Trzy największe sukcesy kobiet w pokera

W kontekście bezprecedensowego popytu na pokera i kasyno gier dla was drodzy czytelnicy, proponujemy krótki przegląd opracowywanego przez flagowego polskiego portalu pokerowego i poświęcony trzy najwybitniejsze kobiety pokeristkam który prowadził ratingi niektórych graczy i może poważnie konkurować z mężczyznami. Bez wątpienia, Kathy Liebert jest najbardziej udało (finansowo) kobiet w branży pokera, podobnie jak w całej karierze pokerzysty zdobyła trochę duży 5 000 000 dolarów.

load...

Chciałbym zwrócić uwagę na następujące informacje, które w trakcie gry Wielokrotnie wyszedł zwycięzcą w takich prestiżowych konkursach międzynarodowych w pokera, jak LA Poker Classic, World Poker Tour, Party Poker Million, Legends of Poker, World Series of Poker i wielu innych nie mniej prestiżowych turniejach. Ponadto, jest Cathy jest rekordzistą świata w pokera, ponieważ była pierwszą dziewczyną pokeristka, który zdobył swój milion dolarów.

Często Libert nazywamy amerykańskiej legendy pokera. Wynika to z faktu, że kobieta ma bardzo charakterystyczną cechę, a mianowicie umiejętność inteligentnie zarządzać pieniędzy wygranych w turniejach pokerowych. Ona zainwestował swoje oszczędności w dochodowych i obiecujących projektów, podczas gdy większość udanych pokera ludzi, którzy spędzają swoje wygrane na kosztowności, drogich ubrań i samochodów sportowych. Co do zasady, Kathy obecnie pozostawia jedynie niewielką część wygranej, w większości cieszących się dochody, które przynoszą jej wkład.

Wśród fanów i widzów, jak również utwardzone i doświadczonych specjalistów, Katy udało się wygrać bezprecedensowy chwałę, szacunek i sławę. Z biegiem czasu pracy zawodowej pokeristki kierunku Kathy Liebert nie słali lub uwagę lub złego słowa. Jest w pełni otwarte dla wszystkich chętnych, z wielką przyjemnością, że udziela odpowiedzi na wszelkie pytania i autografy.

load...

Nie mniejsze sukcesy w świecie pokera, a także Vanessa Selbst, która jest członkiem Team PokerStars Pro zespół specjalistów i wielokrotnie udowadnia swój status pro. Warto zauważyć, że Selbst ma od dzieciństwa miał równe udziały w humanistyce i naukach ścisłych, który jest w pełni rozwinięty, i dużo czasu do tego sportu. To zaangażowanie pozwoliło Vanessa rozwijać swoje wyłączne taktykę i styl gry.

W wieku siedmiu lat został po raz pierwszy wprowadzony do gry w pokera. Gdy Selbst studiował na Yale University, a następnie zaczyna aktywnie zagłębić się podstaw gry w karty, a po pewnym czasie pokazuje pierwsze znaczące osiągnięcia. Należy zauważyć, że jej przeciwnicy przy stole byli gracze, którzy już osiągnięte wspaniałe rezultaty. Spośród wszystkich sposobów, aby podzielić się doświadczeniami, ona woli rozmawiać w Internecie na różnych forach.

Ponadto, Vanessa Selbst jest członkiem profesjonalnego poker room Team PokerStars. W turniejach i konkursach w pokera, to pojawia się pod pseudonimem „Fslexcduck”. Ona woli grać na granicach średniej wielkości, jak również z małych wpisowym. Pomimo sławę zdobył, Selbst starał się unikać TV noszenie zabawne, jak również wysokiej klasy i wysokiej profil show, najlepiej komunikuje się za pośrednictwem Internetu, to znaczy żyć w cichej i mierzoną życie. Prywatne i czas wolny gier, zwykle trzyma w swoim studio, gdzie zajęcia szkolenia zapisy wideo w grze w pokera, który wprowadza zasady gry w karty i daje własne wskazówki życiowe.

Zamyka trzech najlepszych zawodników „The Duchess of Poker” – Annie Duke. Chęć pokera obudził dziewczynę, gdy miała już 22 lat. Do tego czasu, Duke grał Howard Lederorom (jej brat, w niepełnym wymiarze właściciela dawnego pokoju pokerowym Full Tilt Poker i Piinter).

Dziś Annie Duke jest popularny jak jego udziału w spółce, która zanimayuetsya rozwój aplikacji i programów gier do gry w pokera online. W jasnym zwycięstwa Annie popełnił triumf w turnieju, która nosi nazwę nietypowych „Papier, kamień, nożyce”, które miały miejsce w WSOP konkurencji. Podobnie jak wszyscy inni przedstawiciele świata pokera, a teraz stara się grać na co dzień, co zwiększa codziennie i zwiększyć poziom profesjonalizmu.

load...