Trzydniowa dieta: dla menu szybką utratą masy ciała

Jednym z najskuteczniejszych sposobów krótkoterminowych utrata wagi uważa się trzy dni dietą. Pomimo faktu, że czas, aby zmusić się nie dużo, nadal udaje się osiągnąć znaczący rezultat oka. Głównym „negatyw” odchudzania – ścisłej diety nie powinny być ogólnoustrojowe. Przed powtórzyć kurs, należy zrobić przerwę na kilka dni lub tygodni, to wszystko zależy od programów odchudzających, a także siatkę.

load...

Zawartość:

Głównym kluczem do sukcesu leży w tym, że należy pić dziennie tyle wody, ile to możliwe i stopniowo zmniejszyć całkowitą liczbę spożywanych kalorii do 900. Wstęp śniadania, lunchu i kolacji powinien być ściśle określony wcześniej czas. Ścisłe przestrzeganie wszystkich zaleceń, które obejmuje 3-dniowej diety, gwarantuje utratę nadwagi (do czterech kilogramów) i oczyścić organizm. Do konsolidacji osiągniętych wyników, dieta powinna być powtórzona po pięciu dniach. Zmiana tak swoją dietę, można zacząć stymulować procesy metaboliczne, w którym rozpoczyna się rozpad komórek tłuszczowych w organizmie.

Opcje menu dla

Dieta delikatne

Dzień pierwszy:

 • Na śniadanie: jednego grejpfruta (średniej wielkości) + herbata z słodzik.
 • Na obiad: mała tosty + ryby gotowane na parze.
 • Na obiad: zielona herbata, a godzinę później – szklanka wody mineralnej, do której dodaje się trochę soku z cytryny.
 • Obiad: gotowany kurczak + surówka z marchwi (marchew przetarł na tarce i niskotłuszczowej śmietaną przyprawione).

Dzień drugi:

load...
 • Na śniadanie, jedno jajko na twardo + tost + banan + filiżance kawy.
 • Na obiad: Twaróg diety + chleb + zielonej herbaty lub soku.
 • Obiad: chudej wołowiny (200 g) + startej marchewki i gotowane na parze brokuły, szklanka wody.

Dzień trzeci:

Czy kiedykolwiek próbowałeś schudnąć? Sądząc po tym, że czytasz te linie – zwycięstwo nie było po twojej stronie.

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

 • Na śniadanie: jabłko zielony + sera (30 g) + kawa.
 • Na obiad: jeden tosty + jajka + jedna szklanka wody lub kawy bez cukru.
 • Obiad: gotowane na parze ryby i kalafiora + niskotłuszczowa kwaśna śmietana z owocami.

Ta trzydniowa dieta aby schudnąć jest idealny, aby się odświeżyć w przededniu sezonu kąpielowego lub w przeddzień ważnych uroczystości. Ze względu na fakt, że ciało pochodzi z nadmiaru płynu, obrzęk zniknął, oczyścić jelita, a liczba ta będzie wyglądać bardziej stonowana.

Dieta trudne

Jeśli woli i cierpliwości, wszystko w porządku, aby spędzić dzień na czczo może być rzędu. Tylko muszą koniecznie być różne.

Opcja pierwsza:

 • Dzień 1 – węglowodany.
 • Dzień 2 – białko.
 • Dzień 3 – owoc lub warzywo.

Druga opcja:

 • Dzień 1 – Kefir.
 • Dzień 2 – owoców / warzyw.
 • Dzień 3 – białka.

Taki układ zapewnia dobre utratę wagi.

Dieta „od najwyższej do najniższej”

Ten 3-dni diety dla utraty wagi wymaga sporządzenia specjalnego programu żywienia w dwóch fazach.

Pierwszy etap powinien zapoznać się z codziennych nawyków żywieniowych i dowiedzieć się, jak wiele „puste” kalorie organizm zużywa, czyli ile jest spożywane tłuszcze, słodycze, potrawy, przygotowane według typu fast-food (w tym słodkich i gazowanych napojów).

