Twoje dziecko jest ciągle „wisi” na piersi?

Najdroższy, najcieplejsze, najbardziej pachnący, najbardziej – najbardziej! piersi matki.
Więc kiedy dziecko cudem siedzący wygodnie pod piersi i ssie dość Bicie. Z reguły, moja matka spoczywa również w niniejszym protokole.

load...

To tylko czasami zdarza się, że dziecko wiszące na prawie większość dnia piersi, robiąc przerwy między posiłkami zaledwie 20-30 minut. Oczywiście, to nieco ogranicza działania mojej Matki – nie tak łatwo chodzić z dzieckiem, po prostu nie mają czasu na prace domowe, nie dostać dobry wypoczynek. Zazwyczaj taki problem napotykają mamusie dzieci od jednego do trzech miesięcy.

Niestety, często matki są coraz nerwowy w takich przypadkach: może nie mieć wystarczająco dużo mleka i był głodny przez cały czas? Zdenerwowany w tym przypadku kobieta jest absolutnie nie warto, ale aby zrozumieć, co się dzieje i czy to jest normalne, że dziecko jest ciągle wisi w klatce piersiowej, po prostu trzeba.

Najpierw musimy wyeliminować najbardziej nieprzyjemne dla każdego mama Powód – brak mleka. Po tym wszystkim, pierwszą rzeczą, aby myśleć o mojej matce, która ma dziecko zegar wiszący na piersi – to jest dokładnie to, czego ona nie może karmić dziecka do syta.

Sprawdziłem to całkiem proste – wystarczy policzyć mikcji dziecko w ciągu dnia. Jeśli praktyka korzystania z pieluch, a następnie zastąpić je jednym dniu eksperymentu konwencjonalnych pieluszek gazy – tak będzie łatwiej policzyć, ile razy dziennie dziecko napisał. Jeśli Twój wynik – od 10 do 12 mokrych pieluszek, to absolutnie nie martw się, twoje dziecko wystarczająco dużo mleka.

load...

Jeśli liczy się przynajmniej dziesięć mokre pieluchy – nadal nie będzie zdenerwowany! Głównym wierzyć, że mleko w piersiach i na tyle, koniecznie skontaktować się z konsultantem piersią – być może jest to po prostu słaba zatrzask, co pociąga za sobą brak mleka i stałej zawisu na piersi.

Inną częstą przyczyną, że dziecko jest ciągle wisi na klatce piersiowej może być niestabilne, a czasem nawet stresująca sytuacja w domu, gdzie mieszka jego matka. Jeśli masz jakiś powód, który ciągle sprawdzić swoje nerwy na twierdzy, dziecko, czując swoją kondycję, intuicyjnie chcą chronić – i jest tam na okruchy na bardziej bezpieczne i komfortowe niż mojej matki pod piersią? Więc starają się chronić siebie i swoje dziecko od problemów, które sprawiają, że jesteś podekscytowany i nerwowy. Pamiętaj mama powinien być spokojny i zrównoważony.

Często matki skarżą się na noc „unosić” dziecko na piersi, co nie pomaga im spać. W takim przypadku należy natychmiast zauważyć, że jest to całkowicie normalne zjawisko, a nawet konieczne, ponieważ jest to liczba nocy ssać formy mleka „żądanie” ciała przez cały dzień! Najważniejsze, aby znaleźć miejsce, które jest wygodne dla Ciebie i dla Twojego dziecka. Z biegiem czasu można się przyzwyczaić i nauczyć się i spać, i paszy w tym samym czasie.

Jeśli jesteś spokojny i zrównoważony, jeśli masz wystarczająco dużo mleka, ale dziecko nadal mieszka dosłownie pod piersi, może okazać się, że był tak – właśnie tak! Tak, jak ssanie piersi, inne dzieci ssać smoczek, palec, pięść. Po tym wszystkim, dzieci są bardzo rozwinięte odruch ssania – ssać nie tylko nasycenie, ale też po prostu dla zabawy. A także pamiętać, że dzieci do trzech miesięcy, aby jeść mało i często, czasami kilka razy na godzinę, ponieważ ich układ pokarmowy nie jest jeszcze w pełni dojrzała. To zajmie trochę czasu, aby rozwijać tryb bardziej „wolny”.

Doradztwo w okresie karmienia piersią mamusie doradzić tym, którzy są tak lubiący dzieci powiesić na klatce piersiowej, staraj się nie być nerwowy i uzyskać przyjemność komunikowania się z dzieckiem podczas karmienia. Jest bardzo pożądane, aby większość kłopotów zabrał rodzinę w domu. Kobiet karmiących piersią ma zasadnicze znaczenie, aby w pełni zrelaksować, ponieważ ma najważniejszego zadania – być mamą!

load...