Tworząc harmonijną sypialni, zgodnie z zasadami Feng Shui

Zawartość:

Sypialnia – jest to najbardziej intymne i ważne pomieszczenie w domu. To gdzie spędzamy prawie jedną trzecią swojego życia. O tym, jak zorganizować przestrzeń w pokoju i jak dobrze umieszczone nacisk zależy nie tylko jakość naszych wakacji, ale również dobro rodziny.
Powrót do spisu treści

load...

Sypialnia – święte miejsce

Dla dobrego wypoczynku i dobrego snu jest konieczne, aby utrzymać swoją sypialnię w porządku. To tutaj, że osoba śpi przeniósł swoją świadomość do innych wymiarów. Jest bardzo ważne, aby utrzymać ten pokój w prawidłowych metod czyszczenia, nie tylko fizycznie, ale także, co nie mniej ważne, energię. Istnieje kilka prostych reguł, po czym, zgodnie z feng shui, to możliwe jest, aby zorganizować przestrzeń w sypialni po prawej:

  1. Nie może być żadnych przedmiotów, przypominający pracy lub nauki, czy to biurko, komputer lub folder z dokumentami. Jeśli nie ma możliwości, aby przeznaczyć oddzielne pomieszczenie pod szafki, wskazane jest, aby przechowywać te wszystkie przedmioty, jak to możliwe ze swojego łóżka. Ta sama zasada ma zastosowanie w regeneracji sypialni dzieci – ciała obce mogą mieć negatywny wpływ na sen dziecka.
  2. Nie jest konieczne, aby łączyć w sobie funkcje sypialni i halę sportową. Wszystkich trenerów i sprzętu sportowego powinny być przechowywane w innym pomieszczeniu.
  3. Według feng shui, to nie zaleca się zainstalować w sypialni szafy z ubraniami i zorganizować antresolę. Musimy starać się powiesić wszystkie zimowe ubrania w szafie w przedpokoju, i lżejsze ubrania zostawić w pokoju obok.
  4. Staraj się umieścić rzeczy w odpowiednim czasie o czystości i porządku w swojej sypialni, upewnij się, że drzwi nie piszczą, a okna są zawsze czyste i sypki światło słoneczne. Sypialnia trzeba regularnie wietrzyć, pozwalając zaktualizowaną energii chi.
  5. Nie stawia pod łóżkiem, nie rzeczy.
  6. Należy unikać, aby lustro umieszczone w sypialni.

Powrót do spisu treści

Podsumowując

Wybierając łóżko trzeba zwrócić uwagę na plecach – powinna być gładka, bez ostrych zakrętów. Oprócz łóżka, pożądane jest, aby nie umieszczać więcej meble lub wybierz taki, że zajmuje niewiele miejsca i nie jest zdominowany przez jego wielkości nad łóżkiem. Kolory wnętrza dobiera się w zależności od wielkości pomieszczenia. Lepiej wybrać jasnych odcieni dla małego pokoju; jeżeli powierzchnia pozwala, można wybrać bardziej nasycony kolor.

load...

Należy jednak przestrzegać środka, tak że cała ta sytuacja nie jest podrażniona, nie kruszy się i nie powoduje agresji. Jeśli chcesz nawiązać życie seksualne lub odzyskać aktywność, możliwe jest dodanie do projektu jasne plamy czerwieni. Według feng shui, łóżko nie powinno być umieszczone rzuty do drzwi . Najlepszy ze wszystkich, jeśli drzwi będą gdzieś na boku. Wskazane jest, aby uniknąć układ łóżko na linii prostej między drzwi i okna, a także w pobliżu ściany, jeśli przylega do łazienki – może to spowodować poważne uszkodzenie zdrowia. Przestrzeganie tych zaleceń nie będzie łatwe, ale może przynieść harmonię w relacjach, dają dobry odpoczynek i dobry sen.

load...