Twarzy łyżki Masaż: technika Lead

Zawartość:

Aby utrzymać skórę piękne i odnowić swoją młodzież, kobiety są ogromna liczba różnych środków. W toku są zarówno gotowych produktów kosmetycznych od producentów i receptur tradycyjnej medycyny. Ważną rolę w opiece nad osobą, wraz z kremów, masek i innych środków do pielęgnacji odgrywa masaż, który jest przydatny dla wszystkich typów skóry, w każdym wieku. Ma tonizująco i ujędrniający wpływ na skórę, pomaga zwalczać zmarszczki i wygładza kontury twarzy. Ponadto, ma działanie relaksujące i uspokajające, normalizuje i wyrównuje cerę.

load...

Ten artykuł skupia się na łyżki masażu, który jest znany od wielu lat ze względu na jego skuteczność. Jego celem jest stymulowanie przepływu płynu limfatycznego i odbierania limfatyczny efekt drenażu. Dziś wielu elitarnych salonach kosmetycznych oferują tę usługę, łyżki do masażu osoby.

Będziemy mówić o technikach tego masażu w domu, dla którego używamy rozmiary łyżką. Nadaje się zarówno do tradycyjnych urządzeń ze stali nierdzewnej, niklu i srebra, które jest w każdym domu i srebra. Masować face używane głównie łyżki kawy i herbaty. Oprócz sztućców, trzeba będzie 2 pojemniki z wodą: jeden jest gorąca woda, a drugi – na zimno lub na lód.

Całą procedurę wykonuje się masażu góry łyżki, które są równomiernie lekko nacisnąć w skórze i gładkich zmarszczek. Jeśli chodzi o czas postępowania, to najlepiej zrobić to rano po przebudzeniu. Ale jeśli nie ma takiej możliwości, należy wykonać procedurę wieczorem po oczyszczeniu twarzy na kilka godzin przed snem.

Przygotowanie do zabiegu masażu

Do masażu trzeba będzie około 20 minut czasu od 2 do 4 łyżeczek i pragnienie, aby skóra piękniejsze. Przed rozpoczęciem należy dokładnie oczyścić twarz makijaż, umyć i nałożyć krem ​​przeciwzmarszczkowy, który może być stosowany bezpośrednio na łyżce w trakcie procedury. Umieścić w pobliżu statku sama 2 z ciepłą i zimną wodą. W razie potrzeby, woda może być zastąpiona bulion zioła: rumianek lub pogniecione. Zawsze zaczyna masaż gorącymi łyżki. Zanurzyć go w pojemniku z wodą, wytrzeć ściereczką i sprawdzić, czy nie jest zbyt gorąca.

load...

Podstawowe techniki skuteczne łyżki masażu

Teraz rozważmy podstawowe techniki masażu twarzy za pomocą łyżki.

 1. Zmarszczki między brwiami

  Potrzebne będą 2 łyżeczki tej samej wielkości: ciepla i zimna. Start z gorąca, umieść go między brwiami i lekko dociśnij 6 razy, a następnie przesuń do włosów. To samo działanie i powtórz zimną łyżką, i pierwszy dolny w tym czasie w gorącej wodzie.

 2. Zmarszczki na czole

  Tu potrzeba 2 łyżki gorące. Włóż jedną łyżeczkę do prawej skroni, i wyciągnąć z niej wymknąć się na środku czoła. Teraz weź drugą łyżkę ciepłej, umieścić na lewej skroni, a następnie narysować spiralę do środka czoła.

 3. Również w celu wygładzenia zmarszczek na czole mogą „zygzak”

  Dla niego, trzeba będzie 4: 2 łyżki ciepłej i 2 Cold. Start z gorąca, należy umieścić je w środku czoła, a następnie narysować zygzaki do świątyń. Po osiągnięciu świątynie, wykonać 6 krany świetlne. Następnie powtórz z zimnymi łyżki.

