłby najlepszy prezent od wszystkich członków rodziny jako najmłodszy i najstarszy.

Zorganizować rodzinne wakacje – to nie jest trudne. Trzeba tylko pamiętać, jak bardzo kochasz wszystkich członków rodziny, aby to fantasy, wybrać najważniejsze słowa i wymyślić okazję przekazać im moją miłość, uczucie swoje poparcie i cicha obietnica zawsze tam będzie.

load...