Tybetańska recepta młodzież. Uwaga – Tajny !!!

zawartość:

 • Kilka faktów z historii medycyny tybetańskiej
 • Tybetańska recepta młodzieży – nalewka na czosnku
 • Herbata ziołowa – kolejny przepis tybetański młodzież
 • Jaka jest siła medycyny tybetańskiej

Zainteresowanie medycyną tybetańską dzisiaj jest bardzo wysoka. I to pomimo faktu, że medycyna nie stoi w miejscu, a nowoczesne technologie pozwalają na produkcję bardzo skuteczne leki. Ale, jak się okazało, nagromadzona wiedza przez starożytnych uzdrowicieli, z których wiele nie sprowadzają się do nas w postaci glinianych tabliczek z zapisów pozostawionych przez anonimowych kronikarzy całkiem pasuje do realiów trzeciego tysiąclecia. Co więcej, często są one o wiele bardziej skuteczne niż markowych leków.

load...

Ten w pełni odnosi się do zachowania młodości i piękna. Tybetańska recepta młodzież może być, nie można nazwać Makropulos (które jednak owocem wyobraźni pisarza, nie więcej niż), ale to jest naprawdę skutecznym narzędziem do uzdrawiania ciała z wyraźnym efektem anti-aging. I będziemy dzielić się z tobą i nikt nie przepis, a dwa – premia od naszego magazynu jego wierni czytelnicy!

Kilka faktów z historii medycyny tybetańskiej

Pojęcie „medycyny tybetańskiej” zawiera wiele elementów. Istnieje wiele badań badawczym, a nie na historii tej bardzo wyjątkowej branży nauk medycznych, wiele punktów widzenia, co stanowi podstawę leczenia w Tybecie. Nie zamierzamy przeanalizować wszystkie teorie, i starają się powiedzieć bardzo skondensowanej formie, w której postuluje oparciu medycyny tybetańskiej.

Jeśli podejście uproszczone, możemy powiedzieć, co następuje. Medycyna tybetańska opiera się na idei Indian Ayurvedic, chińskiej refleksologii i tybetańskiej medycynie. Przed naszej historii w czasie rozwoju medycyny tybetańskiej osiągniętego we wcieleniu naukowej (ten medycznych rozpraw pisanych w czasach starożytnych) oraz w formie legend. Naukowcy zwracają uwagę, że porównanie tekstów naukowych i legendy, wiele rzeczy są takie same. Innymi słowy, to, co jest opisane w legendach i mitach, ma oparcia w faktach.

W jednym z najbardziej znanych traktatach dotyczących medycyny tybetańskiej „Chzhud-shi” w dość szczegółowo opisano zasady prawidłowej i zdrowej diety. Starożytne uzdrowicieli dał mu wielką wagę. Istnieje wiele ciekawych przepisów na różne napary, wywary ziołowe, zebranych przez tybetańskich uzdrowicieli, którzy nie straciły znaczenie w naszych czasach.

load...

Ponadto obraz współczesnego życia, ciągłym stresie, gorączkowy tryb życia narzuca pilną potrzebę energetyzujący ciało. I starożytnych receptur młodzieży tybetańskiej w tej sytuacji może być bardzo przydatna. Są one doskonałą alternatywą dla sztucznych „energizerów”, które zrujnować nasze zdrowie i prowadzić do uzależnienia. Medycyna tybetańska oferuje wyłącznie produkty naturalne, których składniki zostały dobrane w taki sposób, aby przynieść maksymalne korzyści dla naszego organizmu.

Tybetańska recepta młodzieży – nalewka na czosnku

Ten przepis został odkryty przez członków ekspedycji, która odbyła się pod patronatem UNESCO, w jednym z klasztorów tybetańskich w 1971 roku. I stworzył furię z powodu dość prostych produktów – czosnek, alkohol, mleko – robią cuda.

Alkoholanu z czosnku:

 • Aktywuje metabolizm
 • Oczyszcza układ krążenia
 • To uwalnia organizm ze złogów tłuszczu i wody
 • Poprawia elastyczność naczyń krwionośnych i sprawia, że ​​są czyste i wolne od „blaszki”
 • Znacznie zmniejsza ryzyko wystąpienia chorób układu sercowo-naczyniowego, zawałów serca i udarów mózgu
 • Ma działanie przeciwnowotworowe
 • Poprawia wzrok

Lek ten ma taką silny wpływ, że obróbkę przeprowadza się tylko raz na pięć lat (kilka źródeł wyznaczony okres 3 lat).

