Twoje ciało ma wiele, ale zapobiega

Zawartość

W rzeczywistości, nawet jeśli nie są w pełni przeszkoleni i nic cięższe niż filiżanka kawy bez patrzenia w górę, można już dużo. Niestety, w naszej kulturze jest to rozmowa z nim zapoznać w duchu: „Gdzie jesteś wtykając Jesteś słaby, nie możesz, jesteś hańbą, a wszyscy będą się śmiać z ciebie!”. Jeśli ten miły mowy wymawiać wewnętrznie zamiar grupowych zajęć fitness, zapewniam cię, że nie będzie mógł być wyciśniętą z podłogi albo siedzenia lub lonży. Robimy to, co myślimy o sobie. I to nie znaczy, że należy myśleć, że – mistrz olimpijski i przygasły nieco większą wagę na pasku na pierwszym treningu w życiu. Wystarczy mu wysiłek „plug” wewnętrznego krytyka i poprawić kilka typowych błędów w postawie ciała podczas wysiłku, a będziesz gwiazdą sesji grupami, w trenazherka królowej i generalnie to, co chcesz.

load...

[Powrót do spisu treści]

Pose niewolnikami

Po raz ostatni wrzask szefa? Nie, myślę, że robisz dobrą robotę, i szczerze mówiąc nie chcą zajmować się niegrzeczne i niekompetentnych przywódców. Ale co sprawia, że ​​ten moment „ostrą krytykę z góry” ciała? To odruchowo kurczy, zgarbiony, z głową wciągnąć w jego ramionach, jego założonymi rękami na brzuchu zamka zabezpieczającego. Mniej więcej to samo wykonuje swoje ciało, trzeba tylko zacząć krytykować się do środka.

An grupowe programy doświadczonego instruktora można obliczyć Cubs nawet aż grupa zaczęła się poruszać. Są niestety w tylnej części sali, kuląc ramiona. I to wspaniała pozycja nie jest powiązany z żadnym ruchu podstawowego ani aerobiku lub fitness w życie.

Więc powiedz sobie coś ładnego, poszerzyć ramiona i dokręcić prasę (ty masz, inaczej nie byłaby kobietą, a robak, a nie przenosić tylko poprzez indeksowanie), rozciągnąć koronkę do sufitu i obniżyć ostrze do miednicy. Oddychać.

load...

[Powrót do spisu treści]

Straszna ściskanie

Być może taki zakres emocji instruktor widzi tylko wtedy, gdy dziecko sprawia, że ​​jego własna zrobić geometrię. Konieczne jest, aby powiedzieć coś w stylu: „A pompki, biorąc nacisk leżenia”, więc większość młodych dam nudnych plops się na kolana, a kiedy starają się „podnieść”, zaczyna skomleć o słabych rękach.

Ręce potem po prostu nie grają praktycznie żadnej roli. Nie poddawaj się wyciśniętą z podłogi wspaniałej pozycji obronnej. Nacisk leżącego to wygląda:

  • Ramiona podciągany do jego uszu;
  • Skrzywienie kręgosłupa w zakolu piersiowego i lędźwiowego;
  • Ostrza

  • Sterczały skrzydełka z kurczaka;
  • Miednicę próbując wspiąć się na „dom”;
  • Nogi drżą kolana

Wydaje się z tego, oprócz liście jest już jasne, że wystarczy wyciągnąć ramiona od uszu, pociągnąć łopatki i obniżyć je do kręgosłupa, dokręcić brzuch i trochę wycisnąć pośladki cicho spada miednicę w naturalnej pozycji, a wystarczy pociągnąć za udo i wytrzymałe rozciągania skarpetki na podłodze, po naciśnięciu przycisku.

To proste – korygowanie postawy zapewnia większą sztywność do „projektowania” swojego ciała. I nie ma masę biednych delts przednich, jak w pompek z podniesionym tyłek i wygięte do tyłu, i równie silną klatkę piersiową i triceps. Oczywiście, można push-upy, a więcej niż jeden raz.

