Trzy stare trik, który przyczyni się do poprawy kształtu

Zawartość

Do wiosny na zasobach tematycznych zaczyna obecnie obłęd. Wszystkie „suszy”. Nawet ci, którzy obiektywnie niezbędne mięśnie podnabrat, lub po prostu odłączony od ciała własnego i jechać tak wcześnie, jak 6 lat z rzędu z opóźnieniem wakacje. To idzie na stanowisku, że tak powiem, z prostych prawd, których zignorowanie zwykle zdecydowanie przyczynia się do braku jakiegokolwiek „suszenie”. I tak, najważniejsze – jeśli jesteś w stanie normalnym, jak mówią, łaska młodego kociaka, a same mięśnie, spróbuj zapomnieć słowo „suszenia”. Wymień go z pojęciem „zrównoważonego” planu posiłków i jeść zdrowia.

load...

[Powrót do spisu treści]

Zatrudnij sobie trenera i dietetyka

Część postu jest szczególnie ważne dla tych, którzy są już 5 lat w temacie mocy przydatności trafić jakieś wyniki, ale nadal aktywnie cierpienia w postaci jakiejś panny Bikini H-ujezd. Aby rozpocząć, należy:

  • Usunąć wszystkie książki o treningu, nawet Wendler, dobrze, dobrze, może ukrywać się w tatusia „Nie idź tutaj następne 3 miesiące”, a najważniejsze – przestać je czytać, jak również posty bikinistok, operator windy, znanych i nie tak sportowcy, domorośli i zawodowi trenerzy i inne;
  • Otworzyć wyszukiwarkę i znaleźć ludzi, którzy zostali przeszkoleni w Twoim mieście. Naturalnie, należy szukać „słowo kluczowe”. Jeśli chcesz wyglądać bikinistka – i pisać, nie trzeba podawać abstrakcyjną „trening siłowy” lub „fitness”;
  • Wziąć tydzień wolnego, zwłaszcza jeśli rutynowe wygląda następująco – 6 treningi tygodniowo, plus, plus umiejętności rekreacyjnych. W czasie „wakacje” może być po prostu gdzieś uciec od ukochanego miasta i można chodzić na basen i do sauny, i spotkać się z trenerami znajdując wcześniej ją znaleźć już;
  • Odświeżane czystą, świeżą głową, przejdź do nowego trenera. Ponadto, nikt nie słuchają, z wyjątkiem trenera, a nie myśleć o niczym

Jakie są premie dostaniesz: Po pierwsze, wyrwać się z tego, co gotować powoli. Może robisz to dobrze, a forma nie jest po prostu dlatego, że jest zbyt wcześnie. A może – robi zbyt wiele. Albo za mało. Wierz mi, te rzeczy są zawsze widoczne z zewnątrz. A człowiek z doświadczeniem – tym bardziej. Będziesz odpowiedniego sprzętu, ponieważ w czasie, z nagromadzeniem zmęczenie i zwiększenia obciążenia treningowego, jest to, przerwy. Będziesz usunąć „słabych punktów” i farby program nie jest w stylu „Każdego dnia do pełna”, ale z bardziej obiecujących na rzecz wzrostu. A co najważniejsze – można pozbyć się ciągłego poszukiwania i wątpliwości. Ten ostatni, nawiasem mówiąc, według moich osobistych obserwacji i są głównym powodem „dlaczego program szkolenia nie działa

Z zasady dietologa jest taka sama tylko jedną radę -… Staraj się unikać kontaktu z chłopakami z utratą klinik wagi i inne wyspecjalizowane w” . żywienia „ludzi ze schyłkową wydanie polecenia opuszczenia pociągu i chodzenie jako jedyne ćwiczenia wygląd człowieka pracującego z fitnessistami tych, którzy budują zasilania siedzący BBW, Niestety, dość często zdarza się, stereotyp zachowań :.

load...
  • Nie chudniesz więc strasznie dużo jesz? Załóżmy, przycinanie tu i tam, zaczniemy jeść co 2 godziny przez małe porcje. I wyeliminować … a co jeśli okaże się moc do 1000 kcal. Więc chcesz schudnąć czy nie?

