Turkus ślub jako dowód silnej rodziny


Zawartość:

Pewnego ranka budzisz się nagle z poczuciem uroczystości pod prysznicem, ale po prostu nie mogę zrozumieć przyczynę dobrym nastroju? Nie bądź tak udręczony, bo dziś wyznacza dokładnie 18 lat od dnia, w którym zgodnie z prawem małżeńskim. To może teraz być uznawane za dorosłego rodziny. Okrągła data nie można nazwać rzadkie pary świętować ten dzień, i zna nawet zapomnieć pogratulować lecie. Triumph jak rozpuści wśród codziennych problemów, obaw o już dorosłe dzieci, a czasem sama już nie istnieje.
Powrót do spisu treści

load...

Historia nazwy

18 lat – wspaniały wiek, twój związek jest testowany przez wiele lat, i przychodzi zupełnie nowy etap w ich dalszego rozwoju, który świętował rocznicę ślubu.

U ludzi, w tym 18. Rocznicy ma specjalną nazwę – Turquoise ślubu. Zielonkawy półszlachetny kamień uważany jest za symbol tego święta.

Kamień od dawna obnosił na rękojeści sztylety i miecze, a później – na kolbami. I dnevnosti turkus był używany tylko w produkcji męskich pierścieni. Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że maskotka żołnierze nie ma nic wspólnego z rocznicy ślubu, ale z mędrców nie będą argumentować. Żonaty przez tak wiele lat, czasy para były spory, który rozwinął się w najbardziej realnej walce.

Nazwa „turkus” jest tłumaczone z arabskiego jako „zwycięstwo”. Może to oznaczać, że po tylu latach współistnienia rodziny pomyślnie przezwyciężyć wszystkie przeszkody i badań oraz dzisiejszą rocznicę dowodu. Twardość maskotka ślub można porównać z siłą relacji. Jasny turkusowy kolor kojarzy się z pasją i musującego wir uczuć, jakby właśnie wyszła za mąż.

load...


Powrót do spisu treści

Prezenty na wakacje

Główne prezenty dla nowożeńców, którzy obchodzą osiemnaste urodziny życia razem, są głównie talizmany i biżuteria z turkusem. Magiczny kamień energii pomoże przyciągnąć dom szczęścia, sukcesu i bogactwa. Jeśli będziemy przestrzegać tradycji, turkus weselne powinna stać się swego rodzaju rytuałem dla pary, podczas której konieczność wymiany pierścieni z turkusem – coś jak przysięgi wierności w miłości, nawet po najbliższych kilku lat.

Goście nie są warte zakupu pierścień jako prezent dla nowożeńców, rocznicę obcy – nie powód do takich osobistych prezentów. Jeśli naprawdę chce zaprezentować dekorację, to lepiej wybrać kolczyki lub naszyjnik. Symbolika ślubu nie złamie, a łańcuch dowodzenia będą mogli obserwować. Eksperymentować z liczbą 18, dając bransoletka z odpowiednią ilością kamieni.

Turkusowa rocznica ślubu – okazją do praktycznego prezentu. Banalne figurki, pamiątki i talizmany, które dają jej mąż od wielu lat, nie jest już umieszczone w mieszkaniu. Lepiej zastąpić je praktycznych przedmiotów do dekoracji mieszkania. Można na przykład dać piękną dużą świecę w postaci liczb 18. Useless taki dar nie jest dokładnie, ale kiedy zmęczony właścicieli, będą mogli z niego korzystać zgodnie z jego przeznaczeniem.

Odchylenie od symboliki jest jeszcze dopuszczalne. Jeśli twój szef urodził i niepowtarzalny świeży pomysł na prezent, nie krępuj się umieścić go w praktyce. Para, która przez 18 lat nie podróżował poza granice miasta, docenić swoje pomysły wysłać je na relaks z romantycznym miejscu. Dał im swoje zdziwienie w czasie, kiedy będą cieszyć się swoją turkusową lecie.

A jeśli chcesz mieć pewność, że prezent będzie odwoływać się do małżonków, którzy mają urodziny, nie zapomnij zabrać ze sobą kwiaty. Piękny bukiet z pewnością zachwyci turkusowe rocznice ślubu. Do kompletowania z dużą pudełko czekoladek. Idealnie, jeśli opakowanie jest tematyce wzór związany z obchodami rocznicy. Nawet jeśli nie byli w stanie uczestniczyć w ceremonii lub po prostu nie zostali zaproszeni, nie zapomnij pogratulować nowożeńcy. Zwłaszcza nie obrażaj się przez ludzi, z którymi wiążą się kilka lat przyjaźni.


Powrót do spisu treści

Jak uratować swoje małżeństwo

Za masz 18 lat dzieląc małżeństwa, ale to nie powód, aby zapomnieć, że idealny związek opiera się na małych rzeczach. Wzajemny szacunek, nie ma nadmiernego sarkazm i słuchania umiejętności pomogą Ci żyć razem aż złotą rocznicę ślubu. Kup kwiaty bez powodu, zaproszenie na romantyczną kolację i rekolekcje nie został odwołany. Niech rocznica ślubu byłoby, aby krok w rozwoju stosunków.

I żetony musi pochodzić od obojga małżonków. Zgadzasz się, że oboje byli zadowoleni pogratulować siebie na rocznicę. I to nawet nie drogie prezenty, a miłość wzajemna. Podczas gdy małe żetony zapewnić użyteczne nie tylko z okazji rocznicy ślubu. Czasem spokojny romantyczny wieczór może dostarczyć dużo więcej zabawy niż osoby związanej z rocznicą rodziny.

load...