Ucieleśnieniem lato w ślub plaży

Jak wiadomo, większość wesel obchodzone w lecie. Więc dlaczego nie spędzić go na zewnątrz na nabrzeżu? Sprzyja to kwitnienie naturę, ciepłą pogodę i jasnym świetle słonecznym, a także specjalny stan umysłu, który jest tylko w lecie.

load...

Organizacja wesel w lecie pozwala na eksperymentowanie z różnymi tematami. Plaża Ślub jest dziś jednym z najbardziej popularnych tematów do takiej uroczystości. Ponadto, w trakcie ślubu na plaży, można znacznie zaoszczędzić na projekt, ponieważ nie wymagają dodatkowej przestrzeni wokół i tak wiele zieleni i kwitnących roślin.
Zorganizowanie ślubu powinien być bardzo ostrożnym przy opracowywaniu menu, z wyłączeniem alkoholi i żywności łatwo psującej się.

Plaża motyw, można wybrać na uroczystość ślubu w pokoju, tworzące oryginalny pomysł na jego projekt. Ozdoby wykonane z muszli weselne, koraliki kwiatów lub małych muszli dla gości, sztucznych palm, modeli tropikalnych motyli i ptaków stworzyć wrażenie tropikalnej plaży. Aby uczcić Beach Wedding Sukienka zarówno dla nowożeńców i ich gości nie powinno być formalne – to lepiej wybrać coś lekkiego i latem.
Idealny dla panny młodej suknię ślubną – przewiewnych tkanin, ozdobione kwiatami i egzotyczny kwiat we włosach, która podkreśli urok młodej. Piękne, niezwykłe i kolorowe wesele na długo pozostanie w pamięci nowożeńców i ich rodziców, przyjaciół i wszystkich gości.

load...