Ubrania w stylu Indyjskim i wnętrze: oryginalne etniczne w nowoczesnej obróbki

Indie – niezwykły i tajemniczy kraj przez wiele wieków zaskakuje unikalna kultura sięga prawie 3000 lat. Jest to kraj kontrastów, gdzie luksus i niepohamowana ubóstwo ze strony brud mogą działać jednocześnie siebie, fundament kultury Indii – duchowe i religijne życie każdego z jego mieszkańców. Osoby zainteresowane w duchowej wiedzy i praktyki, które starają się stworzyć wokół siebie indyjski styl, otaczać się meble przypominające Indiach.

load...

Zawartość:

Etniczne okolica z funkcjami Indii

Indyjski styl we wnętrzu

Filozofia wielowarstwowych kraju

Aby stworzyć wnętrze w indyjskim sposób należy określić komponent religijne. Jest Feng Shui Indian lub Vastu. Dla osób, które podziwiam kulturę Indii, ale są świeckie, a nie duchowy sposób życia, dążenie do pokoju, dopasowanie i indyjskim stylu etnicznym i kolonialnych. Pierwszym z nich jest pod wpływem Wschodu i ma bogaty wystrój, korzystanie z materiałów szlachetnych, druga lakoniczne, surowy, posiada dobrze rozpoznawanych linii etnicznych.

load...

Wystarczy skopiować indyjski styl w codziennych warunkach jest to trudne, ponieważ wymaga dość dużą przestrzeń, korzystanie z konkretnych materiałów, ręcznie artystów. Możesz pożyczyć tylko określone dane, z powodzeniem pasować do wnętrza.

Jakościowa stylizowane w stylu indyjskim można dokonać zakupu znacznej liczby antyki (meble, wazony dekoracyjne parawany, posągi bogów) lub współczesnych Indian rękodzieła rzemieślników. Dwa kawałki mebli wystarczy wyprodukować podstawę interera.

Tradycja indyjskie Meble

Szczególny nacisk należy położyć na stole Indian (kawa, „kawa”), styl niskiej zawartości tłuszczu z wyprostowanymi nogami, z frędzlami, cięte na całym obwodzie, Bliskiego zagłębionego placu, z kieliszkiem ozdobione inlay górze.

Niezwykłe wersja indyjska – A „Matrioszka” tabel (kału), które mogą być umieszczone jeden nad drugim, w celu zaoszczędzenia miejsca. Jeśli chcesz poczuć się jak sułtan, a następnie można kupić pompatyczne stół z białego lub czarnego marmuru, inkrustowane z kamieni szlachetnych i półszlachetnych.

Inną cechą indyjskich Wewnętrznych – wąska niska szafka z stylizowane rzeźbione okiennice drzwi ozdobione wstawkami metalu lub drewna, grill (jak to jest możliwe, aby wydać ciężkie rzeźbione szafy).

Daje jasność i kolor pokoju pomóc Indian szafy, komoda, malowane w sposób Rajasthan słoni i koni, dziewcząt w tradycyjnych strojach, sceny z życia indyjskich bogów. Wygląda ładnie i taboret z lakierowanych, rzeźbione nogi, tkaniny siedzenia. Indyjski luksusowy zakłada, teak, palisander, rattan, bukszpan w meble i elementy dekoracji wnętrz.

Łóżko w stylu etnicznym jest wykonana z drewnianych ramek z szorstkiej bawełnianej materacu, nadziewany z kokosa w źródłach historycznych. Indian materace są znane w świecie, ponieważ są one wykonane z wykorzystaniem materiałów przyjaznych dla środowiska naturalnego. Nad łóżkiem można powiesić półprzezroczystego namiot baldachim. Korzystanie z aksamitu, satyny, jedwabiu, brokatu na oknach z bujnymi draperii może dokładnie przekazać niuanse charakterystyczny styl.

Dla Indian tradycyjne meble charakteryzuje się niskimi proporcjami, obfitego rzeźba, malarstwo, intarsji. Ale same obiekty nie są dużo mebli we wnętrzu. Inkrustacje Passion pochodzi w starożytnych Indiach powód: tak kreator ochrony mebli, wyrobów z drewna przed wpływem wilgotnego klimatu i termity. Dzisiaj indyjski Meble – wykwalifikowana próbki stosowanej techniki.