Drugi etap powinien wystąpić produktów zamiennych. Na przykład, ser zastępuje niskotłuszczowy twaróg, ziemniaki – kapusta, mięso z grilla – palona lub duszone, banan – jabłko.

Ta metoda wymaga opieki i pewną wiedzę. Ważne jest, aby zrozumieć produkty dobrze. Potem kompilacja program nie będzie powodować dodatkowe problemy.

Dieta jaj cytrusowe

Ta opcja jest dobra dla tych, którzy nie cierpią na alergie, ponieważ wszystkie trzy dni trzeba jeść tylko białka jaj, pomarańcze i grejpfruty.

Program dieta jest prosta: rano zjeść pomarańczę, godzinę – jedno jajko, nawet po jednej godzinie – grejpfruty. Cykl powtarza się przez cały dzień do godziny 18:00 (całkowita liczba posiłków – nie więcej niż 6).

Co do picia, to jest – 2,5 litra wody i lekko cukrem zielonej herbaty.

Wady szybka utrata masy ciała

Nadmierne użycie takiego trybu ograniczonej mocy nie jest możliwe, ponieważ można zakłócać metabolizm wywołać pogorszenie stanu włosów, paznokci i skóry. A efekt ten jest bardzo niewiele osób będzie się podoba.

Dla takiego małego okresu czasu, wydaje się trudne do wykonania żadnej znaczącej szkody dla organizmu. Jednak w każdym przypadku, jednostka jest w stanie naprężenia, a więc nie może być ból żołądka, oznaczony zapalenie skóry, łuszczenie skóry. W wyniku tego pogarsza ogólny stan zdrowia i może również zmniejszyć układu odpornościowego.

Wielu dietetyków wciąż nie polecam wybrać dietę, zasady władzy, która opiera się wyłącznie na konsumpcję produktów o niższej wartości opałowej 800 kcal.

Każde 3-dniowa dieta nie powinna być budowana na skrajności – Ograniczenia dotyczące niektórych produktów i obfitości innych. PRZEKONANIU eksperci, trzy dni monodiets przynieść znacznie więcej szkód niż pożytku. Wszystko powinno być z umiarem.

Szczególną uwagę należy również zwrócić uwagę na fakt, że spożycie leków moczopędnych i przeczyszczających w okresie utraty wagi powinny być zakazane. Jeśli zignorujesz to ostrzeżenie, można poważnie zakłócić mikroflorę jelit, odwodnienie organizmu i utraty cennych witamin i minerałów użytecznych.

Nie mile widziane i na czczo, stosowanie suplementów diety.

Cenne wskazówki Utrata wagi

Aby schudnąć szybko przez 3 dni, dietetycy zalecamy, wprowadź do diety multiwitaminowy jedzenie, nacisk na czystą wodą lub ziołowych herbat.

Jednostka musi być również pozbawiona owoców, warzyw i białka.

Nie da się całkowicie wykluczyć tłuszcze i węglowodany złożone. Jeśli menu jest kilka łyżeczek oliwy z oliwek i warzyw, mała kromka chleba kukurydzianego, to nie wpływa na figurę.

Nie należy też zapominać bezcenne dary natury, które nie zawierają duże ilości skrobi. I to wszystkie owoce cytrusowe, gruszki, jabłka, kiwi, brzoskwinie, papryka, ogórki, wszystkie rodzaje kapusty, pomidory, rzodkiewki.

Zalecenia dotyczące utraty wagi przez dietetyka

Aby poprawić trawienie, łagodzi obrzęki i odświeżyć cerę przyczyni się do produktów mlecznych. Oni doskonale odżywiają skórę i organizm jako całość, ponieważ jest bardzo przydatna, a także niskokaloryczne. I ostatnia zasada: jeśli chcesz schudnąć bez szkody dla zdrowia – jedzenia. Małe porcje i częściej – do 6 razy dziennie.

Potajemnie

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

load...