Ty zaczął przybierać na wadze?

Niektóre młode kobiety w okresie połogu, szczególnie piersią, lub po drugim porodzie, ze względu na zmianę równowagi hormonalnej, stylu życia i żywności zaczynają przybierać na wadze. Ich masy ciała może wzrosnąć o 5 kilogramów lub więcej.

load...

Nie warta zdenerwowany: jest to zjawisko przejściowe. Gdy korekta diety, poprzez ćwiczenia, będzie ją pokonać. Nie ma potrzeby się spieszyć do skrajności, odwołując się do najbardziej poważnych ograniczeń w diecie. Jest to szkodliwe dla dziecka (może zniknąć mleko) i (opadają i tracą elastyczność ostrym odchudzania skóry na brzuchu, klatce piersiowej) dla Ciebie.

Jedz częściej – 4-5 razy dziennie w małych porcjach. Uważaj na krześle – Spróbuj wypróżniać się codziennie w tym samym czasie, uniknąć zaparć. Dobre do picia na czczo szklankę wody w temperaturze pokojowej.

Jeśli nadal silnie odzyskane i nie narzekają apetytu, proponujemy, aby wyeliminować z diety lub w celu zminimalizowania zużycia energii gęstej żywności, jak śmietana, śmietana, majonez, tłustych mięs, kaczki i mięso gęsi, Konserwy rybne w oleju (szprot, sardynki), orzechy, czekolada, cukier, słodycze, ciastka, ryżu i ziemniaków przystawki. Zdywersyfikować swoje menu z jogurt, twaróg, chude mięso wołowe jest bardzo przydatna, kurczaka i królika mięso, niskotłuszczowe ryby. Najczęściej i jeść więcej świeżych zieleni, warzywa i owoce, tłuszcze – masło i oliwę z oliwek (10 g dziennie), pikantne drinki i napoje owocowe. Zamiast tego należy użyć majonez do tankowania jogurt sałatki. Jako przystawki służyć świeże i gotowane warzywa (ale nie ziemniaki).

Zaleca się, aby stosować się do następujących zasad:

  1. Regularnie (co najmniej 1 raz w miesiącu), które będą ważone.
  2. Porzucić nałóg do jedzenia podczas oglądania telewizji lub czytania.
  3. Stanie się na cierpliwości i wiary.
  4. Gdy radio dance – tańca, nawet jeśli jesteś zajęty czymś.
  5. Idź do 4-5-go piętra, na piechotę, nawet jeśli dom posiada windę.
  6. Monitorować swoją postawę w lustrze.
  7. Upewnij się, że masz zawsze miał stały dobry humor.

Czy jesteś gotowy, aby podążać naszą poradę? W tym przypadku zwrócić się do zwierzaka z domu na świeże powietrze, rozebrać się do naga i stanąć przed lustrem i odpocząć. Od razu możesz zobaczyć wszystkie swoje wady Figura: slouching, wystające łopatki, wypukły brzuch, obwisłe nogi, talia, która pozostawia wiele do życzenia.

load...

Prostowanie ramion i klatki piersiowej, brzucha, dokręcić nogi i pośladki dokręcić wycisnąć ręce jej talii. Więc bardziej preferujesz? Widzisz: już wiesz, co ćwiczyć mięśnie grupy należy przede wszystkim zwrócić uwagę. Wraz z nimi i rozpocząć wykorzystując oferuje zestaw ćwiczeń. I nie zapominaj, proszę dbać o siebie zawsze, nie tylko gdy stoisz sama z siebie w lustrze. Niech wasza „lustro” towarzyszy Ci wszędzie. To nie jest trudne, aby stale monitorować siebie. Wkrótce będzie ona stać się nawykiem i nie pozwoli sobie na garb, zestaw, na chybił trafił (lub powiedzmy delikatna: jak wygodne) nogi i wybrzuszenia brzuch, nawet jeśli zostaniesz sam i nikt nie widzi.

