TV we wnętrzu: udane rozwiązania

Do telewizora można traktować inaczej. To może być nadużywane, i w dół doliny, i spierać o jego szkodliwym wpływie na umysłach i psychice młodych organizmów niestabilnych. Zegar można oglądać swoje ulubione programy telewizyjne lub włączyć go w tle. I można entuzjastycznie oglądać swoje ulubione filmy w powietrzu lub na płytach CD. I bez względu na to, jakie emocje lub telewizji nazywa, nieuniknionym Prawdą jest, że w każdym domu, który koniecznie przydzielone miejsce. Ponadto, zarówno dosłownie iw przenośni. O sensie przenośnym, mamy już swoje telewizji dziś powiedzieć to w każdym domu iw wielu – i to nie jeden. Porozmawiajmy o dosłowne: miejsce telewizora we wnętrzu domu.

load...

W każdym salonie jest on podany niemal centralne położenie. Wiele telewizyjnych tam w biurze, w sypialni, jest on zainstalowany nawet w przedszkolu lub kuchni. Dzisiaj, jako organizacja przestrzeni życiowej w domu otrzymuje tyle znaczenie, każdy chce zobaczyć każdy szczegół jest na swoim miejscu jako integralna część w spójny obraz. To w szczególności odnosi się do wyposażenia i TV – w szczególności. Żałuję, że styl zaobserwowano we wszystkich szczegółach, od A do Z.

Jak miło napisać telewizję w nowoczesnym wnętrzu własnego domu – pytanie oraz proste i złożone w tym samym czasie. To wszystko zależy od ogólnego stylu wnętrza, od wielkości telewizora i jak często można ich używać w ogóle. Dla kogoś telewizji – członka rodziny i najlepszego przyjaciela, dla innych – po prostu niefortunne konieczności, obowiązkowego stosowania współczesnego życia codziennego.

Zacznijmy od tego, że oddzielny pokój dla kina domowego – zjawisko jest dość rzadkie dla bardzo prostego powodu: w mieszkaniu na które nie mają wystarczająco dużo miejsca. Tak, i nie jest to absolutnie konieczne, ponieważ telewizor w salonie – to samo miejsce. Żywa dziś w prawie każdym domu. Najczęściej TV można łatwo dopasować do każdego nowoczesnego wnętrza, ale zdarza się, że pytanie to miejsce, w którym chcesz zamontować telewizor wymaga szczególnej uwagi.

Umieść telewizor w różnych wnętrzach

Obecnie istnieje duża liczba stylów, a wśród nich są tacy, którzy nie akceptują pewne elementy, zwłaszcza elementy z innej epoki, na przykład styl cesarstwa, z jego kwitnie, bibelotów i złotem. TV będzie wyglądać obcy element, szpecące i zniekształcenie obrazu. W ogóle, to odnosi się do wszystkich stylów wnętrz, które przychodzą do nas z minionych wieków. Ten problem może być rozwiązany za pomocą różnych sztuczek projektowania i architektury. Na przykład, we wnętrzu w stylu Ludwika XIV, telewizor może być instalowany w specjalnej niszy, która zamyka obraz w pozłacanej ramie. Takie wnętrze z nisz pod TV, zdjęcia, które mają w wielu czasopismach na temat projektowania, można zrobić w mieszkania lub domu, jak również w biurach.

load...

A klasyczne wnętrza z wyrafinowaną elegancją ich ukryć wiele osiągnięć technologicznych, takich jak telewizja, wideo i audio, na rzeźbionych drzwi szafy wykonane z dębu, wiśni i cis. Jest miejsce i zbiór płyt CD. Nawet zabytkowej szafy zamiast zwykłej złocone naczynia cienkiej porcelany można ukryć w swoim łonie ultranowoczesny system wideo. Ale to tylko w kilku przypadkach.

TV w nowoczesnej ścianie

W przeważającej części dopasować telewizor we wnętrzu nowoczesnego mieszkania nie jest trudne. Często staje się częścią wystroju, w którym wszystkie elementy są wybrane, odpowiednio, przez standardowe meble. Lub umieszczone w salonie na miarę dla konkretnej techniki do mebli ścianie. Naturalne drewno w połączeniu z pięknym srebrnym i czarnym sprzęcie. W razie potrzeby, sama aparatura, i można wybrać kolor mebli. To wszystko zależy od ogólnego stylu i pomysłów.

