Trening dwa razy dziennie, aby pomóc schudnąć szybciej?

Zawartość

W każdym razie, nie żyjemy w próżni informacyjnej. I od czasu do czasu czytamy o tym, jak radzić sobie ze specjalistami fitness. Większość z nich przygotowuje się do konkurowania, pociąg czasem dwa razy dziennie. Czy to oznacza, że ​​będzie w stanie schudnąć szybciej niż w prawdziwym życiu, jeśli sesja zamiast jednego szkolenia zaplanować dwa? Krótko mówiąc, nie zawsze tak jest.

load...

[Powrót do spisu treści]

Ten trening 2 razy dziennie naprawdę pomóc

Produkt najpopularniejszy jest „out of the gym” – słynny film D. Oczywiście Michaels „schudnąć w ciągu tygodnia.” Jest oferowany w godzinach porannych do wykonywania zestawu 30 minut hantle od rodzaju treningu obwodowego w godzinach wieczornych – w tym celu wysokiej intensywności cardio. Za co? Wyjaśnienie jest proste – zbyt intensywny trening, że osoba o przeciętnej szkolenia mogłyby rozwijać jakość Dwa w jednym rzędzie. Ale rozłożone w czasie, na pewno będzie działać lepiej.

W rzeczywistości, w tym przypadku, ze względu na szczególny dobór treningowych niż potrzeby regeneracji. „Power” w rozumieniu tego programu – to 30-45 sekund pod obciążeniem, minimalne ciężary, maksymalna amplituda i duże zaangażowanie wszystkich mięśni ciała do pracy. Co to jest? To prawda, HIIT. Dla przedziału spoczynku „wzięte” ćwiczeń brzucha, inne ruchy „w kole” – okresów pracy.

„Cardio” zbudowana jest z odmian Burpoe i innych skoczni dużej intensywności. W rzeczywistości, zarówno do pracy z wytrzymałości i szybkości szkolenia w większym stopniu niż rzeczywista moc. Ponieważ są one oddzielone od siebie w czasie.

load...

Następujący tekst zostaje pokazany na przykład program nie jest z mojej wielkiej miłości do dzieł Gillian, ale po prostu dlatego, że ilustruje prostą tezę – 2 szkolenia w amatorskim sprawności, najczęściej wykonywany, gdy wytrzymałość do 1 długiej sesji w kontaktach z nie wystarczy.

To znaczy, dla przeciętnego przypadku. Istnieją również przypadki „Advanced” – gdy jedna osoba chce trenować cykl 2 „u boku” z cechami fizycznymi (huzarów, milcz o skuteczności takiego wyboru dla sportu, teraz jesteśmy o przydatności). Albo kiedy normalne życie jest tak osiadły Istnienie że cardio „każdy dzień” tylko uratowany przed skutkami bezczynności, ale zmusić osoba rosną powoli, i szczerze mówiąc, szkolenie jest bardzo męczące, tak, że „pół godziny na eliptyczne” po wydaje się, że wynalazek kogoś nieuprzejme i niesprawiedliwe wobec ciebie.

[Powrót do spisu treści]

Jeśli nie masz siłę

Osobiście nie postawi cardio jako „drugiej sesji treningowej w hali” i starał się umieścić go w zwykły kardio aktywności fizycznej w ciągu dnia. Często, gdy siła jest zbyt mało, te rodzaje codziennych czynności, takich jak chodzenie, jazda na rowerze od punktu A do punktu B, a nawet 20 minut na mini-stepper całkowicie rozwiązać problem.

Warto wypróbować różne opcje dotyczące aktywności fizycznej i postępuj puls. Nie ma szczególnej potrzeby, aby zrobić „mini-cardio” na czczo lub w danym momencie. Co do zasady, „chudy” cardio sens nawet przy wyższej szkolenia i mniejszy procent tkanki tłuszczowej. Tutaj „mini cardio” to po prostu jako sposób na zwiększenie aktywności w ciągu dnia, ponieważ jest wtedy, gdy jest to wygodne -to przerwą obiadową, po pracy, w formacie „po prostu chodzić”, a nawet rano, po drodze gdzieś indziej. Stopniowo przydatności wzrośnie i będzie w stanie „zmieścić” osławionego 20 minut cardio, gdzie chcesz, nawet po włączeniu zasilania, choć oddzielnie, ale z większą intensywnością.