Przewidując swoją okrzyk: Gdzie i kiedy mam do czynienia z nimi, kiedy pracuję na gardle?

Wierzymy was, bo pracują również i prowadzenia gospodarstwa domowego. Ale możemy znaleźć czas na makijaż. Postaramy się znaleźć dla sportu, tym bardziej, że ten sport – to rodzaj kosmetyków. Jednak nawet na twarz i ciało. Po pierwsze, wystarczy podać siłownię przez 30 minut, 2 razy w tygodniu. To całkiem sporo, zapewniam cię. Kiedy czujesz pasję do gimnastyki (i na pewno uzależniony w nim), kiedy twoje mięśnie będą leniwe doświadczyć przyjemności napięcia, będzie się zaskoczyć, gdzie zrobić, gdy zajęty, znalazł czas, by przynieść gimnastykę do 4 razy w tygodniu przez 30 minut.

Gimnastyka można uprawiać w każdym dogodnym dla Ciebie czasie – rano, po południu, wieczorem, a nie bezpośrednio po posiłku. Nie należy przeciążać sobie dużo wysiłku. Lepiej jest, aby zmniejszyć liczbę, ale regularnie ćwiczyć poprawia oddychanie i krążenie krwi, mięśnie Vigor sami powie, kiedy należy zwiększyć obciążenie i intensywność, z jaką wykonania określonego ćwiczenia.

Lepiej jest zrobić gimnastykę na świeżym powietrzu, ale jeśli nie jest to możliwe, a następnie w ampułko wentylowanym pomieszczeniu.

Rozpocznij ćwiczenia z prostych ćwiczeń i stopniowo przejść do kompleksu. To samo odnosi się do liczby powtórzeń każdego ćwiczenia. Jeśli nigdy wcześniej zaangażowany w gimnastyce lub zaangażowane w krótkim czasie, w pierwszych dniach poczujesz napięcie w mięśniach, a czasami bóle ból. Te uczucia szybko znika, zastąpiony przez stres i ból przyjdzie poczucie satysfakcji.

Większość kobiet dostarczać największą rozstrój żołądka. W tym przypadku trzeba zrobić bardziej intensywne ćwiczenia dla mięśni brzucha, wzmocnienie mięśni brzucha. Jeśli jesteś niezadowolony z nogami lub pochylony do tyłu, aby skupić się na ćwiczeniach wzmacniających mięśnie tej części ciała. Będzie dobrze, jeśli jesteś w siłowni będzie wykorzystać duże lustro – tak łatwiej jest monitorować prawidłowe wykonywanie ćwiczeń. Lepiej zrobić gimnastykę w specjalnym kolorze siłowni lub zwykły strój kąpielowy.

Oddychanie powinno być wolne, nawet. Nie staraj się oddychać głęboko, więc to będzie trudne do wykonania ćwiczenia,

Począwszy regularnie ćwiczyć, nie oczekuj, że jesteś już w tydzień ulegną szczupły. To nie było możliwe do osiągnięcia każdą kobietę, nawet pod okiem doświadczonego trenera. Ale po 2 miesiącach poczujesz się jak zupełnie inny w porównaniu do czasów, kiedy właśnie rozpoczęła naukę. Ty zmniejszyły masę ciała, obwód talii, obwód bioder, poprawy stanu zdrowia, zwiększyć witalność, pojawia się poczucie optymizmu.

Ćwiczenia w pozycji stojącej

Talii i pleców. Powoli podnieść swoje ręce, obracając się w prawo, po prostu opuść je płynnie. To samo z lewym zakręcie.

Stopy rozstawione na szerokość ramion. Pochylić się do przodu i na prawo, starając się uzyskać jego palców podłogi, wyprostuj się. To samo ze spadkiem w lewo. Biodra i nogi powinny pozostawać w bezruchu.

