Twój typ osoby i pricheska.Kak nie mylić z wyboru?

Ponieważ istnieją różne fryzury na świecie? Tysiące lub nawet setki tysięcy. I jak wybrać coś dla siebie właściwą? Po pierwsze, musimy pamiętać, że typ twarzy i fryzura są ze sobą nierozerwalnie związane. Jeśli włosy nie pasuje typ twarzy, będzie wyglądać absurdalne i szorstka, a ponieważ każda dziewczyna chce wyglądać pięknie.

load...

Rodzaje fryzury:

  Asymetryczne fryzury płynące

W tych fryzur włosy wysyłane z górną stroną w kierunku naturalnego wzrostu. Asymetryczne fryzury mogą być noszone na włosach każdej długości, są odpowiednie nawet dla mężczyzn. Jedyną wadą takich fryzury dla długich włosów – będą musieli skrócić front, jako asymetryczna fryzura implikuje huk.

  stężone fryzury

Ta fryzura jest przeznaczone tylko do długich włosów. Wszystko włosy czesane na czubku głowy, w tym włosy i dolnej części głowy i szyi. Aby zachować dłuższe włosy, konieczne jest użycie środków mocujących. W przeciwnym razie istnieje ryzyko utraty kształtu włosów bardzo szybko.

load...

  odwrotnymi fryzury

Jest to jeden z najbardziej popularnych rodzajów fryzur wśród kobiet, jak i mężczyzn. Uruchomić wsteczny włosów na włosy może mieć dowolną długość, ale wygląda bardziej spektakularny jeszcze krótki. Kiedy wszystkie włosy odwrotnej przednie i boczne włosy zaczesane do tyłu. Jest całkiem możliwe, aby zrobić sobie w domu, ale można skontaktować się z salonu do kapitana.

  przednie fryzury

Fryzury przednie wymagają pewnej długości włosów w dolnej części głowy i szyi. Fakt, że w takiej fryzurze wszystkie włosy czesane do przodu na czoło, a tym samym długość włosów powinna trwać co najmniej do obszaru ciemieniowego, skąd przechodzą do małych krótkich grzywką. Przez siebie, piękną fryzurę, ale wymaga codziennej stylizacji i dlatego nie łączy.

Kształt i kontur fryzury

Kształt i sylwetka – to ważna cecha włosy. Wybierz modną fryzurę i istotne, jak to możliwe dla każdej osoby, bez względu na to, jakie są jego rodzaje twarzy i fryzury natywnie. Może to być asymetryczne fryzury, cofnięcia lub nawet zatężono najważniejsze – dać modne kształt.

Ludzie z doskonałych i regularnych rysach jest bardzo mały, jak w rzeczywistości, a ludzie z wyraźnymi brakami wyglądu (na przykład ciężka asymetrii twarzy).

Ale istnieją drobne błędy w każdej osobie. Czasami są one tak małe, że są one trudne do zauważenia. Ale źle dobrana fryzura może łatwo podkreślić niedociągnięcia na zewnątrz, podczas gdy umiejętnie dobrane fryzura będzie je wygładzić i podkreślają zalety, które mają którekolwiek z was. Dobrze, aby nie dokonać złego wyboru, trzeba znać swój typ twarzy.

Fryzury dla różnych typów twarzy

Fryzjer master, jak również wizażystów, aby stworzyć obraz swojej wyróżnić 6 typów twarzy: owalny, okrągły, kwadratowy, prostokątny, w kształcie rombu i trójkątne. Na tej podstawie, oferują pewną fryzury i stylizacji, który będzie podejście i podkreślają naturalne piękno.

  owal twarzy

To był owalny kształt twarzy uważany jest za idealny dla każdej fryzury całkowicie. Celem Master – z pomocą włosach stworzyć tylko idealny owal. W tym celu fryzury z wybuchów i bez niego, runa, uszu lub otwór naprzeciw fryzury symetrycznych i asymetrycznych fryzury, etc.

  Twarz w kształcie rombu

W kształcie rombu twarz lub twarz „brilliant” najprostszy sposób, aby doprowadzić do owalnego kształtu. Dziewczyny z tego typu osoby charakteryzuje się wąskim czołem, szerokimi kośćmi policzkowymi i wąskim podbródkiem. Głównym zadaniem fryzury do twarzy w kształcie rombu – ukryć kości policzkowe i uczynić je wizualnie bardziej wąskie, lub jako alternatywa do „rozwinąć” podbródek i czoło.

Na twarzy w kształcie diamentu są zalecane fryzury bez grzywki, dozwolone tylko małe rzadki grzywka czesana na bok. W krótkim cięcia włosów na poziomie kości policzkowych lepiej czesanych lekko do przodu, aby zamaskować szerokie kości policzkowe. Ale włosy zaczesane do tyłu, aby odsłonić twarz nie jest zalecane. Będzie ona podkreślać tylko braki w twarz.

Specjaliści nie zalecają właścicielom kształcie rombu twarz nosić zbyt krótkie fryzury. Optymalne zużycia średniej długości włosów i w celu uniknięcia przecinania i włosy objętości na koronę. Będzie to zepsuć cały wrażenie włosy i będzie wyglądać śmiesznie.

  zwracać się

Dla osoby tego rodzaju charakteryzuje się miękkie linii przejścia z brodą do policzków, które następnie również gładko do włosów na czole. Okrągła twarz wydaje się idealnie płaska. Dlatego wybór fryzury dla okrągłej twarzy, trzeba dać mu nieco wydłużony kształt, który jest bliżej do kształtu owalnego.