[Powrót do spisu treści]

Podczas pracy w celu poprawy właściwości dwóch

To prawie nigdy nie pojawia się w tym sporcie, ale często jest to w fitness. Ekspert w dziedzinie przygotowania zasilania E. Cressey pisze o tym: „Tak, sportowcy wykonywania cardio pewnością zyskuje ceny energii wolniej niż ci, którzy koncentrują się wyłącznie na pasku, ale również mają niższy procent tkanki tłuszczowej i lepszej mobilności.”. Ogólnie rzecz biorąc, na przykład efekt przeciwny do zamierzonego, trójboju siłowym, strategia „dodatków”, cardio jest uzasadniona w rekreacyjnej wychowania fizycznego.

Przychodzi taki czas, kiedy osoba chce powiedzieć, a jednocześnie nauczyć się uruchomić, a przysiady z ciężarami. Naturalnie, po sesji, przysadzista trochę chęci i wysiłku, aby „uruchomić” nie. „Walk” nie rozwiąże problemu szkolenia. Szkolenie warunkowe „w hali i na metę” człowiek może tylko w poniedziałki, środy, piątki. Ponieważ, jak w pozostałej części on tygodnia … cokolwiek. Praca, dzieci, zajęcia z języka angielskiego, nie wiem co. Ale z tej sprawności liczyć. Ponieważ w takich wykonanie może być jogging i wieczornym treningu. Najważniejsze – aby spróbować rozłożyć lekcje na czas co najmniej 6, korzystnie – 10 godzin od siebie. I znowu, nie jest konieczne, aby pokonać czas nagrywania. Jeśli życie szło dobrze, można zmniejszyć zarówno szkolenia skromne 40 minut.

[Powrót do spisu treści]

Fani joga „w dodatku do fitness”

Kiedy zacząłem ćwiczyć jogę, rozsądne pytanie: „Gdzie jesteś, kochanie?” Jeśli umieścisz 1 lekcja w tygodniu w wakacje prawnej, będzie … rozrywki i nie ma postępu. Jeśli ustawione po władzę, okazuje się, że pewnego dnia będzie trzymać się na treningach dłużej niż 3 godziny. Joga jest w przeciwieństwie do sprawności „to dopiero początek” w 60 minucie. W rezultacie doszedłem do 3 + 2, czyli 3 dni w tygodniu władzy, jeden trening dziennie i 2 dni – prace nad wytrzymałością rano i wieczorem jogi. Remarque – to nie był „odchudzania”, zjadłem na kalorie wspierających i czuć się całkiem normalne.

A odpowiedź na drugie pytanie jest uzasadnione „. Nie, on jest waga nie spadła” Oznacza to, że magia nie działa tu ponownie. Jeśli celem jogi – zwiększyć spożycie kalorii, to lepiej … postawić inny cel lub wymienić część dynamicznej jogi formacie kardio „prawdziwa, równie” lub „chodzenie pod górę”. Z dobrego nauczyciela, wymiana będzie dobrze założona i rozwój fizyczny bardziej harmonijne. Jeśli celem jest uzyskanie elastyczności, funkcjonalny rozwój siły i mobilności – iść do przodu, a tam nie zapomni.

W większości przypadków, prosta matematyka, takich jak „podwoić ilość szkoleń, pozostawić kalorii na tym samym poziomie” przyczyn, które spowodowały „czynnik ludzki”. Tak, w pewnym momencie, zwiększenie apetytu, utrata masy ciała i zamiast uzyskać stan, w miejscu lub notorycznie „Och, jestem pompowane … po prostu zrobić to za miękki i boleśnie przypomina tłuszczu … Nie, trenazherka -zlo, idź już Pilates „. Na ogół, każda manipulacja liczby ćwiczeń dziennie, nie zastępuje obliczeń. Niestety lub na szczęście.

load...