Trójkąty: jak doprowadzić nowość w związku?

Zawartość:

„Wszystko się zmienia w tym wieku zmiany …”. Ten cytat z popularnych piosenek grupy mogą być stosowane również do sfery intymnej relacji. Dziś nikt nie jest zaskoczony przez ekstrawaganckich reklam na deski tematycznych zasobów Internetu lub w tradycyjnym druku. Są one umieszczone następujące rodzaje komunikatów: „młody człowiek patrząc na małżeństwo dla regularnych spotkań”, „sugerują trójkę” lub „M + M szuka M + F”. Dlaczego ludzie mają tendencję, aby znaleźć firmę do sypialni? Co sprawia, że ​​odejście od wielowiekowej tradycji? Szukaj różnorodność lub ogólne pogorszenie moralności? Spróbuj zrozumieć takie drażliwe kwestie.

load...

L’amour de trois: Co to jest trójkąt

Trójkąty popularnie nazywane inaczej. Starożytna chińska poetycko nazywa spotkanie trio miłość „Dzień trzech bogów.” W tradycji tamtych czasach było normą, gdy przedstawiciele rządzących elit oddawał się przyjemnościom z żoną i konkubiną. Ponadto pojęcie miał trójkę i podstawy ideologiczne. Według niego, energia z dwóch przedstawicieli płci pięknej dał człowiekowi niezrównane doświadczenie. Dlatego triumwirat, w którym udział wzięło dwóch żeńskich osobników uważane za szczyt uniwersalnej harmonii.

Pluralizm seksualnej, dewiacyjne zachowania. Co eufemizmy nie tylko nagrodzone miłośników angażować się w tak niezwykły miłosnych rozkoszy. Przez cały czas, ten problem był zaangażowany i seksuologii. Naukowcy zostały zainstalowane ciekawy fakt: męskie i damskie pomysły o miłości trójkę różnią się tak bardzo jak świeca z reflektorów.

Na przykład stwierdzono, że jeśli kobieta chce mieć trójkę, to zwykle wyobraża sobie seks grupowy z dwoma mężczyznami. W wyobraźni chłopców urodzonych jest dokładnie odwrotnie obrazu. Gdy mąż chce angażować się w miłosnych rozkoszy, kobiety powinny być co najmniej dwa. Żadne inne chłopaki nie powinno tam być.

load...

Psychologia męska jest tak skonfigurowany, że obecność innego mężczyzny w sypialni pierwotnie postrzegana. Człowiek podświadomie uważa, że ​​jego fizjologiczne dane mogą być przedmiotem porównania. Kobiety należą do drugiego elementu podzielić się zazdrości. Na tej podstawie można stwierdzić, że trójka rodzina będzie poważnym sprawdzianem dla małżonków, bezkompromisowej na psychikę.

Jeżeli jednak decyzja o przeprowadzenie takiego eksperymentu zostanie zaakceptowana, to możemy przystąpić do praktycznej realizacji tego wydarzenia. To sprawia, że ​​łatwiejsze niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Technika Trójkąty seks nie wymaga żadnych umiejętności wirtuozowskie. Najważniejsze – mieć przynajmniej przykładowy scenariusz, co stałoby się w sypialni, gdzie zbierze wszystkie trzy.

Radu sam seks z innym partnerem

Przy realizacji takiej opcji jest prawie zawsze kobieta w wygranej. Mimo wszystko, jeśli istnieją dwa kochanków, czuje się przedmiotem adoracji. Co do zasady, obie strony koncentrują się na działaniach pojedynczym lady wszystkim moją uwagę, a to nie może nie schlebiać jego próżności.

Ale istnieją pewne szczególne punkty. Na przykład, jeśli jeden z mężczyzn – męża lub bliskiego przyjaciela pań, to będzie trudne, aby zapobiec takim. Dla prawie wszyscy ludzie są z natury zazdrosny. Opcja bardziej realistyczne trójkę – z przyjaciółmi, którzy są heteroseksualne. W tym przypadku, ta pani jest gwarancją niezapomnianych wrażeń. W przypadku braku motywów zazdrości i dowiedzieć się, których godność jest bardziej reprezentatywna dla płci pięknej mogą odpocząć.

Sprzedajemy męskiej fantazji, kiedy w łóżku z inną dziewczyną

Uważa się, że aby być w łóżku z dwiema kobietami jednocześnie – marzenie każdego przedstawiciela silniejszej płci. Wynika to z faktu, że człowiek jest z natury bardziej skłonne do poligamicznych relacji niż dziewczynki. W takiej unii, musi przede wszystkim, aby właściwie ocenić swoje możliwości, tak aby nie pojawiają się przed któregokolwiek z partnerów w złym świetle.

Najlepszy scenariusz dla tej sytuacji jest taki, który będzie utworzyć mały zespół erotyczny miłej atmosferze gorącą zabawę. Aby stworzyć taką atmosferę, często uciekają się do alkoholu, ale konieczne jest, aby mieć poczucie proporcji, że w najbliższych łóżkowych eksperymentów nie są zepsute przez pijanych ekscesy jednego z partnerów. Człowiek nie powinien zapomnieć o techniczną stronę rzeczy. Po tym wszystkim, będzie musiał uczynić rachunek do dwóch przedstawicieli płci pięknej. Musi spróbować, aby każdy z nich był zadowolony z tego, co się dzieje.

