Uczestnicy maszyny „House 2” lub pierwszej dziesiątce najlepszych samochodów projekt

Zawartość:

Reality show „House 2” … Pamiętajmy, co roku po raz pierwszy zobaczyłem go w telewizji? Odpowiedź jest trudne, prawda? Lata mijają, budowa trwa, prezenterów zmiany, uczestników oraz, oczywiście, ich opłat. Jako uznany przez mieszkańców telewizyjnych domy, dochód zależy od kilku czynników: czas skandal, popularność i zamieszkania na projekcie. Na przykład, opłaty nawet początkujący Star „domowego” dotrzeć pięć milionów dolarów. Nic więc dziwnego, że z takich zarobków, wielu uczestników może sobie pozwolić, aby żyć w luksusie i obfitości. I że dla nas – zwykłych ludzi jest sen dla nich staje się codzienną koniecznością. Widzowie są zainteresowani wszystkim: jakie ubrania wolą niż uzależnieni, do którego napędu samochodów. Oraz że uczestnicy samochodowe House 2 stał się tematem naszego dzisiejszego artykułu.

load...

Analitycy „Lider Rynku”, pracujący w „News of show-biznesu” próbowała dowiedzieć się, który z uczestników należą do najdroższych samochodów, a po drodze się w pierwszej dziesiątce najbardziej większości samochodów. Więc uważają elementu maszynowego House 2 w kolejności malejącej.

Dziesięciu najlepszych samochodów na parkingu przed telewizorem w domu

Że Victoria Bone szczęście, aby stać się właścicielem samochodu „Porsche Cayenne” o wartości około 135 tysięcy dolarów. Pierwsze miejsce jedzie do niej.

Na drugim miejscu pojawił się samochód, którego właścicielem był Michaił Terekhin – również dawny mieszkaniec rozgwieżdżonym domu i niepełnym wymiarze czasu narzeczonej Ksenia Borodina. Michael pracował kiedyś w policji kryminalnej, a teraz podróżuje po drogach miejskich na BMW X5 czarny. Maszyna ta jest szacowana na 85 tysięcy dolarów.

load...

Trzecie miejsce zajęła dwóch pięknych pań: Alena farmacia i Ksenia Borodina. W ich posiadaniu są „Infiniti” samochody firmowe, kosztuje od 83 do 100 tysięcy dolarów. Nawiasem mówiąc, Xenia we wrześniu tego roku, na szczycie listy najpopularniejszych uczestników show. Niedawno przeniósł się do „Infiniti”, wcześniej w swoim garażu było „Ford Focus”, a przed „Honda Accord”.

Czwarte miejsce wśród liderów wziął Daria Pynzar – ładna blondynka, aktualny uczestnika show. Daria ma „Audi TT” prowokacyjne pomarańczowy. Koszt takiej „piękna” około 69.500.000 amerykańskich rubli.

Innym blond – Olga Buzova, na piątym miejscu w rankingu. Zajmując miejsce liderem projektu, Olga zdecydował, że trzeba przestrzegać postu i zmienił „Mini Cooper” z droższym i stałej „Audi Q5”. Cena samochodu od 60 do 70 tysięcy dolarów.

„Ford” Elina Koryakina zajął szóste miejsce w rankingu. Samochód o wartości 60 tysięcy dolarów – to dobry nabytek dla młodej dziewczyny. Elina nie chwali nabycia i przyjemność jeździć „bezkolesyh” gospodarstw domowych, w szczególności Andrei Samsonowa.

Sergey Pynzar dostał siódme miejsce na liście. Młody Ukrainiec posiada czerwony „Honda Accord”, który kosztuje około 29 tysięcy dolarów.

Ósme miejsce ponownie rozdzielono między pań: Irina Agibalova Valeria i kielni. Ich wybór padł na samochodzie „Mazda 6”, za które musiał zapłacić około 26.000 amerykańskich rubli. Nawiasem mówiąc, najstarszy uczestnik projektu Irina Agibalova już przeniesione trzecim samochodzie. Koszt dwa pierwsze (Hyundai Santa Fe i Porsche Cayenne) była znacznie wyższa niż obecnie. Co spowodowało, żeby to zmienić, pozostaje tajemnicą.

Właściciele czarnych „Mazda 3” – mąż i żona Gazhienko, zajęło dziewiąte miejsce. Wreszcie, zaszczytne ostatnie miejsce udał się do Wacława Vengrzhanovskomu. Jego jasnoniebieski „Daewoo Matiz” warte praktycznie nic – 7-10 tysięcy dolarów. Wenzel posiada inną maszynę, rzadkość „Varshavichom 412”. Najnowszy nabytek, powiedział, że jest dumny z dużo więcej.

Najlepsze samochody byłych uczestników w projekcie

Jednym z pierwszych uczestników show, również może pochwalić drogich samochodów. Na przykład, Stepan Menshikov idzie do „Hummer H2”, Nastya Kovaleva trzyma „Toyota Camry”, Lisa Kutuzow, pozostawiając projekt uzyskał „Land Rover”, a Vlad Kadono stał się dumnym właścicielem „Mercedes Smart Roadster”.

Jak widać, nie tylko obecne mieszkańcy Domu telewizji może sobie pozwolić na luksusowe samochody. Ludzie w projekcie są różne i wrócić, walczyć i zawrzeć pokój. Jedna rzecz pozostaje niezmienna – jego ocena nie spada, są popyt i są znane w showbiznesie, a zatem nie na próżno przez wiele lat żył pod nieustępliwych kamer.

load...