Trudności rozwieść sposoby ich przezwyciężenia

Zawartość:

Spacery, romantyczne wieczory, kwiaty, pocałunki, przysiąg wiecznej miłości, ślubu, plany na przyszłość … The typowy punkt wyjścia dla wszelkich małżeństwa. Tworzenie rodziny, żadna z par nie myśleć o możliwości rozwodu. Każdy pragnie żyć długo i szczęśliwe życie razem, by przezwyciężyć trudności, aby wychowywać dzieci, dbać o siebie. Ale pęknięcia w związku są nieuniknione, a czasem z winy obu pęknięcie staje się przepaść. Czas mija, a patrząc na związek, osoba nie jest świadoma, że ​​ich dwaj współpracownicy. Zniknęli gdzieś i uczucia, a pasja i miłość. To nie stało się szczęśliwie żyć. Dochodzi do rozwodu.

load...


Powrót do spisu treści

Nikt nie jest odporny

To nie jest ubezpieczony przez dowolny, nawet szczęśliwa para. Niektóre rozwód są rozwiązywane szybko. Usiedliśmy, mówił, myślał rozwiedli. Inni żyją od lat z „innej” osoby w małżeństwie. Znosić-slyubitsya istnieje jeden kłamstwa Tell, tu drugi milczy. Jak żonaty, jedno kocha, drugi pozwala się kochać i żyć ich życiem. Duch rozwód nie jest mało, szkoda, nawykiem. Rozwód jest ostatecznie nieuniknione w tej sytuacji. Wymiarze czasu pracy.

Tak, mąż wyszedł. Oczywiście, aby przejść przez rozwód jest znacznie trudniejsze niż rozstać się z mężczyzną, dla którego poczuła miłość.

Rozwód – to przede wszystkim planów i nadziei, zniszczonych, niesłuszna zaufanie do najbliższej osobie.

Często przyczyną – zdrada, zdrada. Dla pewności siebie jest trudny test. Wewnątrz pustki w głowie wiele problemów ropiejących. Rozwodu lub zrobić wszystko, aby uratować swoją rodzinę? Jeśli masz dziecko, jak zminimalizować szkody dla niego, rośnie ona pełna, harmonijna osobowość? Jak budować życie po niezamężną przeżywa rozwód, to nie jest łatwe do przezwyciężenia skutków i otwarta na nowy związek?

load...

Według statystyk, wskaźnik rozwodów jest wysoki, ponad 58%. Przetrwanie dużo łatwiejsze dla tych, którzy znaleźć siłę, aby natychmiast rozpocząć nowe życie, aby pożegnać się z przeszłością, zamiast tego, co było, aby zaakceptować nowe. Jeśli nie jesteś jednym z nich, dobrze, a następnie będzie się przydać kilka wskazówek, jak przezwyciężyć depresję po przeżywa rozwód, aby nauczyć się żyć i cieszyć się życiem, kochać jeszcze raz i, co najważniejsze, i trudno, aby nauczyć się ponownie zaufać człowiekowi. życia kobiety może zostać uszkodzona i dwa, i trzy rozwody, sprawy są różne, i trzeba go przezwyciężyć.

Pozbyć się negatywnej energii

Aby rozpocząć potrzebują pełnego splash negatywnych emocji i energii. Aby wypełnić pustkę, która pojawiła się w twojej duszy po złamanym relacji, konieczne jest wypełnienie zupełnie inną energię. Należy dać część siebie „cheer”, dużo płakać, aby doświadczyć tego stresu. Druga część ciebie jest, aby uzyskać wolność do życia w przyszłości. Przeżyły rozwód – to jak przejść przez ciężką chorobę, a nie tylko chore ciało, dusza jest chora, a ty dla niego – pierwszy lekarz. Pomyśl o tym, co będzie Ci najbardziej, aby wzmocnić układ psihoimunnuyu odzyskać harmonię.

Aby pozbyć się negatywnej energii, można również upomnieć kogoś. Niech to będzie jedna osoba, która wie, jak słuchać, aby dać mądrą radę, i żal zawsze można znaleźć kogoś. Nie wahaj się odwiedzić kilka szkoleń, na przykład, w celu rozwoju osobistego i zwiększyć poczucie własnej wartości, pokazując, jak łatwo i z mniejszą stratą do radzenia sobie w sytuacjach stresowych. Przy wsparciu łatwiejsze do pokonania żadnego doświadczenia. Malować, śpiewać, wykonywać żadnej pracy twórczej, która przyniesie Ci radość. Słuchaj swojej ulubionej muzyki.

Nie zapomnij o swoim ciele, należy spełnić jego wymagania. Nie zatrzymują się tam, dobrze zjeść, nawet gdy kawałek w gardle nie wspinać. Ale chwytając „góra” nie jest konieczne, prawdopodobieństwo, że to sprawia, że ​​czujesz się lepiej, jest bliskie zeru. Niewielka opłata rano częściowo uwalnia swój umysł, dają sygnał mięśni, odpowiednio, poczujesz się mniej przytłoczeni. Co cię przy życiu, tym szybciej wróci do normy i stać się cieszyć się życiem. Dokonać ruch samodzielnie, nawet jeśli naprawdę nie chcesz.