Przy aktywnym stosowania takich diet za kilka miesięcy aw połączeniu z treningiem, można stać się stałym klientem endokrynologa okręgowego. Tak, twoja tarczyca nie lubi diety 1000 kcal. Dla maniaków, istnieje dość starożytnych badania (Vedden, Foster, Mason, Stankard, Prenzh, International Journal of Obesity, marzec 1990), który udowodnił, że tylko około 18 tygodni dietochke 1200 kcal zmniejszyć poziom hormonów tarczycy o 66%, Jest to dosyć do „beat” nie jest zbyt zdrowa tarczyca robi, i cieszyć się biorąc tabletki do końca życia.

[Powrót do spisu treści]

Prowadź dziennik szkolenia normalne

W jaki sposób szkolenia zalogować większości obywateli i kobiet obywateli? To prawda, jak nieszczęśliwy znalazłem w telefonie z naprzemiennymi „wytrzymałość / cardio”, a nawet z listy w duchu „- poniedziałek. Nóg / ramiona” Nie bój się wydawać nudne, ale blog jest niezwykle ważne. To on pomaga otworzyć oczy na to, co i jak robisz.

Dlatego konieczne jest, aby nagrać każde ćwiczenie, podejścia, liczbę powtórzeń, ciężar roboczy i zauważ uczucie. Feel „działa” ramię, czy nie, była czysta technologia, czy nie. Większość piśmie dość szybko opracować odpowiedni system redukcji.

Diary – to nie jest narzędziem do samokontroli, a sposobem, aby zrozumieć …, że masz zbyt wiele, jeśli mówimy o doświadczonego sportowca. Na przykład, używając go dość łatwo zidentyfikować, jeśli masz nierównowagę między zhimami i pręty i jakie grupy mięśni prostu przeciążony z powodu sterty niepotrzebnych „zapleczu”. I tak, blog nie jest to konieczne w celu omówienia na forum, a każda sama analiza, czy pokazać trenerowi lub bardziej kompetentny w sprawach trening siłowy człowieka.

[Powrót do spisu treści]

Plan Wreszcie dzień

W szkole wisiał na ścianie / kręgów kalendarzowych klas i radości innych dzieci. Teraz – wykaz jak „czwartek: wzrost o 5.30, BCAA, wody, działa 5/400, Bicze, śniadanie 7.15 – 9.15 – praca z tekstami, 9,30 – dostęp do pracy ….” i tak dalej. I tak, to pomaga mi, aby nie cierpieć wybór jak „kiepska pogoda, może zamiast uruchomić rano po I zasilania poterzayu bieżni? Chcę spać, mogę popish jakoś w porze lunchu?” Najważniejszą osobą dla mnie element listy – to snem. Zawsze staram się dopchać wszystkich przypadków tak, że przynajmniej leżą na 22.30. W przeciwnym razie cała praca i moc staje się rutyną raczej szkodliwe niż pożyteczne. Planowanie – najlepsze aktualne narzędzie do łączenia życia, odpowiedzialności, rehabilitacji i treningu. Więc jeśli chcesz „shift” – nauczyć się planować i nie będzie straszliwie bolesne ze względu na fakt, że ponownie złożono w kupie, treningu siłowego, odstępach czasu, brak snu „długu” w pracy.

A przecież pozwolić listy z wyprzedzeniem, aby pozbyć się rzeczy, które w ogóle, tak naprawdę nie potrzebują i są ważne. Lista może być postrzegane naraz wszystko „siad 1, 5 godzin w Internecie, i rzucił gorączkowo zbierając rzeczy na jutro.” Planowanie uwolni czas na ćwiczenia, nawet przy napiętym harmonogramie.

Proste prawdy są nadal pracuje. Może nadszedł czas, aby dać im szansę?

load...