Ulubione diety – przepisy i menu dla szybkiego odchudzania

Mogą być różne mono-diety? „Oczywiście, że nie!” – Odpowiesz, w oparciu o wiedzę, że zasilanie systemu „mono” – to dieta tego samego produktu, który będzie ostatecznie stać się nudne, tak że nie jest pragnienie zaprzestania jedzenia w ogóle, tylko nie patrz męcząca danie. Tak było, dopóki dietetycy nie wynalazł nową technikę, zwaną ulubiona dieta – jest to rodzaj „mix” korekcji wagi monosystem i menu niskokalorycznej użytecznego. Nie wiedziałeś? Następnie zapoznają się!

load...

Zawartość:

Dlaczego – Ulubiona

Wielu pyta, dlaczego technika jest tak nazwany? Ale jak inaczej można nazwać, gdy system jest potęgą – jest to rodzaj „NL”, choć z kilkoma ograniczeniami, ale w rzeczywistości robią dietę tak popularne, więc, że ofiara nadwagi z przyjemnością przejdzie wszystkie testy.

Więc dlaczego ta technologia jest korekta waga jest kochany przez wielu?

 • Menu podstawie smakołyków.
 • Dieta jest zróżnicowana.
 • Food wolno jeść w nieograniczonych ilościach.
 • Na gotowanie zajmuje minimum czasu.
 • Potrawy dostępne finansowo dla wszystkich.
 • Ciała

  load...
 • W okresie do zasilania układu jest wyczyszczone.
 • Menu

 • Różni równowagę witamin i minerałów, więc podczas odchudzania fani techniki czuje się świetnie nie odczuwając zawroty głowy, zmęczenie lub senność.
 • Schudnąć szybko i łatwo takiego systemu.
 • Masa przechodzi szybko (na tydzień, niektórzy tracą do 10 funtów).
 • Okres

 • (tydzień) Przewidywana dieta niezauważone, ponieważ nigdy nie poczujesz głód.

Jak widać, w mojej diecie, której wyniki mogą przekroczyć oczekiwania – jest „magiczną różdżkę” dla obfitej podaży wentylatorów, która jest pilna potrzeba, aby schudnąć bez narażania ich preferencje. Kuszące, prawda?

Opis techniki

Jak widać, czas trwania systemu korekcji waga – w tygodniu. Jednak, aby uciekać się do tego moc powinna wynosić nie więcej niż raz na technologię kilku miesięcy, ponieważ organizm nie jest jeszcze w dieta jest pod wpływem stresu i częste powtarzanie może niekorzystnie wpływać na zdrowie.

Czy kiedykolwiek próbowałeś schudnąć? Sądząc po tym, że czytasz te linie – zwycięstwo nie było po twojej stronie.

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

Skuteczność technik zostaną zmaksymalizowane tylko wtedy, gdy wytrwale moczyć wszystkie 7 dni. Tymczasem, począwszy od trzeciego dnia, przeciwnie, czuć wzrost wytrzymałości i jasności w organizmie.

Należy zauważyć, że w mojej diecie, która menu, jak może pamiętacie, jest oparty na technologii „mono” jest zalecany dla zdrowych ludzi, którzy nie są zaangażowani w okresie masy korekcyjnej dzięki ciężkiej pracy lub napisanie referatu. Ale niektórzy zainteresowani procedura będzie musiała odłożyć swoje plany, aby schudnąć i rozpocząć nieco później, gdy zostaną rozwiązane problemy zdrowotne lub inne problemy.

Do tych pań są:

 • osób cierpiących na choroby układu pokarmowego;
 • Kobieta czeka na narodziny malucha;
 • Nowo wybitymi karmiących mam;
 • Choroby

 • Ofiary związane z wątroby lub nerek;
 • Osób z chorobami serca systemu;
 • Którzy niedawno doznał zatrucia operację lub zaostrzenie jakiejkolwiek choroby.

Ponadto, nie można jeść w tym systemie dla diabetyków i wysokie ciśnienie krwi, więc ludzie powinni dawać innym, bardziej łagodnych metod.

To ważne, aby wiedzieć! Nie znaleziono na liście chorób, które cierpią? Lepiej jest ponownie poprosić swojego lekarza podstawowej opieki zdrowotnej, czy można schudnąć na diecie ulubionych. I nie bój się tego zrobić, ponieważ może okazać się, że wręcz przeciwnie, ten system zasilania pomoże odzyskać.

Jeśli masz problemy z krzesłem (zaparcia), że dietetycy polecam utraty wagi przed rozpoczęciem trzewiach, lewatywy, a po wypiciu nocy przed pierwszym dniem nowego przeczyszczający zasilania. Następnie ciało jest oczyszczone. W przeciwnym razie istnieje ryzyko, że zgromadzone depozyty powoli zatruwają organizm, powodując zawroty głowy, osłabienie, bóle głowy i paskudny.