Aby osiągnąć taki efekt poprzez zastosowanie wystarczająco dużej bujnej i włosów, korzystnie z małym marginesie, które mogą być proste lub skośne. Uszy w tym samym czasie może być otwarte (jeśli fryzura jest krótki) lub zamknąć włosy. Jeśli uszy są nadal otwarte, włosy powinny być obszerne góry i wąski podbródek. Innym sposobem, aby ukryć nadmierne krągłości jest ukośny poluprobor.

Eksperci zalecają fryzury dla okrągłej twarzy z grzywką ukośne, obejmujące większość szerokim czole. Ważne jest, że huk był tylko kosa. Tak więc zrobić asymetryczną fryzurę, która jest bardzo grube dziewczyny. Nadaje się również do okrągłego kształtu fryzury powierzchnia zawijania z włosami o średniej długości. Ale w tym przypadku jest to konieczne w celu uniknięcia rozstanie, preferując ukośne. Nie jest konieczne, aby otworzyć kości policzkowe – wręcz przeciwnie, to lepiej, aby pokryć pasmo włosów, aby ukryć karty i stworzyć iluzję owalną twarz.

Ale od włosy bez grzywki powinien być opuszczony, jak również z zaczesane do tyłu włosy, które otwierają całą twarz, podkreślając wady wszystkich. Niskie, non-dodatnie fryzury z zamkniętymi uszami, z przedziałkiem na środku i wszystkie rodzaje linii poziomych tylko dodatkowo podkreślają krągłość twarzy.

  twarz prostokątna

Prostokątna twarz ma wydłużony kształt, wysokie czoło, długie brody. Wszystko to tworzy efekt wąskiej i długiej twarzy. Aby doprowadzić taką osobę do perfekcji owalny kształt, konieczne jest, aby zamaskować czoło przez długie, proste grzywki, która dociera do brwi i długość włosów jest optymalna opuścić do poziomu tuż poniżej kości policzkowych lub na pokrycie ich uszy.

Ludzie z kwadratowej twarzy są idealne do przecinania i stylizacji wskazówki wewnątrz. To pomaga łagodzić ostre grzbiety i zrobić twarz wizualnie nieco krótszy. Doskonały wolumen będzie patrzeć na włosach świątyń, kadrowanie owalną twarz i ukryć stronę podbródka.

Eksperci zalecają, że posiadacze prostokątną twarz ubrana w grube pół-długie grzywki. Jeśli chcesz mieć długie włosy, to najlepiej, aby wycięcie drabinę, która będzie wygładzić tępe kości policzkowe i stworzyć owalny kształt twarzy. Nadaje się również fryzura Sportowy, pod warunkiem, że zostaną zamaskowane czoło długie grzywki. I tu zbyt długie, proste włosy mogą wszystko zepsuć i wzmocnienie długie twarze. Ten sam efekt spowoduje zbyt krótkie fryzury, w których uszy są nadal otwarte. Jest porzucić wysokie fryzury bouffant iw którym wiele pionowych linii.

  trójkątna twarz

Trójkątna powierzchnia charakteryzuje się bardzo wysoką policzkach i podbródku wąski. Aby takiej osoby do owalnego kształtu, konieczne jest, aby miękkie ostre przejścia od ust do podbródka i kontrastu ostrych linii przejścia z naciskiem na występów skulnye charakterystyczne Słowian.

Aby rozwiązać ten problem, konieczne jest, aby wybrać fryzurę, w której najszersza część zostanie umieszczony tuż poniżej płatków uszu (1-2, patrz poniżej). Zamaskowania szerokie czoło należy dawać pierwszeństwo updo z dość grubej otoczkę. Uszy mogą być pozostawione na wpół otwarte lub całkowicie ukryć.

Eksperci zalecają, że ludzie z trójkątnym typem osoby długo skośnymi grzywka do brwi, obejmujące większość czole. Nawet jeśli wybierzesz krótką fryzurę, włosy pewnością powinny obejmować górną część uszu. Włosy w trakcie instalacji może być trochę grzebień, co wizualnie rozciągnięta twarz.

Dla trójkątną twarz dobre dopasowanie updo grubą grzywką proste, pod warunkiem, że strona włosy zaczesane do tyłu. Uczesane włosy i proste grzywki doda kontrastu i linii szczegółu fryzury i kontrast doskonale z trójkątnym kształcie twarzy. Ale grzywka zaczesane włosy krótkie i tylko podkreślają kanciastość tego typu osoby, dlatego nie zaleca się zrobić takie fryzury.

  kwadrat twarz

Ludzie z kwadratowej twarzy identyfikuje bardzo szeroki i ciężki i duży podbródek, szerokie czoło. W ogóle, wszystko twarz wygląda szorstki i kanciasty, więc symulowanie włosy, aby ukryć rogi. Jest najlepiej nadaje się do tego asymetryczne fryzury i stylizacji.

Eksperci doradzają kontury z fal świetlnych, które ukryje ostre linie twarzy. Grzywka to najlepiej podzielić trochę odchodząc od wyimaginowanych linii pionowych twarzy. Wzmocnienie fryzury asymetria może być ze względu na różnicę w długości włosów – zarówno po prawej i po lewej stronie. Przecinających się linii w różnych kierunkach szczegóły fryzury całkowicie ukryć kanciastość i chropowatości rysów twarzy. Ale proste grube huki podkreślają szeroki podbródek i kanciastość twarzy jako całości.

Jak widać, rodzaju włosów i twarzy są bardzo ściśle związane, więc zanim pójdziesz do salonu w celu jak najbardziej modne fryzury, myśleć, i czy będzie on odpowiadał typ twarzy. Po tym wszystkim, nawet najbardziej modna fryzura będzie wyglądać śmiesznie, gdyby nie ty.

load...