Pamiętaj o życiu społecznym, który nadal wymaga uczestnictwa. Próbować komunikować się z przyjaciółmi i rodziną więcej niż pozwalają sobie na normalne. Wziąć cały swój wolny czas, pójść do kina, wystawy, sklepów, dyskotek, gdzie dusza zapragnie. Dążyć do wszystkiego, co wymaga aktywności emocjonalnej i fizycznej. Zorganizować dla siebie wstrząsnąć, to jest przydatne i niezbędne. Robić to często.

 

Przebacz swojego byłego partnera

Uraza – jest to bardzo poważna przeszkoda na drodze do osobistego szczęścia i harmonii duchowej. I tylko prawdziwie przebaczyć komuś, kto cię obraził, będziesz szczęśliwy. Na pewno w swoim poprzednim życiu razem było wiele przyjemnych chwil, które trzeba ze sobą wspólnego. Pomyśl o nich wszystkich, to jest dokładnie to, co można dziś podziękować mojego byłego partnera. Nie trzymaj żal, złość i negatywne wspomnienia, to może być bardzo szkodliwe dla zdrowia zarówno psychicznego i fizycznego. Uwolnienie byłego ze spokojnych i dobrych myśli, przepraszam za wszystkie zniewagi, ból spowodował, że on cię.

Wszystko to jest teraz daleko w tyle. „Czysty” się, pozostawiając tylko dobrą pamięć. Przebacz sprawca będzie łatwiejsze, jeśli rozumie i co jest źle podana jest dla wszystkich, nie ma doskonałych ludzi. Najprawdopodobniej jest to zbyt trudne, a teraz on też w pewnym stopniu doświadcza dyskomfortu psychicznego. Przebacz ktoś znaczy okazywać miłosierdzie i miłość, nawet do tych, którzy na to nie zasługują. Często jest to bardzo trudne, ale nauczyć się przebaczać, życie stanie się o wiele łatwiejsze.

Puścić z przeszłości

Małżeństwo z ukochaną osobą, jest prawdopodobne, aby często marzył, nie masz planów na przyszłość. Nawet jeśli po zerwaniu poczujesz, że utrata bliskiej osoby, utraty przyszłość, pamiętaj – to nie jest! Wiele kobiet wierzy, że wszystko kiedyś marzył razem, dążenie do, jest teraz bez znaczenia. A potem znowu jesteś w błędzie! Twój los jest teraz w Twoich rękach, można zdecydować, co dążyć i co planują. Myślisz, że osobiście, bo na pewno miał jakieś marzenia, które nie zostały podane, aby stać się częścią ogólnego planu. Może to, co masz plany były sprzeczne z planami swojego byłego partnera i swoim śnie wydawało mu się absurdem. Teraz jest szansa, aby te marzenia. I istnieje duża szansa na przyszłość, chcesz budować, nie oglądając się za siebie, a bez większego żalu i uczucia.

Z ufnością patrzeć w przyszłość

Skierować przepływ swoimi myślami do świetlanej przyszłości. Zamknij oczy i wyobraź sobie siebie za pięć lat. Spróbuj zobaczyć siebie w sposób chcesz – szczęśliwym, udanym, silnej i ukochanej kobiety. Pomyśl o wszystkich szczegółach. Jest idealnym życie, choć do tej pory tylko w snach. Jeśli przez cały dzień myśleć o złych stale użalania się nad sobą i zakrętach, powodując podrażnienie i depresję, będzie przyciągać tylko negatywne wydarzenia. Dostać się pod kontrolą, jak tylko ogłoszeniu złych myśli w głowie, zacznij marzyć o swoim idealnym życiu. Im częściej to robisz, tym bardziej prawdopodobne, że wszystko się spełni. Myśl jest materiał.

Uwierz w siebie, a następnie będzie uwierzyć w otoczeniu. Kochaj siebie, a następnie będzie można zakochać się dookoła. Ta prosta prawda jest najlepsza motywacja do pewnych działań, które muszą zmienić uszkodzone rozwód życiu kobiety. Jest na konieczność rozpoczęcia wszelkie zmiany na lepsze, aby spróbować dla siebie i walczyć o swoje szczęśliwej przyszłości, a nie czekać na innych, zrozumienie i współczucie. Nie bój się, aby nowe błędy, błędy – jest to doświadczenie, tak samo jak poprzedniego małżeństwa. Usuń z lekcji rozwodowej, wziąć sprawy w swoje ręce. Będzie sukces.
Powrót do spisu treści

Nowy etap w życiu

To brzmi śmiesznie, ale dla mężczyzn istnieje silna opinia, że ​​kobieta po rozwodzie zamienia się w śnie „Hunter” szybko znaleźć nowego elekta i poślubić go do siebie. W rzeczywistości kobiety, które doświadczyły rozwodu, bardzo trudno jest zbudować nowy związek. Po rozwodzie jest zwykle chęć odciąć ludzi od świata zewnętrznego. Nie chcę nikogo widzieć i słyszeć.