Przepis na

Będziesz potrzebował 350 gramów dobrej czosnku. To powinno być czyste, posiekać i dokładnie zmielić w porcelanowej lub szklanej misce tak, aby wyodrębnić soku. 200 g masy czosnku (sok) umieścić w słoju i wlać alkohol (wymagane 200 ml).

Szczelnie zamknąć pokrywę i pozostawić na 10 dni w chłodnym, ciemnym miejscu. Przecedzić przez kilka warstw gazę i wycisnąć. Pozostawić napar przez kolejne 3 dni, po czym można rozpocząć bieg procedur anti-aging.

Jak wziąć

Nalewka podjęte na ścisłej schematu: 3 razy dziennie na 20 minut przed posiłkiem następuje.

 • Pierwszy dzień: śniadanie – 2 krople; Obiad – 2 krople; kolacja – 3 krople.
 • Drugi dzień: śniadanie – 4 krople; obiad – 5 kropli; Obiad – 6 kropli.
 • Trzeci dzień: śniadanie – 7 kropli; Obiad – 8 kropli; Obiad – 9 kropli.
 • Czwarty dzień: śniadanie – 10 kropli; Obiad – 11 kropli; kolacja – 12 kropli.
 • Piąty dzień: śniadanie – 13 kropli; Obiad – 14 kropli; kolacja – 15 kropli.
 • Szósty dzień: śniadanie – 15 kropli; Obiad – 14 kropli; kolacja – 13 kropli.
 • Siódmy dzień: śniadanie – 12 kropli; Obiad – 11 kropli; kolacja – 10 kropli.
 • Ósmego dnia: śniadanie -9 krople; Lunch -8 krople; Obiad -7 kropli.
 • Dziewiąty dzień: śniadanie – 6 kropli; obiad – 5 kropli; obiad – 4 krople.
 • Dziesiąty dzień: śniadanie – 3 krople; Obiad – 2 krople; Kolacja – 1 kropla.

Począwszy od 11 dnia wziąć 25 kropli 3 razy dziennie, aż do infuzji jest zakończona. Krople są rozcieńczone w 50 ml mleka.

Przeciwwskazania

Nalewka jest absolutnie przeciwwskazane osób cierpiących na padaczkę (nie mogę nawet jeść czosnek), którzy mają choroby przewodu pokarmowego, nerek, pęcherza moczowego, ciężkie, kobiety w ciąży, gruczolaka prostaty i zaostrzenie hemoroidy.

Herbata ziołowa – kolejny przepis tybetański młodzież

Jest to dość proste i bardzo przystępne tybetański przepis młodzieży, ponieważ cała trawa, która składa się ona, są sprzedawane swobodnie w naszym fitoaptekah. Ma bardzo silny rewitalizacji i odmładzające działanie na organizm, która trwa aż do 5 lat.

Herbata przepis

Będziesz potrzebował 100 gramów różnych ziół (dziurawiec, rumianek, Helichrysum, pąki brzozy). Wszystkie składniki mieszania i mielenia w młynku do kawy i przechowywać w szczelnie zamkniętym pojemniku.

Mieszaninę szczelnie zamknięto w termosach – jedna łyżka trawy 500 ml wrzącej wody. Przed pójściem do łóżka wypić szklankę herbaty z łyżeczką miodu. Rano pić napar z pozostałych 20 minut przed śniadaniem.

Użyj infuzji powinien być tak długo, aż na koniec mieszanki ziół.

Herbata ziołowa oczyszcza ciała, poprawa stanu naczyń, zapobiega rozwojowi chorób układu sercowo-naczyniowego, ma działanie odmładzające.

Jaka jest siła medycyny tybetańskiej

Ludzie mają tendencję, aby dbać o swoje zdrowie i ochronę młodzieży. Aby to zrobić, oni uciekają się do różnych technik, wydawać pieniądze na drogie leki, leczenie w sanatoriach i spa, które wymaga również znacznych zasobów. Tymczasem medycyna tybetańska przez tysiące lat istnienia udało się udowodnić swoją wartość i skuteczność.

Ona ma ogromny arsenał różnych środków i metod leczenia, diagnozowania różnych chorób. I to często przed medycyny tradycyjnej, co sprawiło, nachylenie do leczenia ciała pacjenta poprzez leków lub operacji, bez wchodzenia wszystkich aspektów ludzkiego organizmu.

Medycyna tybetańska zwraca szczególną uwagę na stan psychofizyczny jest od osoby, dostosowując go doprowadzić do optymalnego stanu. A jeśli stosowane są leki, składają się one głównie z naturalnych składników. Jednak głównym argumentem na rzecz takiego leczenia jest tysiącletniej historii medycyny tybetańskiej, która (i to jest dość oczywiste) przetrwała próbę czasu.

load...