Umieść ćwiczenia prasowe w treningu siłowym

Zawartość

Umówmy się tak – ten post nie jest skierowana do tych, którzy wierzą, że trening siłowy w izolowanym pracy prasy leży. I nie tych, których życie numer jeden cel – w pompowania odpowiednich 6 kości. A ci, którzy spełniają podstawowe ćwiczenia wytrzymałościowe i adekwatne do jego „wizualne” celów paszowych. To właśnie z tych klientów najczęściej dużo pytań o mięśnie brzucha. A dokładniej – niektóre z tych klientów rzeczywiście robi ćwiczenia dla niego. Tymczasem, miejsce ćwiczeń brzucha w treningu siłowego zmusić też.

load...

[Powrót do spisu treści]

Dlaczego nie robimy naciśnij

Może widziałeś więcej niż jeden lub dwa motywacyjny blog Instagrame tagiem „Nie robię prasy.” Oczywiste jest, że prasa była bohaterek posty. W rzeczywistości, nie zważając na prasę najbardziej dumni są ci, którzy:

  • Pomyślnie przeszły etap wyczerpujących godzin cardio połączeniu z bandą skrętów do prasy, a nie większość z tych zwrotów akcji nie zostanie odebrany;
  • Dużo czyta, zwłaszcza na temat „jak naprawdę usunąć żołądek” i wybrał taki program, który zawiera 10% niedobór kalorii, regularnego treningu siłowego i cardio bardzo mało zdrowia

Jest czysto fizjologiczne przyczyny omijając mięśnie brzucha treningu. Tutaj przyszedł na przykład, kucać, zrobić wyciskaniu i pociągnąć pręty do brzucha. Jeśli squat ciężki, nie chce wykonywać żadnych ćwiczeń po pierwszym naciśnięciu – ściany brzucha i czuje się tak dobrze podgruzhenny. A po drugie, zwłaszcza jeśli naciśnie z mostem i „wciągania brzucha” w tym samym czasie – a nawet bardziej. Jaką niespodzianką, trzeba stanąć na nogi, kiedy pociągnąć za brzuch. W najlepszym przypadku, robisz dipów jak pozostawił wielką Wendler. W najgorszym – 10 minut na rowerze stacjonarnym i siedzieć w domu.

W treningu z trakcją także prasa nie jest szczególnie rozwinięta. Większość dziewcząt w ciągu jednego dnia i powinien dostać, i ciągnąc się, że zdawała się wskazywać nam na brutalny charakter treningu. Jeśli nie ciągnąć to prawda, a prasa pobierze przyzwoity. Znowu. Trenować niesławny brzuch … tylko raz.

load...

[Powrót do spisu treści]

Dlaczego prasa jest lepiej zrobić

To nie jest coś nie w kości, ale jak utrzymać ciało w wyciskaniu, przysiad i martwy ciąg. Jeżeli poprzeczna i rectus niewystarczająco zaangażowany w prace na podstawowych ruchów, i będzie, przepraszam, miednicy i dziobać i ugnij kolana i squat zamiast gudmoning wykonania. Wszelkie „ruch extra body” zmniejszenia ich skuteczności w podstawowych ćwiczeniach.

Nawiasem mówiąc, oscylacja można uniknąć poprzez aktywne obejmują żołądek na rozgrzewkę.

[Powrót do spisu treści]

Jak powinniśmy zrobić w treningu naciśnij

Jeśli myślisz o prostych wzlotów i skręcając ciało leżące … przestać myśleć. Akronimy rectus mięśni nie daje nasze cele. Musimy obejmują bezpośrednie i krzyż, wystarczy, tak aby ich nie przeciążać. Aby to zrobić, nie jesteśmy typowymi ćwiczenia brzucha, którego towarzysze jako „prasy” Najbardziej coś nie może być zidentyfikowane.