 4. Do wygładzenia fałdów nosowo-wargowych jest dobrym ćwiczeniem „bęben”

  Weź dwie łyżki gorącej i zrobić lekkie stukanie w fałdów nosowo-wargowych (10, będą wystarczające na każdej stronie). To ćwiczenie jest zalecane z dmuchanej-out policzkach.

 5. Drugi wariant tego ćwiczenia

  Wykonać ruch kołowy gorące łyżki, ze skrzydeł nosa i stopniowo aż do kącików ust. Rysować okręgi, jakby jesteś „pririsovyvat” wąsy. Za najbardziej skuteczny przed masażu stosuje się do łyżki krem.

 6. Zmarszczki wokół ust

  Weź dwie łyżki gorącej kawy i umieścić je poziomo nad górną wargą. Nieznacznie otwarcia pyska trochę odpocząć wargi. Czy łyżki zrównoważony na centrum ruchu warg do krawędzi, jak to było „rysunek” wąsy. A następnie zatrzymać w kącikach ust i lekko nacisnąć łyżki do skóry, zamieniając je w pozycji pionowej. Teraz przechodzimy do płatków uszu, lekko unosząc kąciki jej ust. Kiedy dotarł na płatki uszu, zatrzymać i wziąć 3 proste krany.

 7. Masaż na worki i cienie pod oczami

  Take 2 łyżki zimnej, umieścić je w pobliżu wewnętrznych kącikach oczu i ruchów falujących prowadzić do świątyń. Dokonaj 3 lekki nacisk na skroniach, a następnie ponownie ustawić sztućce na swoich powiekach i przytrzymać przez 2 sekundy.

 8. Masaż przeciw „kurze łapki”

  Weź 4 łyżki, które mają zastosowanie kremu z tego typu zmarszczki. Podgrzewane narzędzia do masażu miejscu nad kośćmi policzkowymi w zewnętrznych kącikach oczu. 3 Sprawdź, kolistymi ruchami w kierunku skroni, zatrzymać się na kilka sekund i powtórz procedurę jeszcze raz. Następnie postępuj zgodnie z ruchem zimne łyżki. Alternatywny powtórzenie ogrzewano łyżki 3 zimnym 1.

 9. Masaż przed obrzękiem powiek

  Aby usunąć obrzęk oczu i powiek, trzeba zrobić dużo schłodzone łyżkę do powiek, przytrzymaj kilka sekund, a następnie usunąć. Powtórz 3-4 razy. Można powtórzyć procedurę odrębnie dla górnych i dolnych powiek. Technika ta pomaga również lekko dokręcić skórę wokół oczu i nadaje jej świeży wygląd. Jednak nie jest to zalecane, jeśli masz wysypka skórna lub zaczerwienienie.

 10. Tonowanie masaż dla całej osoby

  Polega ona na stosowaniu z alternatywnych gorących i zimnych łyżki do różnych obszarów twarzy. Ta technika jest idealna do szybkiego „odświeżenia” skóry i łagodzi zmęczenie.

 11. Masaż szyi

  Wziąć łyżkę ciepłego natłuszczonej kremu lub oleju kosmetycznych i przeprowadza swój ruch obrotowy z podstawą szyjki aż do podbródka.

Każdy z powyższych ćwiczeń można powtarzać do 3 razy. Zmarszczki, należy używać tylko dobrze ogrzewane łyżki, rozmazany odżywczy krem ​​(można również użyć miodu lub rozcieńczone olejki eteryczne). Wskazówek zegara ruch mają do czynienia z presją i przeciw – łatwo i bez wysiłku. Idealnie, oczywiście, stosować w twarzy masa srebra. To pomaga w normalizacji krążenie krwi i reguluje wydzielanie sebum.

Aby osiągnąć widoczne rezultaty, masaż twarzy łyżki zaleca się wykonywać codziennie. Daj tej procedury od 10 do 20 minut dziennie, a skóra będzie przekształcona. Po 2-3 tygodniach, lustro i poglądy innych, stwierdzają, że ten rodzaj masażu jest znacznie spłaszczona i wygładzona cera małe brzydkie zmarszczki. Twoja twarz będzie dziękuję za taką opiekę.

load...