Tybetańscy mnisi gimnastyka

Co to jest tybetańskie ćwiczenia odmładzające: sekret długowieczności czy oszustwo? medycyna wschodnia zawsze była przedmiotem zainteresowania niepohamowaną, zwłaszcza Europejczyków, które w azjatyckim stylu życia przyciąga wszystko. Ale przede wszystkim – długie życie, przynajmniej od chorób i aktywnego starzenia się.

load...

Ćwiczenia oddechowe tybetańskich mnichów, według legendy, dawcą wiecznej młodości i zdrowia, obejmuje cały szereg ćwiczeń umysłowych i fizycznych. Jednak, aby uniknąć nieuzasadnionych nadziei i rozczarowań, każdy, kto zdecyduje się przedłużyć jego żywotność należy rozumieć z pomocą tym złożonym procesie, który jako taki jest wieczną młodość, a także nieśmiertelność nie istnieje. Ponieważ każdy człowiek jest inny, organizm każdego z nas ma swoje własne źródło życia. Naukowcy od dawna wiadomo, że ludzki sposób życia srednestaticheskogo 75-85 lat – to nie jest limit. Według najnowszych badań w dziedzinie gerontologii, naukowcy doszli do wniosku, że źródłem ludzkiego ciała średnio o 50-60 lat dłużej niż przeciętny czas trwania życia ludzkiego. Tybetańskie ćwiczenia oddechowe i różne ćwiczenia z pewnością pomoże przedłużyć życie, a nawet na starość pozostanie wesoła i pełna energii.

Tybetański odmładzające gimnastyka oczu ożywienie

Gimnastyka tybetańskich mnichów tat odrodzenie stał się bardzo popularny po opublikowaniu książki autora „ożywienie Eye” Peter Kelder w 1938 roku. Technika ta, oparta na filozofii buddyjskiej, stwierdzono natomiast ogromna liczba zwolenników i sympatyków, że jest wystarczająco dobrze znane w naszych czasach. Dlatego też wymaga pewnego wyjaśnienia. Cudowny kompleks składa się z 5 ćwiczeń specjalnych, lub raczej rytuału, z których każda jest odpowiedzialna za jakiekolwiek stanu energetycznego. Istotą tybetańskich ćwiczeń oddechowych jest następujący. Według buddyzmu, ciało ludzkie ma dziewiętnaście ośrodków energetycznych, zwany „wiry”, które w zdrowym ciele obraca się z dużą prędkością. Są one odpowiedzialne za zapewnienie, że wszystkie systemy siły ludzkiego ciała eterycznego. W wyniku awarii jednego z tych wirów, przepływ jest zmniejszone lub całkowicie zablokowane, a w rezultacie – to jest to, co wszyscy jesteśmy używany do wywołania choroby i starości. Aby odeprzeć ten moment, istnieje pięć prostych ćwiczeń, które pomagają utrzymać wiry w dobrym stanie. Ten zestaw ćwiczeń i stanowią system tybetańskiego odmładzające gimnastyka oczu przebudzenia.

Gimnastyka tybetańskich mnichów: działania rytualne

Tybetański regeneracja gimnastyka oczu, jak każdy system szkolenia tybetańskich mnichów, to zestaw ćwiczeń ukierunkowanych przede wszystkim na edukację nie jest tak dużo, organizm jako ducha.

  1. Pierwsza akcja rytuał To ćwiczenie tybetańskie ćwiczenia odmładzające przeprowadzone z myślą o „odwracanie” z wirów, a także dając im szybkość i stabilność. Aby wykonać rytuał pierwszych kroków trzeba wstać w środku przestronnego pokoju z wystarczająco odłogowanych do ramion bocznych pod kątem 90 stopni: lewą dłoń do góry, po prawej – w dół. Wziąwszy pozycję wyjściową, rozpoczęcie ruchu wokół jego osi wzdłużnej, w kierunku od lewej do prawej. Nie powinniśmy rozwijać zbyt dużą prędkość, wystarczającą prędkość 5-6 lub dopóki nie jest uczucie lekkiego zawroty głowy. Dla początkujących zaleca się ograniczyć do dwóch lub trzech zwojów. Jeśli po wykonaniu tego ćwiczenia masz chęć usiąść lub położyć się, nie oprzeć się naturalne zapotrzebowanie organizmu. Ponadto, nie wprowadzą się do wyczerpania męczące treningi. Aby stymulować wir wystarczy 10-12 razy. Więc zawsze wykonaj ćwiczenia jak wymagane przez każdego indywidualnego przypadku.
  2. Drugi rytuał działanie drugim ćwiczeniu, który obejmuje zestaw gimnastyki tybetańskich mnichów tat przebudzenie znacznie trudniejsze do poprzedniej, ponieważ wymaga nie tylko elastyczność, ale także wytrzymałość aparatu przedsionkowego. Na jego realizację trzeba będzie miękkiej ciepłej pościeli. Leżącego na powierzchni konieczne jest, aby wyprostować i naciśnij swoje ręce po bokach wzdłuż linii ciała. Obserwowani przez ciężko piersi i podbródka podnieść idealnie proste nogi. Podnoszenie się tak długo, jak nie tworzą kąt prosty z ciałem. W tym przypadku, kończyny muszą być ze sobą połączone. Na pierwszy rzut oka, to ćwiczenie jest bardzo podobne do normalnej aktywności dla rozwoju brzucha, a jedyna różnica polega na tym złożonym powtórzyć go zalecanego nie więcej niż dwa lub trzy razy.
  3. Trzecia akcja rytuał To ćwiczenie jest dużo trudniejsze do dwóch poprzednich. Podobnie jak w przypadku drugich działań rytualnych wymaga ścisłego rytmu sceniczną koordynacji oddechu i ruchów. Wykonywane ćwiczenia, klęcząc. Zapoznaj się z pierwotnej pozycji, umieścić kolana od siebie w rejonie szerokości miednicy, upewniając się, że biodra są w pozycji pionowej. Palma ręka powinna być umieszczona na tylnej części ud, czyli pod pośladki. Pochyl głowę do przodu, podbródek mocno na górnej części klatki piersiowej. Po czym wykonywanie ćwiczenia oddechowe tybetańskich mnichów następująco: organizm powinien poruszać się jak wąż indeksowania – wijąca kręgosłupa i przemian w ruchu klatki piersiowej i głowy. Powtórz ćwiczenie trzeba kilka razy.
  4. Czwarta akcja rytuał następujące ćwiczenie jest wizualnie bardzo podobny do oryginalnego mostu. Na jego realizację trzeba będzie podjąć następujące początkowe stanowisko: Usiądź na podłodze, wyprostuj nogi i oprzeć się na rękach, równolegle do ciała. Następnie naciskając brodę do piersi, łuki i jednocześnie podnieś tułów do góry, dopóki nie zajmie pozycji równoległej w stosunku do powierzchni podłogi. Strona tego przepisu powinien pojawić się w postaci tabeli, w którym noga i ręka będzie odgrywać rolę nóg, bioder i tułowia – blaty.
  5. Piąty akt rytualny ostatni kompleks ćwiczenia tybetańskie gimnastyka oczu ożywienie jest następująca: przyjąć pozycję startową „stop leżącej zawalił się” z głową odrzuconą do tyłu, z kolan i bioder nie powinny dotykać powierzchni. Ustalające pozycję, zaczynają się zginać w następujący sposób: unieś miednicę do góry, a jego głowa dociśnięta do klatki piersiowej. Począwszy od pełnego wydechu w pozycji wyjściowej, wziąć głęboki oddech na maksimum „składany” w połowie ciała. Po tym ćwiczeniu, ważne jest, aby wrócić do swojego pierwotnego położenia, dzięki czemu pełny wydech. Podczas oddychania obwodu podczas wykonywania tego ćwiczenia nie jest całkiem normalne, po kilku dniach, gdy nauczysz się go dobrze, to działanie rytuału będzie dla ciebie najłatwiejszy z pięciu.