Jego pierś i ramiona. Stopy rozstawione na szerokość ramion. Trzymając w prawej ręce wałkiem do ciasta, pochylać się ku przodowi w tym samym czasie, biorąc go za rękę z powrotem z wałkiem do ciasta. Umieścić wałek w lewej ręce i powtórz. Weź wałek w obie ręce za plecami, pochylony do przodu, spróbuj jak najwięcej o podniesienie rąk powyżej.

Ud i łydek. Pochylając (stopy razem), trzymać się za ręce dla cieląt i spróbować wyciągnąć głowę do kolan.

Jego pierś i ramiona. Weź w każdą rękę na butelkę lemoniady lub mleka i szerokie ruchy płynne obracanie ich przemian w przód iw tył.

Uda i pośladki. Uprites prawą rękę do ściany lub drzwi, wyciągnąć lewą nogę z lewą ręką na brzuch, plecy, prowadzi prosto. Chwycić lewą ręką za palec lewej stopy, podciągnąć stopy do pośladków. Powtórz ćwiczenie, zmieniając rękę i nogę.

Zaostrzenie ćwiczenia. Zwiąż końce sznura, szeroko rozstawione nogi po niej. Przesuwając ręce na linie, rozsunąć je, aż poczujesz, że lina napięta.

Brzuch i pośladki. Oddzielić nogi, odpocząć. Bardzo dokręcić brzuch i pośladki. Pozostań w tej pozycji przez 10 sekund, a następnie rozluźnij napięte ponownie. To ćwiczenie może być wykonywane swobodnie poruszających się po pokoju muzyka nagle zatrzymując się nagle i wysiłku.

Talii i nogi. Umieść lewą rękę na oparciu krzesła. Złączonymi stopami. Jednocześnie podnieś przednie, boczne i tylną prawą rękę i prawą nogę. To samo ćwiczenie wykonaj rękę na krześle prawą ręką i dając do przodu, w kierunku tylnej lewej ręki i nogi.

Ramiona i talii. Stopy razem, prawa ręka jest opuszczona, pozostawił leżącą na oparciu krzesła. Prawa noga uchylenie do głów, w tym samym czasie unieś stroną do góry i prawą rękę, zegnij lewą. Powtórz, zwracając się po prawej stronie fotela.

Brzuch i plecy. Stań twarzą do tyłu na krześle, oprzeć się na prawej ręce. Odstawić i back-to-toe prawą nogę, podnieś lewą rękę, garbić. Powtórz ćwiczenie, odchylając się do tyłu na krześle z lewej ręce, kładąc na bok i do tyłu lewą nogę i podnieść prawą rękę. To samo ćwiczenie można wykonać bez pomocy krześle. Muzyka, na przemian na bok, a następnie z powrotem w prawo, potem lewa noga i dlatego trzyma się w lewo, potem prawą rękę. Uważaj na płynnym ruchem.

Ćwiczenia w pozycji leżącej

Brzuch, kolana i łydki. Połóż się na macie na plecach, ręce splecione za głową, nogi ciągnąć. Powoli ugnij kolana, dokręcić je do żołądka. Wyprostuj nogi, trzymać je na kilka sekund pod kątem prostym do ciała, niższy powoli.

Kolana i łydki. Przewrócić się na brzuchu, położyć zakryte na rozpostartymi ramionami do przodu. Nogi wyprostuj. Powoli zginać kolana do pośladków. Również wyprostować powoli. To samo ćwiczenie można wykonać z muzyką na przemian w prawo, potem lewą nogą, a potem obiema nogami na raz.

Talii i brzucha. Połóż się na podłodze, oprzeć się na łokciach, nogi przedłużony. Muzyka naprzemiennie podnosić prawo, potem lewą nogę. To ćwiczenie ( „nożyce”) odbywa się nie tylko w pionie ale również w poziomie (ruchome nogi „na krzyż”). Można zrobić ruch kołowy wzdłuż nóg do ruchu wskazówek zegara i odwrotnie. Gdy zmęczony, można odpocząć, leżąc na plecach.