Szczegółowe dieta

Nadszedł czas, aby przejść do głównego – co i jak jeść? Tak więc, na mojej diecie – menu na tydzień:

 • Poniedziałek – picia. Oznacza to, że w ciągu dnia można wypić, ile „dusza zapragnie” i nic, z wyjątkiem napojów alkoholowych, napoje gazowane, a także płynnego cukru zawierające. Kwota spożywane w ciągu dnia nie powinien pić co najmniej dwa litry. Szczególnie mile widziane jest jako napój (herbata ziołowa lub zielone), zup (nie bardzo odżywcze i bez soli), produkty mleczne o niskiej zawartości tłuszczu i solone. Dopuszcza się również pić mleko, serwatka, mogą być rozcieńczane wodą.
 • Wtorek – warzywa Tak! Można jeść żadnych warzyw, poza tym, że wypełnia je olejem. Co dietetyków zaleca włączenie tej menu dnia? Sałatki (kapusta, buraki, marchew), ragout cukinii, pomidorów, ogórków.
 • Medium diety następuje dzień № 1.
 • Czwartek będzie słodka, ponieważ w tym dniu możesz jeść owoce, a „z brzucha” – nie jest jeszcze wypełniony. Spróbuj za pomocą wszelkich środków, aby menu użytecznym proces zwalczania tłuszczu grejpfruta, ale nie koncentrują się tylko na nim, ponieważ trzeba energii, aby dostać się do końca i pokonać tłuszczu, prawda? Jedynym ograniczeniem kaloryczności odżywcze winogron i bananów – owoce te uważać.
 • Piątek – długie żywe wiewiórki! Oznacza to, że nie można sobie pozwolić na mięso (oczywiście, nie smażone i chude), owoce morza, jaja, ryby i sery (o niskiej zawartości tłuszczu).
 • Menu sobota powtarza się w poniedziałek. Pij na zdrowie i schudnąć, ponieważ już znaczącym zmianom, co oznacza, że ​​będzie łatwiej znosić trudy, jednak można zobaczyć wszystko samemu.
 • Niedziela – połączenie diety poprzednich dni. W rzeczywistości, jest to powrót do normalnej diety – gładka i kompetentny. Śniadanie Kilka jaj, a następnie kęs owocu. Dzień Zapraszamy do bulionu z kilkoma plastrami chudego mięsa. Kolejne dwa posiłki: obiad i kolacja odbędzie się pod hasłem: warzywa i owoce. Według własnego uznania, jednej z tych metod – sałatkę, drugi – owocu.

Warto zwrócić uwagę! W czasach, które nie piją też należy spożywać 2 litry wody, jednak inne napoje – tabu, chyba że można sobie pozwolić na filiżankę biodra rosół, które pobudzać was.

Przydatne wskazówki od

Użytkowników

Niektóre z pierwszego dnia przeżywa słabość, zwłaszcza tych, którzy wcześniej jadł nic ograniczając się. Dlatego doświadczeni fani tej techniki jest zalecane dla pierwszej nocy, aby zmniejszyć aktywność, a nie iść na szkolenie, nie idź w podróży służbowej i nie wyznaczają ważne spotkania.

W dniach picia wywaru nie powinny być lekceważone, co dietetycy zdecydowanie zaleca włączenie w menu. To On daje siłę, nasycając ciało lepiej niż jakikolwiek inny napój. W dzisiejszych czasach nie można pić sok sklep. Jeśli jeszcze nie wiesz im nadwyżkę cukru, która szybko zamienia się w inną brzydkiej przetłoczenie na swoim pasie.

Podczas jedzenia pokarmów roślinnych (owoców / warzyw dziennie), należy jeść co kilka godzin, w przeciwnym razie ryzykujemy bardzo głodny i poza dietą.

I wreszcie najważniejsze – jest tym, co determinuje wynik, jak również swój wygląd po zakończeniu diety – Droga wyjścia z niego. Nie można przejść do jedzenia, jeśli spędził miesiąc na pustyni bez jedzenia. W przeciwnym razie utracone kilogramy natychmiast powrócić do swoich miejsc, a nawet szybciej niż topienie. Jesteś bardzo zdenerwowany, wierz mi, i być może rozczarowany we wszystkich dietach. Aby tego uniknąć, należy wrócić do normalnej diety stopniowo – bez szarpnięć, stopniowo rozszerzając menu, dodając parę nowych produktów na codzień.

I nie zaczynaj ze złym, tłustych, smażonych potraw, takie „eksperymenty” może doprowadzić do chorób układu pokarmowego i może zacząć się niedobrze od tej żywności, która była nieobecna w diecie tydzień. Jednak nie zawsze wiadomości są złe, bo to jest tak – po diecie i późniejszej niechęci do tej lub innej żywności, ludzie kompletnie przebudować swoją kulturę żywności, zawsze wykluczeni z menu nierentownych produktów i alkoholu.

Oraz sposób powrót do normalnej diety? Oto przykład menu kilka dni pod koniec diety:

 • Rano – 2 jajka;
 • Przekąski – owoce;
 • Obiad – rosół zupa;
 • Przekąska – jogurt;
 • Wieczorem – Sałatka z plasterkiem chudego mięsa.

7 produkty dla kobiecej urody

Teraz już rozumiem, dlaczego dieta jest w moim imieniu? Ponieważ jest to niemożliwe, aby nie zakochać, bo to oznacza, smaczne i obfite jedzenie, a także wspaniały wynik.

Potajemnie

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

load...