Tybetańskie ćwiczenia kręgosłupa

Osteochondrosis szybko się coraz młodsi. Czy można się dziwić, że dziś ta choroba nawet uczniowie cierpią. Wynika to z siedzącym trybem życia współczesnych ludzi. Rzeczywiście, w naszych czasach, większość ludzi ma kilka godzin spędzić w biurze siedzi przy komputerze. Uczniowie i studenci – nie jest wyjątkiem. Oni nie mają łatwiejszy otsizhivaya 6 lekcji, a nawet więcej na biurku szkoły. Chrząstka i mięśnie kręgosłupa bez ruchu jak „rdzy”. Cokolwiek się zdarzy, Make It 2 ​​razy dziennie: rano i wieczorem robić ćwiczenia tybetańskie dla kręgosłupa. Po mądry Tybetańczycy świadomie rozważyć elastyczność ciała i stawów jednym z głównych oznak młodości. Dlatego wszystkie techniki orientalne, bez wyjątku, są ukierunkowane na rozwój elastyczność ciała.

load...

Tybetański odmładzające gimnastyka oczu dzisiaj ożywienie cieszy się dużą popularnością na całym świecie, a to wszystko ze względu na jego skuteczność i zalety: jest bardzo łatwa i nie trwa dłużej niż 15 minut dziennie. Obejmuje ona zestaw ćwiczeń, które pomagają poprawić smarowanie dysków chrząstki kręgosłupa i ukrwienie mięśni pleców. Przepięcia mięśnie, a także końcowe zakończeń nerwowych, warto tylko kilka dni, wykonać ćwiczenia, ból i dyskomfort w plecach zniknął bez śladu. A wszystko to za sprawą faktu, że tybetańskie ćwiczenia dla kręgosłupa jest wykonana w taki sposób, który pozwala rozciągnąć błony kręgosłupa.

ćwiczenia tybetańskie do odchudzania

Według ekspertów w dziedzinie gimnastyki i fitness, gimnastyka mnichów tybetańskich – jest to bardzo bezpieczny i skuteczny program ćwiczeń, który wzmacnia więzadła, stawy i całe ciało. Co więcej, również wspomaga utratę wagi. Dlatego ćwiczenia tybetańskie do odchudzania jest najlepszym rozwiązaniem, aby stracić kilka kilogramów nadwagi i jak schudnąć co najmniej jeden rozmiar . Wymagać to będzie tylko jeden dzień, aby wykonać 15-20 minut wszystkich powyższych ćwiczeń, które obejmuje ten system. Ale jeśli ta metoda przedłuża życie, pytanie jest nadal otwarte. Ale w każdym przypadku takie ćwiczenia jeszcze nikt nie skrzywdził. Więc, ćwiczenia tybetańskie do odchudzania, wszystko jest jasne, wyniki nie trzeba było długo czekać, najważniejsze – do przeprowadzenia systematycznego zestaw ćwiczeń. Lepiej zacząć od 3-5 powtórzeń każdego ćwiczenia, doprowadzając je stopniowo do 21: dodanie 2 powtórzeń każdego tygodnia.

Prawdopodobnie pierwsi mnisi tybetańscy gimnastyka może wydawać się absurdalne i pełne mistycznego znaczenia. Jednak tybetańscy jogini wierzą, że w ten sposób osoba otrzymuje uzdrawiającą energię z ziemi i nieba.

load...