Siedzą ćwiczenia

Brzuch i plecy. W tym ćwiczeniu będziesz znowu potrzebował wałek lub zwinięty ręcznik opaski uciskowej. Lekko wygięty do przodu, powoli wyciągnąć skrzynię na prawo, potem lewa noga, przechodzą pod nim wałek do ciasta lub zwinięty ręcznik opaski uciskowej. To samo ćwiczenie można wykonać poprzez pociągnięcie obie nogi i natychmiast przekazując je pod wałkiem lub ręcznikiem.

Uda i pośladki. Wyciągnij ręce przed nim z wałkiem do ciasta lub zwinięty ręcznik. Nogi i plecy wyprostowane. Alternatywnie, oderwać się od podłogi tak wysokie, jak to możliwe jest słuszne, to lewe udo. Upewnij się, że ramiona i plecy jednocześnie pozostają wyprostowane.

Brzuch. Odakyu z podłogi na krawędzi krzesła, chwycić spodzie siedziska. Plecy i nogi proste, stopy dotykają podłogi. Powoli ciągnąć zgięte kolana do piersi. Trzymaj plecy prosto w każdej chwili. Nie pomijając nogi do podłoża, tak jak się powoli je wyprostować, starając się utrzymać w masie jak najwyżej.

Brzuch, talia, nogi. Siedząc na krześle, wycisnąć Stopki Stopki nóg stojących przed stolcu, podnieść go z podłogi i przytrzymaj na wadze w ciągu 10 sekund. Upewnij się, że mięśnie brzucha i talii były na palcach, trzymaj proste plecy. Powoli opuść stolca. Powtórz, włożył nogę między nogi. Podnieść stołek na podłodze i trzymać go w powietrzu przez 10 sekund.

Ćwiczenia dla prawidłowej postawy

Usiądź na krawędzi krzesła, tak aby plecy, uda i podudzia pod kątem prostym do siebie, ręce swobodnie opuścić ramiona lekko ugięte. Dokręcić obu łydek, brzucha i pleców, barki w miarę możliwości z powrotem do noża dotknął siebie, głowa zaprokinte. Usiąść na kilka sekund w takiej napiętej sytuacji, a następnie zrelaksować ponownie.

A teraz wstać z krzesła, podłącz obcasy, napinając kolana, pośladki i mięśnie brzucha. Unieś palce tak wysokie, jak można zarządzać go dokręcić całe ciało, a następnie powoli odpocząć. Ćwiczenia nie jest trudne, ale powinna być powtarzana przez długi czas, tak długo, jak twoja postawa złagodzone uzyska łaskę.

Ćwiczenia na piękne chodu

Połóż ręce na pasie, wyprostował się powoli odsunąć lewą stopę. I czekać w tej pozycji, bez wysiłku 10-15 sekund. Powtórz to ćwiczenie tak długo, jak czujesz, że jest łatwa do utrzymania równowagi. To ćwiczenie może być trudniejsze, opłata od stóp do kolan opóźnionych nogach wspierając nogę i delikatnie biorąc jego dłoń w swoje ręce i unosząc je do góry. Jeśli ćwiczenie to może wydawać się łatwe, można dostać się do palców nóg podporowych i są w stanie stanąć na 10-15 sekund. Po opanowaniu tego ćwiczenia na różne sposoby, zaczynają wykonywać jego muzykę. Muzyka daje ćwiczeń rytmicznych i poprawia nastrój.

Wreszcie, chodzić na palcach wokół pokoju, wyprostował się i unosząc wysoko kolana. Jeśli czujesz, że jest łatwo iść prosto, nie garb się i opuszczając głowę, naprawić chód, jego głowę na talerzu lub półmisku.

Niech to będzie dla ciebie zasada: dzień bez ładowania jednego dnia bez prysznica, dzień bez spaceru na świeżym powietrzu! I, jak mówią, powodzenia!

load...