Trzy z moich najbardziej niezdrowych diet eksperymentów

Eksperymentów
Zawartość

Jesteś zdesperowany, są inteligentne i chcesz schudnąć więcej niż cokolwiek innego? Ten post będzie w tym trochę znowu pomyśleć, zanim spieszyć do mętnych wodach dzisiaj technik odchudzania insalubrious. Zanim rozpocznie się regularnie i jeść prawidłowo, jestem również bardzo lubi eksperymenty. Jednakże, ponieważ niektóre dużo czasu minęło, ale publikuje informacje „jak jest” z fragmentami off-dziennik w notatnikach. Enjoy:

load...

[Powrót do spisu treści]

1.Dieta gryczana, czyszczenie

Kiedy: bycie ubogi student, litseistkoy

Jak długo: 1 miesiąc

Podsumowując: Wszystkie dziewczyny jak dziewczyny, a ja nie mieszczą się w żadnej z spódnicy z rynku … Pieniądze na popularne w diecie a „Atkins” i odwiedzić z najlepszymi ośrodkami Mirkin następnie pohudetelnym hipnozy nie chcą angażować się w sporcie, także do nauki i chęć Nabierz uniwersytet w sprawie budżetu. Ściśle mówiąc, pieniądze są prawie wcale – tani stypendia i samego wynagrodzenia oraz gazeta reporter młodzieży pilna potrzeba, aby kupić skórzane spodnie pięćdziesiąty (tak) i ustaw rozmiar strun i pickup. Mam cię pod moim ramieniem magazynu dla kobiet, których nazwy nie pamiętam. I nie był to propaganda artykuł o korzyściach płynących z gryki. Po tym stwierdzono pewne naturopathic bzdury na ten temat w bibliotece: „Magia gryczana przywraca metabolizm,” z dala idziemy.

load...

Gryka zaparivat wrzątkiem, jogurt kupiony w jeden dzień. Agonia kopalni nie było końca – mam wychodzić na ulicę, aż współlokatorów jedli mamusie przyniósł kurczaki, unikając piekarnie i „hotdozhnyh” i dumnie udawał dobrze karmione, odwiedzając wszystkie rodzaje działań dla młodych ludzi z jedzeniem. Pechalka się około miesiąca – zepsułem własne oszczędności i warcząc i klnąc, w jednej osobie pożarł grillowanego kurczaka z pobliskiego namiotu. Diary żołądek nie da – w ogóle, to było złe.

Wnioski: Jest to najbrudniejsze – w okresie poprzedzającym przejedzenia. Nawiasem mówiąc, gryka jeść i pić kefir I w zasadzie można dopiero po kilku latach.

[Powrót do spisu treści]

2. Wyścigi sportowe w filmu

Kiedy: do mojego wstydu w świadomej wieku przed coachingu kursy

Jak długo: 2 tygodnie

Podsumowując: Wszystkie przyszłe trenerzy jak przyszłych trenerów, a ja nie zostanie naciśnięty w sześciopak … Dlaczego? Ponieważ tkanki tłuszczowej jak normalna dziewczyna, czyli ukrywa notorycznie prasy. Prowadzony w filmie mam poradził pani z bogatym kulturystyki przeszłości. Powiedzmy, metoda zwiększenia efektywności cardio, wysycha, czyści, rysuje prasową ITP Cóż, kupiłem 2 rolki i pieprz-krem antycellulitowy z dala.

Muszę powiedzieć, że uwielbiam biegać. Zrozumiałe, długodystansowe – nie jest najlepszym sposobem, aby schudnąć, ale czyści mózg i reszta daje. Ponownie, kwiaty, ptaki, świeże powietrze … Tak, jak również zadyszka, mokre plamy na formy i buraki cery. Pobiegłem ciężko każdego ranka, aż poczułem, gdzie mam serce i nerki, a w tym samym czasie. Zwiedzając diagnozy i „odwodnienie” I prawie umieścić moje studia pod wielkim pytaniem. Cóż, kilka litrów specjalnym płynem z obrzydliwego smaku codziennie i „serce” swojego babcia tabletochki arsenale spełniła swoje zadanie – Byłam zdrowa. Jednak bez 6 kostek w prasie.

Wniosek: nigdy i nigdy nie będzie działać w fizycznie przegrzanie. Serce drogie sześciopak. Nie będzie żadnych kości – będzie koncentrować się „wyciągnąć” nie będzie serce, dobrze, że rozumiesz.

[Powrót do spisu treści]

3. Cud czczo

Kiedy: po około kilku miesięcy po

Gryczana

. Jak długo: pięć dni

Podsumowując: Poważne badania naukowe potwierdzające korzyści czczo w leczeniu niektórych chorób i prawdy jest. Jak również poważnych badań naukowych, które okazują jej bezużyteczność dla utraty wagi. Mam na myśli, przynajmniej dla doktora M. Gavrilova (czytają jego książki „Food, Inc.”, to mówi wszystko). Jednak w momencie, gdy starałem się głodzić, był popularnym dziadek Bragg i jego heroiczna praca, którą my, dziewczyny, czytanie, nadzieję znaleźć magiczną recepturę, która pozwoli szybko i bez zastrzyków finansowych schudnąć.

Głodu „zasadom”. Najpierw przestał jeść pączki i bułki, a następnie – pić kawę, a następnie całkowicie włączony do diety wegetariańskiej na 1 tydzień. Tylko wtedy woda pozostała w diecie. Szczerze dręczyły przez pięć dni, nie uchyla się od pracy, nauki, a nawet próby jakiś veselushka do gniazdka. Moja dziewczyna widział w noc „istoty”, ale co ja, jako twardy nosem materialista, po prostu chciał jeść. Definicje „jeść” i „jeść” tu nie pasuje. I gryzł ołówki, a nawet spróbować na drewnianą łyżką ugryzienie. Głowę miał przędzenia, ręce nie mogły unieść kilka podręczników. Finał był dość smutne – zemdlałem tuż nad parą, niż stał się sławny na całym litseyku jako drobne i ewentualnie ciąży narkomana.

I tak, wszystko, co jest napisane o tym, co znika apetyt, a następnie ciało jest czysta, najczystsza i bez trądziku – kłamstwo. Istnieje bardzo chcą, zdrętwiałe ręce, stopy zimne, zawroty głowy i trądzik, a także tkanki tłuszczowej, są w ich właściwe miejsce. No, z wyjątkiem wyniku nie wynika z szczepionej 16 lat cellulitu i obrzydliwe obwisłych biodrach.

Wnioski: na czczo, i prawda nie jest do utraty wagi. Czy mam powiedzieć, co ja jestem po ich eksperymentu sześć miesięcy wyrzucił kilkanaście kilogramów i nadal nienawidzę czczo dni.

Więc zastanów się sam, decydować o sobie, ale w trakcie obrad przeczytać coś innego niż reklamy i entuzjastyczne recenzje podniosłych trzynaście dziewice. Nawiasem mówiąc, jeśli wziąć średnią szybkość utraty masy 20-do-nieparzyste kg z siłownią i zrównoważonej diety i porównać z gryki golodushno eksperymentach, siłownia tyle aż 3 miesiące szybciej i skuteczniej o 16 kg. A jednak nie jest to możliwe, aby spotkać się i spędzać czas z chłopakami. Powodzenia!

Elena Selivanova

load...