Kobieta staje się bardzo wrażliwa i podatna, ponieważ ten, kto jest najbardziej zaufanym, był zdrajcą. I zdrada nie zawsze oznacza tylko zmianę. Zdrada – to jest, gdy tubylcy odeszła, już nie doświadczyć uczucia do siebie, już nie doceniać jego żonę. Kiedy wydana najbliższy kobieta po rozwodzie zaczyna czekać na wpływ wszystkich swoich współpracowników. Lepiej jest, aby zamknąć wszystkie niż doświadczać poczucia żalu i frustracji ponownie. Zwykle taki okres trwa od jednego do półtora roku.

Okres ten biegnie. Znowu kwitnie kobieta, cieszy się na swoje odbicie w lustrze. Samoocena wraca do normy, i jest nadzieja, że ​​nie wszystko jest stracone. Ponownie, byłoby pożądane dla nowych spotkań, randek i związków. I słusznie, życie toczy się dalej. Nowe znajomości mogą być bardziej skuteczne i szczęśliwsi niż ci, którzy pozostali w przeszłości. Past życia rodzinnego, jak papierka lakmusowego, pokazał wszystkie mocne i słabe strony małżonków. Po rozwodzie, kobieta nie wie dokładnie, co braki swojej przyszłości wybrany nie można przyjąć, że należy zwrócić uwagę.

Powrót do spisu treści

Jak nie powtarzać błędów

Która strategia wyszukiwania, aby skorzystać z nowym partnerem na przyszłe stosunki stały się szczęśliwy, ty decydujesz. Pierwsza opcja jest samokrytycyzmu – aby zmienić siebie, a następnie rozpocząć poszukiwania nowego partnera. Ale należy wiedzieć, że globalnie zmienić jego strukturę osobowości nie może być zupełnie inna osoba, nie będzie w stanie stać. Może tylko retusz wspólny portret psychologiczny osoby, a podstawowe cechy Twojego temperamentu pozostaną niezmienione. Ponieważ zmiana musi najpierw priorytety w swoim życiu osobistym i postaw wobec poszczególnych partnerów.

Druga opcja jest bardziej realistyczny – nic w sobie nie zmienia się, ale po prostu znaleźć kogoś, kto zaakceptuje cię za to, kim jesteś, aby wraz z cechami osobowości i wad. W obu przypadkach, poszukiwanie nowego satelity po rozwodzie jest jak pracować nad błędami. W pierwszym przypadku, kobieta koryguje te błędy w sobie iw drugim eliminuje braki w otoczeniu zewnętrznym.

Kobieta, która używana do obrony swojego punktu widzenia, ponownie swoją niezależność i będzie ponownie wybrać miękkim ciele i infantylnych ludzi. Kobiety, które są przyzwyczajone do zależą od mężczyzn, zwłaszcza w potrzebie ochrony i próbują znaleźć zbudować człowiek rodzinny z mocnym charakterem, a czasami nawet tyrana, przekształcając swoje życie w ścisłym reżimie kolonii. Jest zrozumiałe, że po długim czasie po rozwodzie, kobieta znów pragnie miłości, uwagi i opieki. Ważne jest, aby przyjrzeć się jego starannie dobrany następca, zamiast biec do basenu z głową.

Pamiętaj, że specjalnie odpychane cię w związku z poprzednim partnerem, jakie cechy charakteru i zachowania są nie do przyjęcia dla Ciebie. Upewnij się, że pod pozorem nowego partnera życiowego nie jest ukryta kopię osobie, która przyniosła ci tyle cierpienia i którego wina, że ​​doświadczyły rozwodu. Aby rozpocząć nowy związek, nie przeglądając wszystkie błędy z przeszłości – to jest puste i pozbawione sensu pomysł, skazane na gorzkim zakończeniem. Trzeba zmienić istotne odniesienie lub nieznacznie je korygować, w przeciwnym razie będzie zacząć od nowa zbudować model rodziny, który rozwiązana wcześniej.

Powrót do spisu treści

Aby wyjaśnić początek nowej relacji dziecka

Istnieje mit, że kobieta, która była dzieckiem z poprzedniego małżeństwa, aby ponownie ożenić jest prawie niemożliwe. To nic więcej niż mit, w rozwodzie nie ma nic śmiertelne, nawet gdy są dzieci.

Jeśli masz dziecko, to początek nowego związku rodzi poważne doświadczenia – trzeba wyjaśnić pojawienie się nowej osoby w jego życiu. Po pierwsze, nie pozwól dziecku wiedzieć o nowym związku, zanim staną się poważne. Problem polega na tym, że po zapoznaniu się z nowym partnerem, dziecko ma szansę stać się emocjonalnie przywiązany do niego dość szybko. A jeśli twój związek nie rozwinie się, że dziecko może być dość bolesne doświadczenie to wszystko. Jeśli historia powtórzy się kilka razy i stały się bardzo powszechne, dziecko zostanie zamknięte i będzie odrzucać kto pojawi się w twoim życiu.

load...