Trening naturalnych kobiet? Nie, nie słyszałem

Zawartość

Każdy wie, co hype jest osobą A. Schroeder. Dla wszystkich fanów pewnym forum nie jest całkiem naturalne kulturystyce ten wspaniały pod każdym względem człowiekiem oddanym do handlu. Mądrzy ludzie próbują doznatsya, a nawet jeśli tak Alexey „pośrodku”, jak on sam w to wierzy. I jak to przetrwa w ketogeniczna diety od lat, bez użycia jakichkolwiek gryki kilogramów szybsza, a nawet czule kochał mnie osobiście ryzyko?

load...

Cokolwiek to było, ręka nie trzymać, i nie widzi nikogo analizy. Ponieważ powstrzymać się od komentowania. Wspomaga Alexey nam swoją wizję naturalnej kulturystyce. Męski. Temat dziewczynki w RuNet jeszcze nie została ujawniona. Ale niektóre serwery publiczne siać zamęt w niedojrzałej kobiecej głowy. Drogie dziewczyny, kobiety po prostu naturalne szkolenia różni się znacznie od „chemicznych”. I w złym kierunku, w którym ty i ja wolałby.

[Powrót do spisu treści]

Podstawowe postulaty nie są zbyt naturalne kobiece szkolenia

 • Grupa Train mięśniowej raz w tygodniu

Wyjątki mogą być wykonane dla nóg i pośladków, które są bardzo ważne w naszym prawie wszystkich kobiet kategoriach. Cóż, kto nie chciałby zawyżonych nóg? Każdy chciał być. Bo oni wpadają w klasycznej „przedniej i tylnej powierzchni.” Wszystko inne jest pociąg w sąsiednich Bros biegunach – raz w tygodniu. Tak, a dwa kolejne dni odpoczynku robić. Pozornie, aby przywrócić system nerwowy.

 • Robi cardio na czczo codziennie, bez względu na cel

Wiele fitness model nie wykonywać go codziennie. I mieć imponującą muskulaturę. Ale ci, którzy lubią biegać i bez żadnych obliczeń nie wiem, jak to wygląda na rysunku dziewczynki-runner. Porada – dużo mięśni nie będzie. A ci, że nie będzie wyglądać szczególnie stać wypełnione.

load...
 • Sprawia długi stały cardio, a nie wysokiej intensywności

Wyjaśnij to zjawisko jest zwykle „przeciążone nogi” czy „Burning że HIIT mięśni”. W normalnych dawkach nie jest nawet blisko do prawdy. Jednak na długo gładka wystarczająco szybko, jest dostosowanie układu hormonalnego. Jedynym, który pozwala Długodystansowiec nie jest 7000 kcal, a to nie wygląda bardzo wyczerpany.

 • Wykonaj izolację oprzeć

Nie chcę mówić o parze rozgrzewki zestawów nóg zginającorozciągających przysiadu lub o jakichkolwiek ćwiczeń na biceps triceps-Delta z małą masę ciała przed rozpoczęciem ławeczce lub na stojąco. Ale, przepraszam, zrobić izolację z zestawu rozwijanej, a następnie przejść do przysiadu może jedynie bardzo fajny towarzysza białko syntetyzujące. A następnego dnia przed naszym amatorskim podstawy izolacyjnej odbędzie łaźni lodowej.

 • Wystarcza na 8 tygodni suszenia

Jedyny wyjątek. I tak bardzo szczupłe osoby w dobrej formie i wysokiej zawartości kalorii w rzeczywistości może obsługiwać do 8 tygodni do wyschnięcia niektórych photosets. Ale to nie jest konkurs, jeśli nie mówimy o mistrzostwo regionalnej w bikini. Reszta śmiertelnego samica musi trwać co najmniej 12-16 tygodni jest męczące zdarzenia. A na scenie stopniowo, nie od razu zrezygnować z piersi kurczaka i ogórki.

 • Poszukiwania spalanie i nie wykonuje siły roboczej

To najbardziej – moim ulubionym. Nadajemy wszędzie, że nie może być silny, ale cudownie pompowana z huśtawkami Popin, loki na biceps z różowym gantelkami i różnych trudnych ćwiczeń ze sprzętem funkcjonalnej. W rzeczywistości, „spalanie” – to dobry sposób na poprawę włókien mięśniowych włosowaceniem. Co nie zawsze koreluje z ilością mięśni w spoczynku. A jeśli chodzi o normalnych poziomów hormonalnych kobiet – nigdy. Więc „Rock na pompowanie”, którzy wiedzą, i wiesz co robimy z żadnymi lekami. A teraz jestem gotowy do pomidorów Dodge.