[Powrót do spisu treści]

Groźny squat

Zacznijmy od tego, że squat – jest odbiciem tego, jak jesteś w prawdziwym życiu wie, jak korzystać z stawach kolanowych i biodrowych. Większość ludzi ma początkowo dobrą mobilność. To proszeni trumny dwie rzeczy:

  • Nieskuteczne próby przedstawiać nisko wykwalifikowanych instruktorów w kulturystyce „squat” uda, to znaczy ze stojaka ze sztucznie stwarzane równolegle i na podeszwach ud. Na początek nauczyć się kucać jak normalni ludzie – w ich naturalnej pozycji anatomicznej, zwracając większą uwagę na zgięcia stawu biodrowego (pamiętam, jak siedzieć na niskim krześle?), A nie próbę podjęcia pozycję narciarza;
  • Nie

  • Zrozumieć, w jaki buduje się plecami. Zazwyczaj, obawiając się bał przysiad, klient zaczyna się pochylać, składane brzuch na udzie, opuść głowę, starając się oddychać … i uśmiech, jak we wszystkich innych dziewczyn w sesji grupowej. Nie powiem, jak to wygląda z zewnątrz. To jest bardzo złe dla kolan. Dlaczego? Ze względu na postawy „konika morskiego” może siedzieć tylko kolana do przodu, a nie z powrotem miednicę. Dlatego też, i są problemy takie jak „squat kolan kryzys”, „po przysiady boli kolana.”

Przed gdzieś tam usiąść, wziąć normalnej postawy ciała – ramiona poszerzyć pociągnąć łopatki i podbrzusze i dokręcić. W sesjach grupowych możemy kucać z lekkim ugięciu w odcinku lędźwiowym kręgosłupa. Aby przedstawić to, po odsunięcie brzucha powinna być nieznacznie podnieść piersi. Co robisz, gdy jesteś dumny? Ten sam ruch. A teraz – postawić stopę, lekko rozszerza skarpetki w kasie i na przodzie, kucać snów instruktora.

[Powrót do spisu treści]

Ataki Niespodziewane

Rzuca dobrze zbudowany pośladek. Ale kto doskonale wie, jak to zrobić rzuca? 90% ludzi na wzmiankę o tym ćwiczeniu z jakiegoś powodu, połóż nogi na jednej linii, wyraźnie jedną nogę za drugą. Oczywiście, od „linijki” usiąść dokładnie mogą jedynie osoby z wysoko rozwiniętą równowagę i zastanawiam się co przesuwając biodra. To właśnie po te „ataki dream” kolana boli.

Wskazówka tutaj jest tylko jeden i jest prosta – zaczynają się „z powrotem” nogę z powrotem tuż po zrobieniu pozycję wyjściową dla kuca. Tak, stopa nie musi stać w kolejce, mają stać tak, że może zginać i kolanowych i biodrowych stawów. Gromadzeniu pomoże usunąć jasne oświadczenie na tylnej stopy skarpety.

Trenuj swoją postawę w domu, należy pamiętać, aby poprawić postawę ciała, nawet wtedy, gdy instruktor przypomina. Najbardziej „pro”, więc przyzwyczaiłem się do tej pozycji, uzna to za naturalny i prosty umysł i ciało nie wie, jak jeszcze można coś z tym zrobić. Należy o tym pamiętać zawsze, a przestają już zaangażowany w samokrytyki. Sport Nauka zna wiele niezwykłych przypadków – 30-letnia samica przybysze za rok osiągając formę uczestniczące w „CrossFit Games”, 60-letni supermarafontsy, a nawet 80-letniego jogi. Czy uważasz, że twój „ilu lat tam” z ogonkiem i trzykrotnie wykonywanie przez kogoś zatrzymać? Cóż, prawda – to na pewno.

load...