Turecki masaż – łaźnia rodzaje technik masażu

Turecki masaż – kąpiel masaż popularny na Wschodzie i zyskuje coraz większą popularność w europejskich uzdrowisk i ośrodków odnowy biologicznej.

Unikalne właściwości terapeutyczne masażu ceniony nawet wybitny lekarz starożytności, Awicenna jest powszechnie stosowane przez różnych technik masażu do leczenia różnych chorób. Brał udział w klasyfikacji istniejących technik masażu, następujące rodzaje masażu: słaba – łagodzi stres, uspokaja, odpręża; umiarkowane – normalizuje, harmonizuje, oszczędza; silna – uaktywnia, ożywia i umacnia; długa – głęboko rozgrzewa, zaczyna się proces oczyszczenia i wyzwolenia od wszystkich zbędne i obce dla zdrowia; Przygotowawcze – rozgrzewa się, przygotowując się do aktywności fizycznej; redukcji – koi, łagodzi ból, jest konieczne po intensywnych ćwiczeń.

load...

Zawartość:

Magiczny efekt masażu turecki

Masaż był nie tylko bardzo przydatne, ale również bardzo przyjemna procedura, która zdobyła wielu krajach azjatyckich, gdzie pielęgnacji ciała jest prawdziwym kultem, a większość z tych procedur odbyło się właśnie w wannie. Turcja jest geograficznie i kulturowo łączy Europę i Azję, więc nie ma nic dziwnego w tym, że turecki masaż pochłoniętej najlepszy technik Wschodu i Zachodu i dał światu całą paletę ciekawych metod i technik masażu.

Wszystkie rodzaje masażu turecki, taki czy inny sposób, połączony z wizytą w Hamam, więc to nie tylko masaż ale prawdziwy procedura kąpieli. Turecki masaż Procedura nie jest dla rozpieszczonych naturami, gdyż wiąże się z bardzo silny wpływ na organizm jest intensywny.

load...

Różnorodność tureckich technik masażu

Starożytne sprawdzone klasyki

Ta metoda masażu pochodzi z samej Turcji. Tradycyjnie jest on używany do głębokiego odprężenia, poprawia strukturę skóry i poprawić sylwetkę, więc zawsze cieszył się dużą popularnością wśród kobiet. Zwykle procedura trwa około 50 minut, która odbyła się w Hamam – łaźnia łaźnie krajowych, przy akompaniamencie urokliwych melodii tureckich korzystających z różnych olejków do masażu.

Peeling i masaż masaż Kese pianka Sabunlama

Bardzo popularny zabieg, który łączy w sobie głębokie oczyszczanie i masaż. Odbywają się w łaźni tureckiej i spa ośrodkach. Do masażu potrzebny jest specjalny stół z podgrzewanym lub ciepły marmur. To nie jest tylko do masażu, a także rytuał, który trwa około godziny i obejmuje kilka procedur. Najpierw trzeba wysłać na 5-10 minut w łaźni parowej – sikalik organizmie prawidłowo rozgrzany i otwarty wszystkich porów. Wtedy być podlewane ciepłą wodą i każdy centymetr ciała starannie razotrut specjalną rękawicę do masażu, kese, wykonane z jedwabiu lub koziej sierści. Doświadczony asystent (mężczyzna – kobieta tellak – materiały zużyte) nie zabraknie jednego centymetra, nie zapominając nawet obszary między palcami.

Po peelingu masaż wykonywany gęstą pianę, która jest jak ogromne puszyste chmury nieważkości otula ciało. W celu wytworzenia pianki, stosuje się wyłącznie z oliwek mydła. Doskonały zabieg głębokiego oczyszczania skóry – otwiera pory, usuwa toksyny, pobudza krążenie krwi, usuwa martwe cząstki skóry martwego nabłonka skóry. Ponadto do pozytywnego efektu kosmetycznego ma korzystny wpływ na stan chorych na reumatyzm, zapalenie stawów, choroba zwyrodnieniowa stawów, ból mięśni, osteochondroza. Po zakończeniu pracy z ciałem, niech weźmie swoją głowę, a następnie zmyć wszystko zbędne, smazhut bogato pachnący olej, a następnie przesłane do pokoju dla relaksu, gdzie można wypić filiżankę gorącej słodkiej herbaty.

Turecki masaż relaksacyjny

Na podstawie klasycznej postaci tureckiego masażu. Głównym celem masażu – głęboki relaks, uspokojenie, zharmonizowanie ciała, umysłu i duszy, medytacji. Procedura, która trwa około godziny, zwykle odbywa się w łaźni tureckiej w przyćmionym świetle pod muzyką relaksacyjną, kadzidła i ciepłych olejków do masażu, które promują głębokie odprężenie i spokój.

Sułtan turecki masaż

Ten masaż sprawi, że poczujesz się jak sułtan lub sultana …! Cechą sułtana masażu jest to, że jest to konieczne do jej przeprowadzenia naraz dwóch masażystów, dwóch mężczyzn i dwie kobiety. Jednoczesny masaż na cztery ręce z upojnych olejów zapachowych pomaga niewiarygodnie szybki rozluźnienie układu nerwowego i mięśniowego, wypełnia głębokie poczucie zadowolenia fizycznego i duchowego.

Sakrament masaż stóp

Przed zabiegiem będziesz mieć dobry parze w łaźni tureckiej, ciało jest rozgrzane i to był najbardziej otwarci na masaż. Następnie zostanie umieszczona na płaskiej twardej powierzchni – maty podłogowe, maty, położyć arkusz lub ręcznik, masażysty uzbrojony w kij bambusowy, pierścienie lub paski, aby nie stracić równowagi, pokój wypełniony wspaniałymi orientalnych melodii i zacząć sakrament … Będziesz pół godziny z najpotężniejszych masażu energetycznego, zwłaszcza korzystny wpływ na stan kręgosłupa i mięśni pleców. Należy zauważyć, że każdy masażysty klient wybiera się indywidualnie w zależności od wagi klienta. Po sesji masażu stóp należy położyć lub zdrzemnąć.

load...