[Powrót do spisu treści]

Prawdziwe postulaty

 • Naturalne kobiece szkolenia Pomnóż wszystkie cykle dwa

Nie jestem o naszych najbardziej ulubionych cyklu, co czyni życie tak dziewczynek 5 dni w każdym miesiącu, a na cykl szkoleń. Jeśli gdzieś w błyszczącym magazynu można przeczytać, że suszenie powinno być 8 tygodni, przeczytaj „16”, a będzie to zaoszczędzić od piersi, ogórki głodny i uczucie omdlenia nieodwracalnej zbliżającym horroru. Waga? Ten sam, a nie będzie miał do rozprzestrzeniania masła orzechowego kawałek łososia (jeden z moich przyjaciół dziewczyna to się jakoś zdobyć jej zalecana 3400 kalorii na wadze), a to będzie możliwe dodanie stopniowo.

Moc? Jeśli gdzieś ktoś wkracza do 5 kg na pasku z klasy do klasy, wiesz – to facet lub służące lifterka poziomie państw członkowskich, albo ktoś bardzo lojalny stosunek do wszelkiego rodzaju poprawa wydajności sportowców preparatiki na „T”. Plan 2, 5 kg, a nawet do 1 kg w przypadku wyciskaniu. Z całym szacunkiem dla procedury Faleeva.

 • Włącz do treningu siłowego

Niestety, 5 kg gantelkami wow nie pompować. I maszyna Smith też. A w pozycji odwróconej w przysiadów hakerskie zbyt (chciałbym zrobić na takie występy prisedalschits pokonać swatter latać, to jest mniej bolesne niż cierpieć z więzadeł stawu kolanowego). Tak, trzeba kucać, pociągnąć i nacisnąć przycisk. Nie można z powodów zdrowotnych? Spójrz na rehabilitację, która doprowadziła do tego stanu, kiedy to tylko możliwe. Lub używany sprzęt ze sobą, które będą dostępne i bezpieczne. Jednak bez dobrego Ci podkręcić moc sam, być może, aerobic wytrzymałość. Ponieważ przed angażują się w „przerost mięśni” dać trening siłowy rocznie.

 • Bądź cierpliwy

Wszystkie te nośniki do 12 tygodni, pośladki i inne Divas przez pół godziny dziennie – Tu nie chodzi o naturalnym szkolenia żeńskiej. Ponownie, pomidory, a będąc cienki i długi w euforii jego towarzyszy? Trzymaj warzywa na sałatkę, proszę was o jakości ciała i stopnia nakachany w roku. Kiedy zdajesz sobie sprawę, że aby schudnąć – to nie wszystko. Dobre wyniki – to wiele lat treningu. No, ale na pewno nie będą się nudzić w tym czasie.

 • Czy cardio dla zdrowia, a nie spalanie tłuszczu

Wiesz, jak szkolimy dziewczynki? Pierwsza godzina spaceru na bieżni (godzina iść? Kto tam robić w tym czasie? W godzinę można mieć czasu na trening całego jedno podstawowe ćwiczenia i 2-3 zależną rozszerzeniem wykonać, na przykład), a następnie 30 minut działa „pie” Wśród wszystkich dla siłowni a następnie – „. Na pośladkach” kolejne pół godziny spaceru krokowy Radzimy wziąć miłośników chodzenia kortyzolu i hormonów tarczycy.

Upewnij się, że nie stają się tak szybko, jak skutecznie „żyjący” metabolizm dla zdrowia nas, pod warunkiem, że nie poruszają się zbyt wiele w ciągu dnia, tak mało jak 30 minut 5 razy w tygodniu. Połowa może być wykonane w formie przedziału A, a druga połowa – bezpiecznie podjęte dla środowisk. W każdym razie, jeżeli bierze udział poprzez wyprowadzanie protokołów wytrzymałościowe, stracisz nie tylko tłuszcz, ale także mięśni.

 • ćwiczy mięśnie, synergiczne w jeden dzień

I działa przez poszczególnych grupach 2 razy w tygodniu. To znaczy, kto nie chciał powiedzieć, ale przede wszystkim dla dziewczynek lepszego rozłamu „push-pull-nogi” zamiast „bratansky” na grupach mięśniowych. A jeśli nie wykonywać całe ciało. Tylko w ten sposób można osiągnąć pożądany poziom obciążenia treningowego. Ale jest minusem – naturalny szkolenie w zakresie zasad nie pasuje dobrze z dietą niskokaloryczną i naruszeń reżimu. Dlatego też, w spoczynku, życzymy dobry apetyt i już jedz pomidory. Zdrowie będzie.

Elena Selivanova

load...