Typy facetów i perspektywa poważny związek

Jest jeszcze wiele może się podobać, ale nie wszystkie, widać, kręci się wokół jej kaprysów. Że spotkał rok temu z facetem: całkiem ładna, matowa, zabiera ją ze wszystkimi wadami, co często akcent pozytywnych punktów. Biker – szczęśliwy właściciel błyszczącego niklu motocykla, który nie nizachto wymiany danych na temat pojazdów czterokołowych. Jeździć na tak szeroki ulicach miast na kasku i krótkie spodenki -slovno wyzwanie dla całego zgromadzenia, mówiąc: „Patrz, mamy szczęśliwe i zabawne: mamy na myśli wszystkie swoje troski i cieszyć się każdym dniem” .Horosho że nie ma kasku widzi kwaśny uśmiech dziewczyna prawnika pracownikiem dużej firmy, który jest już trochę dość łapania much i innych pływające ptactwo szkła kapelusz i nagie kolana wystających po bokach rozpaczy „operator” motocyklowych.

load...

Zawartość:

Jest to trudne do zniesienia, i wyrzucić szkoda – motto postawie wielu dziewczyn, które wybrały niewłaściwego partnera. „Cóż, jest hełm” – uważa, że ​​podczas kolejnej motoprogulki. Ale nie sądzę, niż sądzono wcześniej, kiedy zapytałem trochę nieogolony mężczyzna w skórzanej kurtce z czaszką na plecach, aby wybrać dobrą szczoteczkę w supermarkecie podczas zakupów małe. Ale gdy szedł obok mężczyzny na sobie kurtkę, która jest bardziej zgodne z jego działalności razem. NoAnastasii Zarząd nie dają, ale reszta z was może powiedzieć trochę o rodzajach facetów z góry wiedzieć, że im odpowiada, i że lepiej jest „nie brać”.

Craft

W celu spełnienia tego faceta, nie jesteś sam deptac buty. Zazwyczaj jest to niezwykle kandydat na męża. „zręczne ręce” i dom zostanie usunięty, a obiad ugotować, i umyć, a poutyuzhat. Dokonać napraw w mieszkaniu nie może, ale pod kierownictwem swych panów make „połysk”. Jeden problem: posiadanie i wiedząc, jak wszystkie takie przypadki często wolą „frilav” poważny związek. Są tak łatwe.

load...

Głowa

Nazwa warunkowe na podstawie której jest ukryty i prawnik i ekonomista, urzędnik. Garnitury, krawaty, koszule męskie taka potrzeba -Ponad osobiste pragnienia. Wymienione akcesoria są dość nieliczne – umyć i wysuszyć płac. Ale wszyscy jego krewni i przyjaciele zachwyci nod gdy słyszą nazwę pozycji satelitarnych swoim życiu, zwłaszcza jeśli słowo będzie w nim obecny, „szef”.

Papić

Innym mniej lub bardziej poważny charakter, z którym dziewczyna może czuć się jak mur. We wszystkich zmysłów. Sam Papic weźmie cię za wszelkie decyzje, które określają znajomych do komunikowania się, kupić dobry telefon i pisać do wszystkich właściwych kontaktów – będą trochę. Numer Twisted dla lidera dziewczynki i wybawieniem dla skromnyazhki które nie są używane, aby pokazać.

Wahacz motocyklisty

W taki człowiek będzie czuć nie mniej bezpieczne niż bogatego człowieka. Mamy rocker istnieją pewne rzeczy, które kocha i docenia. I robi to dokładnie. Jeśli uda Ci się stać ukochany i cenne środki w celu uzyskania wiarygodnego sputnikazhizni. Niekoniecznie bogatych i sławnych, ale prawdziwe. Przynajmniej do czasu, aż on oferowany do sprzedaży na gitarze, rowerem lub cokolwiek dla niego svyatayasvyatyh.

Romantyczny

Romantyczny facet – jest pnia mózgu dla kobiety biznesu, który jest używany do rzeczywistości, i jasno wyrażać swoje myśli. Ten egzemplarz z takim stanie. Życie i takie, ale myślę, że trzeba być tak samo „romantyczny”, aby dostroić się do tej samej fali. Jako jeden znany MS powiedział:

„Romans być bardzo wygodne

– .. Dlaczego nie masz dziewczyny
? – Cóż, jestem romantykiem
. – Dlaczego jesteś tak biedny
– Jestem romantykiem
. – Dlaczego masz zwłoki w piwnicy jest
– Jestem romantykiem.

Uniwersalna wymówka na każdą okazję. ”

Wieczny nastolatka

Dzieciństwo – jest dobra. Ale nie w 33 roku. Jeśli mężczyzna wciąż nie rozumiem, najprawdopodobniej, że już nie rozumiem. Jest to możliwe i ta miłość, ale czy warto? Jako dziecko w naszym mieście wszyscy mieliśmy jeden bohater (po Schwarzenegger i Van Dam, oczywiście).

Sprzedał taśmę na rynku. Tak samo było z ogonem z tyłu, jako dziewczyna, a obok niego banda chłopców wywiesili. Teraz już nie sprzedaje kasety, ma syna, ale również wykracza poza ogon w kolorze denim. Nic się nie zmieniło. Kilka zmian będzie w rodzinie, gdzie mąż i nie był w stanie stać się człowiekiem.

Ivan Sopiga

load...