Trwałe prostowanie – najlepszym sposobem, aby dokonać proste włosy


Zawartość:

Urody, co do zasady, wymaga poświęcenia. Płci, mając to na uwadze, należy przejść do jakichkolwiek czynów, żeby zmienić coś w swoim wyglądzie. Zwłaszcza idzie do włosów. Po tym wszystkim, kobieta, jak wiecie – jest nieprzewidywalna. Dziś, kocha loki, a jutro go na cokolwiek śni się ich pozbyć. Trwałe prostowanie włosów można włączyć ten sen w rzeczywistość. Teraz nie można się obawiać, że w lecie pływania na plaży lub deszczowej pogody zamieni się w strasznym szoku włosy szczeciny ze wszystkich stron, a nawet rano będziesz wyglądać tak, jakby właśnie odwiedził salon piękności.
Powrót do spisu treści

load...

Jak jest trwałe prostowanie włosów

Procedura ta zajmuje dużo czasu (5-8 godziny) i wymaga integralność master i żmudne. Istotą zabiegu jest zmiana struktury włosa, czyli aby włączyć je z kręcone na prosto. Do tego specjalne kompozycje są stosowane do poprawiania, które zmieniają strukturę zawinięcia przez zerwanie wiązań dwusiarczkowych. Po raz pierwszy procedura ta ukazała się w Japonii przed tym żadna z metod prostowania włosów nie podano wiele trwałe rezultaty. Nowy program dla japońskiego prostowania i był nazywany „Proste i lśniące.”

Zazwyczaj dostępne mistrz ma 3 rodzaje kompozycji do prostowania. Są one wykorzystywane w zależności od struktury włosów i od pożądanego składu siły uderzenia. Wszakże dla kręcone, grube i sierści, widać, potrzeba struktury silniejsze niż na kolorowym lub słaby.

Trwałe prostowanie włosów składa się z kilku etapów. Przede wszystkim, włosy szamponem głębokie działanie. Są one następnie delikatnie suszone i zastosować szczególną rolę wzmacniającą. Po 15-20 minutach zmywania makijażu. Po tym można zobaczyć jak włosy zaczną stopniowo prostować i stać się bardziej posłuszny. Zastosowane dodatkowo sprayu termofiltr i każda nić starannie prasować specjalne kleszcze elektryczne (utjuzhkom).

Po tej procedurze stosuje się do części mocowania, utrzymuje to czas niezbędny i zmyć także. Włosy suszy się. Natychmiast można zauważyć po zabiegu, włosy stawały się coraz dłuższe. Jednak nie oznacza to, że są tam uprawiane, po prostu ze względu na procedury prostowane włosy na całej długości. Włosy stają się jedwabiście gładkie, błyszczące i zdrowsze.

load...

Czas trwania leczenia zależy od długości i grubości włosów. Można go przeprowadzić i dwóch mistrzów w tym samym czasie, co znacznie skróci czas.


Powrót do spisu treści

Zaletą trwałego prostowania

Oczywiście, przede wszystkim zaletą jest to, że kobieta nie jest wymagane po zabiegu, aby spędzać godziny stylizacji, cierpi utjuzhkom lub stosując drogie stylizacji włosów jest już wygląda świetnie.

Procedura jest całkowicie nieszkodliwe. Struktura funduszy sprostowania obejmuje w zasadzie tylko opiekuńcze i lecznicze składniki. Do tych należą: pantenol, proteiny pszeniczne, betainy, polimery kationowe, witaminę C-DT, kontrolę pH, olejki eteryczne.

Kolejną zaletą jest to, że trwałe prostowanie włosów jest w stanie poradzić sobie z każdym rodzajem włosów, nawet najbardziej sztywne i niesforne. Po zabiegu nie można się obawiać, że włosy będą skręcać ponownie. Oni długo pozostanie płaska bez pushatsya i zdrowy wygląd i naturalny.
Powrót do spisu treści

Koszt procedury

Trwałe prostowanie – procedura nie jest tanie. Jednak nie należy oszczędzać, a nawet więcej, aby przeprowadzić procedurę w domu. Nawet jeśli kupisz wszystkie potrzebne narzędzia, aby wykonać prawidłowo własnej nadal nie mogę, bo może to zrobić tylko wysokiej klasy specjalista.

Dokładny koszt procedury nie można nazwać, ponieważ jest to związane z wieloma niuansami. To może zależeć od struktury, długości włosów, oczekiwanego efektu. Ponadto, koszt zależy od tego, jak sam mistrz ocenia jego pracę. Wszakże nawet zwykła fryzura w różnych salonach kosztuje inaczej. W 6-9 miesięcy będą musiały zainwestować w korektę, ale jest zazwyczaj znacznie tańsze.


Powrót do spisu treści

Jak dbać o włosy po zabiegu

Dokonywanie stałego (chemicznych) rozszerzenie, należy pamiętać, że jest teraz włosy muszą być starannie opieką. Oczywiście, nie trzeba robić nic nadzwyczajnego do Ciebie, ale istnieją pewne zasady.

  1. W ciągu pierwszych 2-3 dni, zaleca się, aby nie używać gumki lub spinki, włosy powinny być w stanie spoczynku, tak aby nie zakłócać ich nową strukturę. Również w tym czasie nie należy umyć włosy.
  2. Szampon i balsam do pielęgnacji mistrz wybiera indywidualnie.
  3. Co najmniej 2 razy w tygodniu, aby zrobić klimatyzację.
  4. Podczas suszenia, nie można użyć suszarki do włosów, włosy powinny wyschnąć naturalnie.
  5. Grzebień delikatnie przy użyciu szerokiej zębów grzebienia o gładkiej (korzystnie z materiałów naturalnych).

Jednak bez względu na to, jak dobry to procedura, należy wiedzieć, niektóre niuanse. Po pierwsze, jest to niemożliwe do zrobienia i po trwałej włosy na pacjentów. Po drugie, po trwałe prostowanie pasma pozostaną na zawsze prosto, loki tylko regenerować włosy. Dlatego, jeśli chcesz znowu mają falisty zamki trzeba czekać aż odrosną. W związku z tym procedura powinna być podjęta z pełną odpowiedzialnością, więc nie żałować utraconych loki.

load...