Więc na dzień z przysiadu i zhimom robimy:

  • Vyshagivanie nacisku leży na ręce i ściskając lub „geodeta” – od prostego regału biegnie po zboczu, a potem ręce marszu, aż dłonie nie stać bezpośrednio poniżej ramion, jednocześnie nie zapominając wycofać żołądek oraz stabilizacji miednicy, prasowanie, idziemy z powrotem, biegnie przez 1 minutę, 3-4 zbiorów;
  • Ramiączka

  • Z ruchu. Zaczyna się ruch zatrzymać się na przedramionach i palcach, potem z kolei prostowników ręce i stanąć prosto w jego ręce. To działa na 1 minutę, 3-4 zestawy

Do dnia z pchnięciem zrobić:

  • „Dog wylotowej w dół pasek.” Proszę wziąć całą drogę do odwróconej litery L, a następnie tłoczenie żołądek, pójść do baru na wyprostowanych rękach, prosty grzbiet – tyłem do psa, 1 minuta, 2-3 zestawy;
  • Bilans lli_1. Wstajemy w naciskiem na rękach i kolanach, z powrotem równolegle do podłogi. Następnie czerpiemy przodu i do tyłu z przeciwnej ręki i nogi. Stojak 30 sekund, zmiana 2-3 zestawy

Ćwiczenia tego typu obejmują zazwyczaj poprzeczne mięśnie brzucha, a to, co potocznie nazywamy „rdzeń”, czyli ciała, mięśnie pleców i pośladków. Pozwalają one na kilka „Dodaj” rozgrzewka stawów, są zatem bardziej obiecujący początek twojej mocy niż 15 minut na eliptycznego trenerem.

[Powrót do spisu treści]

Co można zrobić z prasą do ostygnięcia

Kondycję woli rosnąć, a w tym samym czasie, może chcesz pobrać prasowej po moc na nabycie większości kostek. Co robić? No, oczywiście nie być skręcone przez 2-3 minut w jednym zestawie, a nie prowadzenie 50 wynurzenia ciała na ławce pochyłej. Wszystko to – a raczej „dodać relief” już hypertrophied mięśnie.

„Classics” trening siłowy, nawiasem mówiąc, uznają tylko dwa ćwiczenia brzucha:

  • Stoją w pozie pasków w naciskiem na ręce i przedramieniu, lub pętle TRX;
  • Nogi do baru podnoszenia w imadle lub jeśli Visom z wami aż do problemu – w szafie-upy na paskach

W celu uzyskania bardziej niezawodne prasy w krótszym czasie, co czyni go najbardziej na koniec szkolenia. Pierwsze ćwiczenie – maksymalizacja długoterminowego utrwalenie ciała w przestrzeni, ustawienie 3-4, drugi – ponownie w największej liczbie powtórzeń, 3-4 zestawów.

Nieklasycznych z naciskiem w kulturystyce ma nawet „trzeciej” ćwiczenia na prasie – to jest skręcenie na ławce pochyłej przy obciążeniu. Ale to, jak mówią, na bardzo zdrowe biodra i bardzo wytrzymałym korpusie.

Co naklonchikov na bok, a druga na skośnych zwrotów akcji, to, moim zdaniem czysto osobistych, konieczne jest włączenie w szkoleniu wybiórczo. Stoki z hantlami w partii właściwie nic nie daje. I zamiast skręcania jest lepiej zrobić T-pasek i stare dobre „rower” leżącego.

Jest też „uzupełnieniem dla miłośników” – huśtawki z ciężarkami, wytrzymałość, lub tryb Tabata.

Ogólnie, ilość treningu naciśnij indvidualnoy wybrana. Ogólnym wymogiem – jedno ćwiczenie na tym obszarze na koniec treningu, nawet po dokonaniu całą swoją bazę.

A reszta ruchu, którzy są tak lubi dziewczyn na koncert różni trening funkcjonalny? Oczywiście, można je zrobić też, zwłaszcza, jeśli to daje przyjemność, zabawa i pomaga utrzymać się na tej siły.

load...