Ubierać dziecko na mrozie

Nadejście zimy, a wraz z nim początek zimnej pogody i pojawienie się zaspy śniegu na ulicach zrobić rodzice zdziwiony przygotowania zimowego ubrania dla Twojego dziecka. Rzeczywiście, codzienne spacery i bawić się na zewnątrz muszą młodszego ciała, niezależnie od pogody na zewnątrz. Więc jak prawidłowo przygotować dziecko do podjęcia na ulice na mroźne zimowe dni?

load...

Wybierz ubrania

Jeśli dziecko nadal nie chodzić na własnych nogach i przejść do oddychać świeżym powietrzem, leżąc w wózku, należy upewnić się, że jego marzeniem było wygodne podczas chodzenia. W tym przypadku, oddzielne zestawy składające się z kurtki i spodni, to lepiej nie kupować. Wygoda leżącej w wózek zapewnić zimowe kombinezony koperta dzięki którym dziecko będzie pod tylnym płaskiej powierzchni, bez żadnych kropli lub grudek, co oznacza, że ​​nic nie będzie kolidować z jego snu.

Ale dla starszych dzieci, które mogą już samodzielnie chodzić i nawet biegać, zestaw do spodni – to jest to, co jest konieczne do aktywnej zabawy na śniegu. Należy jednak mieć możliwość wyboru poprawnie. Po tym wszystkim, producenci oferują współczesne szaty z różnymi nadzieniami, z których każda ma swoje wady i zalety i jest przeznaczony dla różnych temperaturach i rodzajów działalności. Aby nie zgubić się w tym wszystkim różnorodność i wybrać właściwą odzież na zewnątrz dla swojego dziecka, trzeba mieć wyobrażenie o planowanej izolacji.

Przede wszystkim, są one podzielone na naturalnym (puszystej owczej) i syntetyczne (Sintepon membrana hollofayber).

  • Puchatek – niezawodny, dobry materiał utrzymująca ciepło, które jest łatwe do odzyskania z fałdowanie. Na podstawie jego ultra lekkiej odzieży uzyskuje się, gdy jest w stanie ogrzać uchwyt w jego najcięższych mrozów – do -35 ° C Jednakże poważną wadą jest konieczność czyszczenia rzeczy w dół: pozycja bielizna może deformować w domu. Ponadto produkty dół może powodować zaostrzenie objawów alergicznych u dziecka z alergią.
  • Kożuch – trwałego materiału, odpornego na zużycie, zdolny do zapewnienia ochrony cieplnej korpusu, kiedy temperatura otoczenia -25 ° C, Ale z takiego grzejnika nosić dość ciężki w stosunku do masy, a zatem nie nadaje się do codziennego noszenia i jeszcze bardziej do aktywnej zabawy.
  • Sintepon stracił swój dawny blask, a bardziej zaawansowanych materiałów do zimowego górę rzeczy. Zamoczenia, traci aż do połowy jej grubości, a więc zaczyna gorzej ogrzać. Odzież z tym izolacji wytrzymywać mróz nie mniej niż -10 ° C, Dlatego też kombinezony i kurtki używając go bardziej nadaje się do jesienno-wiosenne niż mroźnej zimy.
  • Hollofayber – prawdopodobnie najlepszy widok na wypełniacz do produkcji odzieży zimowej dla dzieci. Lekkie jak puch, że trzyma się ciepła w temperaturze do -32 ° C, W tym przypadku jest to o wiele bardziej praktyczne w dół, jak rzeczy, w oparciu o nią nie są zdeformowane i mogą być myte w domu.
  • Membrana – najnowszym osiągnięciem stworzyć prosty i nawet w porządku, ale ciepłe zimowe ubrania. Istnieją dwa warianty tego: może być bardzo cienka folia laminowana, zamontowane na tylnej stronie wierzchniej tkaninę lub specjalnego impregnacji, do tkanki. Te rzeczy pozwalają skórze oddychać i odprowadza wilgoć z dala od ciała, nie pozwalając mu supercool. Lekki i cienki, nadaje się na świeżym powietrzu w zajęciach sportowych, takich jak jazda na łyżwach lub nartach. Ale do gry w śniegu nie bardzo nadaje się, jak to dość łatwo dostać się mokre. Po częstego mycia rzeczy tracą swoje właściwości teplosohranyayuschie membrana, więc lepiej jest oddać do pralni chemicznej.

Zima bielizna dla dzieci

Wybór bielizny dla zimowego dziecka ma swoje własne cechy. Jeśli dziecko jest bardzo małe, a do tej pory porusza się tylko na wózku inwalidzkim, a następnie rozpocząć swoje obowiązki na ulicy stoi opatrunek bawełnianej bieliźnie – ciało z nogami lub t-shirty i suwaków, jak również bawełnianą czapeczkę. Te rzeczy utrzymać ciepłotę ciała, i nie pozwoli na wełniane rzeczy kłujące delikatną skórę dziecka.

load...

Jeśli jesteś mamą fidget więcej dorosłość, noszonym na szyi bawełniane rzeczy lepiej nie wolno używać do wiosny. Większy komfort dla Twojego dziecka w czasie mroźnej zimy stworzy bieliznę dziecko. W przeciwieństwie do bawełny rzeczy, które wchłaniają wilgoć, bielizna termiczna usuwa go z organizmu. Po tym wszystkim, pobyt dziecka na ulicy w zimie mokro po przebiegu gry i rzeczy – nie jest najlepszym sposobem, aby dbać o swoje zdrowie. Bielizna dziecięca termiczny – skarpetki, rajstopy, golfy – wysoka jakość w przystępnej cenie można kupić tutaj na stronie online podróży supermarketu „Superpohod”. Nawiasem mówiąc, można odebrać bieliznę termiczną do spacerów i uprawiania sportów na ulicy, nie tylko dla dzieci, ale także dla całej rodziny.

Rozwarstwienie w ubrania dla dzieci

Po zdefiniowaniu wybór odzieży dla dziecka i kupić kilka kompletów bielizny termicznej bielizny dla niego, nadszedł czas, aby myśleć o tym, co odzieży połączyć te rzeczy. Przede wszystkim należy stwierdzić, że często rodzice ich pierwszego dziecka, na spotkaniach poza zawinięte dziecko tak, że nie może poruszać się normalnie. Rodzice błędnie uważają, że im więcej ubrań na nim, więc jest cieplej. Tymczasem ich opary jest nie tylko ciepło, ale trochę zbyt gorący i spocony i spocony, może bardzo szybko złapać przeziębienie.

Wiele rzeczy na dziecko zależy od jego wieku. Na grudnichka nie nosić jedno większe od siebie, bo jest jeszcze śpi w wózku; bardziej aktywny dorosły i dziecko powinno być jedną rzecz mniej niż ty, nie wahaj się niczego ze swych ruchów i nie nagrzewają się podczas aktywnej zabawy na placu zabaw. W tym przypadku wszelkie ubrania wiek dziecka powinna składać się z kilku warstw – ubrania; lekkie dzianiny rzeczy – rajstopy i golfy; warstwy, a następnie ciepłą odzież – spodnie, swetry, bluzy i rozpinane; Wreszcie, na domiar wszystkiego jest umieszczany na górnej odzieży ulicznej.

Aby wybrać odpowiednie ubrania dla dziecka na zimę, można mieć pewność o jego zdrowie, a pobyt na świeżym powietrzu przyniesie mu tylko korzyści i wysokie duchy gry z przyjaciółmi w puszystym i miękkim śniegu.

load...