W przeciwieństwie do klasycznych płci męskiej z grupy wektorów będących przedmiotem zainteresowania może być lekko przesunięty. W przypadku, ze wzrostem stres w procesie przekazywania możliwe nieoczekiwane zmiany. Na przykład, trzeba być przygotowanym na to, że kobiety, dając ludziom ułamek uwagi, chcesz lepiej poznać siebie.

Istotne jest to, że w tym scenariuszu człowiek nie czuje się samotny i opuszczony, i wyciągnął konflikt powstały z korzyścią dla całej firmy. To jest, gdy przychodzi cunnilingus pomysłowe rycerz, który na pewno będzie w stanie zwrócić uwagę na partnera pań. Ponadto, gdy uczestnicy są połączone ze sobą, można korzystać z samą przyjemność. Z reguły są zainteresowani partnerem niezwykłe widowisko dość szybko przejść do kategorii uczestników widowni.

Może utrudnić sadzenia i marne. Nie nierealne wyobrazić sobie obraz, starając się czerpać przyjemność z tego, co naprawdę się dzieje. Poprzez kontrolowanie procesu gry wstępnej, ważne jest dla mężczyzn, aby złapać moment, gdy jeden z partnerów będzie w pełni gotowy do bardziej zdecydowanych działań, to znaczy w bezpośrednim sąsiedztwie.

Należy pamiętać, że początek seksu – jest punktem zwrotnym w grze trzy. Po tym wszystkim, jak tylko człowiek pogrążony w ekstazie miłości z jedną z pań, drugi przez jakiś czas pozostać bez uwagi. W związku z tym konieczne jest, aby wziąć pod uwagę wszystkie tak, że zarówno partnerem były zaangażowane w tym procesie. Sprawdzony sposób, aby takie – podczas stosunku płciowego z pocałunku kobieta i pieścić drugą. Pozwala to na najczystsze na doznaniach wahają się orgazm.

Jednak punktem kulminacyjnym przyjemności pośpiechu nie warto, ponieważ cały proces ma przynieść satysfakcję każdego członka grupy. A jeśli to się stało, że człowiek osiągnął „punkt bez powrotu”, musi dołożyć wszelkich starań, aby zapewnić, że partner i doświadczony rozkosz. Znaczenie miłości trójkę polega właśnie na tym, że każdy ma swój udział zabawy i nikt nie opuści arenę niedosyt.

Trójkąty: czy jechać na eksperymentowanie

W kalejdoskopie nowych wrażeń nie zapominać o podstawowych środków higieny i bezpieczeństwa. Jest mało prawdopodobne, że będzie wymagać zaświadczenia z gości, aby upewnić się, że jego stan zdrowia. A jeśli seks między par jest zazwyczaj najbardziej bezpieczne, trzecie łóżko w ich obecności znacząco zwiększa ryzyko wystąpienia chorób, chorób przenoszonych drogą płciową. Najlepszą ochroną przed takimi nieszczęśliwych niespodzianek – zastosowanie wysokiej jakości prezerwatyw. I nie są tutaj przypadek wymieniony w liczbie mnogiej. Jeżeli zmienisz partnerów zgodnie z wymogami i zmienić prezerwatywę. Wymiana małżonków płciowych wymagają również takie środki ostrożności.

Po fali rozkoszy wycofał się przed zmęczeniem kochający, nie powinniśmy zapominać, że trójdrożny seks i miłość – to nie jest to samo. Tak więc, jeśli jedna z kobiet jest przyjacielem lub stałym partnerem, to nie znaczy, że inne mogą ubiegać się o tę samą rolę.

Próba dalszego rozwoju trójkąta miłosnego i prawie zawsze skazane na niepowodzenie, jeśli nie więcej. A po śmiałym eksperymentem było udane, a trzecia kobieta być zrozumiałe, że to był tylko krok w kierunku nowej wiedzy. I nic więcej. W przeciwnym wypadku, długoterminowe konsekwencje mogą być bardzo nieprzewidywalne. Ponadto, jeżeli druga połowa będzie zrozumieć, że trójkę – to tylko eksperyment, nawet jeśli jest bardzo odważny, że para będzie prawdopodobnie w stanie powtórzyć go w przyszłości.

Jeśli towarzysz inny zazdrosny temperament, a następnie powtórzyć podobne, oczywiście, nie jest to konieczne. W tych przypadkach, praktyka pokazuje, że spragniony człowiek nowością jedną z opcji jest poszukiwanie przygód na boku. Istnieje opinia, że ​​lepiej jest – tajne zdradę, choć losowy niż długiej duchowej troski o kogoś, kto jest bliski i drogi.

I na zakończenie. Psychologowie uważają, nie bez racji, że trójkąt – niczym więcej niż próbą ucieczki od swoich lęków wielkich uczuć, relacji. Wszyscy pochodzą z dzieciństwa, a więc być może początki zachowań dewiacyjnych w seksie warto przyjrzeć młodym wieku.

Oczywiście, rodzina Trójkąty seks może dokonać różnych intymnego życia małżonków. Jednakże, aby ćwiczyć ciągle nie jest konieczne. Jest to dość niebezpieczne dla partnerów. Po tym wszystkim, miłość – uczucie jest bardzo nietrwały. I ryzykować dla dobra cielesnych rozkoszy – głupi i lekkomyślny. Dlatego też wskazane jest dla pary odwiedzić psychologa, zanim zdecydują się spróbować trójkę. Porady, które dadzą się ze specjalistą w ich konkretnym przypadku ratowania małżeństwa. Plus, dzięki czemu można uniknąć poważnych urazów.

load...