Nowocześni mistrzowie znacznie zmniejszyć ilość rzeczy, bo meble często nie jest przeznaczona do pałaców, ale dla zwykłych mieszkań. W Indiach, wiele różnych miejsc, więc tutaj został opracowany przez powłoki i jej zastosowania w celach dekoracyjnych. Do dekoracji używane Intarsia kości słoniowej (mozaika Bombaj), masa perłowa, heban rzeźba drogiego kości słoniowej.

Typowy wystrój i szczegóły

Ściany do wnętrza Indian otynkowane, pomalowane w ciepłych beżowy, pomarańczowy, żółty, terakota, czerwone odcienie z brutalnej sztuki. Malowane ozdoby, sceny rodzajowe z życia bogów i epickich bohaterów. Sufity są ozdobione rzeźbionymi drewnianymi panelami.

Podłogi są wyłożone terakotą lub szerokiej drewnianej desce, typowym stylu kolonialnym. Windows – łukowe, pokryte rzeźbionych barów.

W uzupełnieniu do drzwi, ozdobione rzeźbami, Styl indyjski niekoniecznie oznacza dostępność miejsca na ekranie. To może być aluzją do oddzielenia pokoju, więc rumiany składa się za pośrednictwem nici z dodatkami w postaci miniatur przedstawiających lakierowanych kwiaty i owoce.

Dla stylu indyjskim są tradycyjne szkarłatny, turkusowy, pomarańczowy. Wykonane tylko w Indiach ma specjalne abażurami, unikalne tekstury, oryginalność, dlatego zaleca się, aby przynieść dekoracji wnętrz tekstylia bezpośrednio z tego kraju.

Możesz dodać w indyjskiej wnętrze kute lampy, ozdobione kolorowym szkłem dziwacznych kształtach, słonie figurki, lampy, kadzidła, świece miskę, pływające w wodzie. Hindusi zrobić figurki zwierząt wykonane z różnych materiałów: Krowa Czapla w pełni wzrostu, antylopy, węże, konie, krokodyli i słoni.

Indyjski styl

Indie przedstawiony sposób takie ciekawe rzeczy, jak lekkie, eleganckim sari, obcisłe bluzki tuniki, białe, kolorowe, wielowarstwowej spódnicy do długości palców. Dzisiaj, ubrania w stylu indyjskim można znaleźć na wybiegach mody, a na ulicach. Uszył przyjemne, naturalne materiały, odzież etnicznych wygodny i przyjemny i niezwykły design przyciąga uwagę, pozwalając, aby wyróżniać się z tłumu.

Indian odzież, aby zachować tradycyjny, narodowo-etnicznej oryginalność. Będąc pod wpływem innych kultur, grup etnicznych, wzięła wszystkiego najlepszego, odrzucając moll, niepotrzebne. Indian odzież jest eleganckie, wygodne i komfortowe, a znana jest również nasycenie barw, dobroć. Odzież damska, takie jak sari, podkreśla kobiecość, męska – bardzo wygodne w upale.

Dhoti – jest nanoszone w sposób szczególny, przepaski indyjskich mężczyzn. Prostokątny pas tkaniny 5 metrów długości, biały. Istnieje kilka sposobów, aby serwety, ale także prześledzić ogólny styl.

Kurt – szeroka długa koszula do kolan. Jej noszone razem z szerokimi spodniami (shalwar) lub Paju – wolne, szerokie spodnie.

Dzisiaj można zobaczyć niesamowity wybór różnych stylów wątku Kurt splocie. Przyciski tradycyjny metal, drewno nie jest przyszyty, ale są związane z cienkiej tkaniny. Klejnotami i haftowane kurta, tradycyjne indyjskie ubranie jest bardziej popularna za granicą.

Sari jest najpiękniejszy strój indyjskich kobiet. Prostokątny kawałek jedwabiu lub bawełny delikatnej od 5 do 10 metrów długości mogą być monofoniczne lub wzorów. Sari jest codziennie świąteczne haftowane złotą nitką i cekinami wzorów. Najczęstszym styl uważa się, gdy kobieta sari zawiązany wokół pasa, dzięki czemu przednie fałdy i Pallu pracy (koniec) są przemieszczane, zamykanie klatki piersiowej, na ramieniu. Sari nosić z bluzką – Choli i halki. Sari i inne indyjskie ubrania mocno zakorzeniona w europejskiej modzie.

Niepowtarzalna ubrania Indianie

load...