Postęp pochwała i nowe technologie! Dzięki nim, telewizory stały się płaskie. Natychmiast odpowiedział na producentów mebli i wspierać ten trend. Płaski nowe meble generacja ścianie, wdzięku i elegancki, z efektownym wykończeniem z fornirem z płytkich półkach stały sobie dobre miejsce, aby umieścić telewizor. Ale oprócz tego ozdobić projekt mieszkania.

Telewizor na ścianie oraz w niszach

A najbardziej proste i skuteczne rozwiązanie – jest umieścić telewizor plazmowy na ścianie. Dzięki minimalistycznej konstrukcji i dużej wielkości telewizji często dominuje w nowoczesnych wnętrzach. Ale dawno już minęły czasy, kiedy telewizja była centralnym elementem w salonie. Dzisiaj, nie każdy chce podporządkować styl swoich domach Ten potwór z nowoczesną technologią. W tym przypadku, można włączyć wyświetlanie obrazu w osoczu, wkładając ją do bagietką i umieścić go wśród zdjęć lub obrazów. Lub, na przykład, jest specjalnie przypominać portal nie tylko ramy do obrazów, ale także łuk lub kominek. W tym przypadku, obecność wyrównane wewnątrz telewizora. Dziś, ramki do paneli telewizyjnych produkowanych wiele firm.

Zazwyczaj całe postrzeganie całego zestawu kina domowego sprzętu ścianie, przy której jest umieszczona, samodzielnie przez innego materiału lub koloru. Na dużych obszarach są odpowiednie panele drogich gatunków drewna lub kamienia naturalnego.

Współczesne wymagania TV dla siebie high-tech stylu. Aby uciec od tego, można stworzyć sztuczny kontrast tekstur i materiałów, dzięki czemu ściany, na której znajduje się telewizor z materiałów, które symulują surowego kamienia.

Popyt dyktuje podaż, a dziś istnieje kilka sposobów, aby umieścić PDP w mieszkaniu. Jeden z nich – specjalny stojak na plazmie. To jest chyba najprostszym rozwiązaniem. Można użyć stojak z kołami. Ta mobilna konstrukcja będzie niezbędny dla tych, którzy mają istnieje potrzeba, aby zmienić lokalizację telewizora od czasu do czasu. Pod względem wystroju wnętrz jest ważne, że stojak do umieszczenia TV we wnętrzu mogą być wykonane z różnych materiałów, w różnych kolorach, które są zarówno w harmonii z ogólnym palety wnętrza, a jeśli celowo kontrastuje z nią.

Innym podejściem design – stojak pod telewizor w formie sztalugi. W nowoczesnym mieszkaniu wygląda twórcze, świeże i artystyczny. Ty też możesz dołączyć do sztuki – w celu stworzenia na „płótnie” malarstwa, nie trzeba nawet szczotki, wystarczy kliknąć na pilocie przycisków sterujących.

Budowa niszy – to świetny sposób na udane umieszczenie obszaru telewizyjnego. Bardzo nowoczesne wnętrze wygląda telewizora z nisz, zdjęć, które można oglądać w różnych czasopismach projektowych. Spektakularne rozwiązania mogą być tworzone za pomocą ukrytego, działa tak, jakby ze ścian, oświetlenie. Jest to doskonała opcja Motyw „dwa w jednym” – i ukryte lampy oświetleniowe z przewodów ukrytych za luksusową fasadą wykonaną z drewna, a ściana wygląda świetnie.

Prawdziwi miłośnicy kultury wideo jest całkiem zadowolony z TV we wnętrzu, zainstalowanego na podłodze. Po tym wszystkim, dla nich to jest ważne, a nie jak to jest, i to widać. Rozwiązanie konstrukcja jest rama z kolorowych opakowaniach kaset wideo na całym dużym ekranie.

Wielki rozwiązaniem byłoby umieszczenie TV rdzenia obrotowego, który znajduje się w strukturze partycji. To pozwala na oglądanie telewizji w salonie każdy sektor. Wnętrze jest nowoczesne rozwiązanie bardzo technologicznych.

Tak więc, płaski kształt nowoczesnych paneli plazmowych przynieść je razem z obiektami sztuki. Co jeszcze możemy przygotować postęp i wzorów?

load...