Trenerze, Dlaczego nie tracąc na wadze?

Zawartość

Myślę, że pisałem o pięć razy, dlaczego nienawidzę i kocham to pytanie w tym samym czasie. Dla mnie na pewno, zmarł Dr House – kopać, gdzie dana osoba kłamie siebie i „personalschikov” – moje ulubione hobby. Nawiasem mówiąc, sytuacja może być dość typowe dla nich i zaprezentuje bloga. Często myślimy, że jesteśmy prawie do Igrzysk Olimpijskich w Soczi przygotowują, ale w rzeczywistości – spalić 200 kalorii na godzinę, bez podkręcania metabolizmu perspektyw i poprawić kształt. W jaki sposób?

load...

[Powrót do spisu treści]

Jeśli długo na torze …

Z 90% osób nie do utraty wagi w hali? To prawda, niestety poruszać się po bieżni. Albo wesoło tchórzami na nim również, z których oba są równie daremne, jeśli masz co najmniej 2 miesięcy regularnie skończył studia i nie dusić na wysokości 6, 5 km / h.

Jest to popularny sport dyskusja na temat tego, co zrobić z klientami – prowadzić swoją stopę na pulsie 50-60% maksymalnej częstości akcji serca, czyli chodzenie lub bieganie odstępach i zmuszony do szkolenia z hantlami. Kopie złamane tony, a wybitni gracze jak Reebok University oraz Stowarzyszenia specjalistów fitness miało popriderzhivatsya oba punkty widzenia.

Osobiście, tracę na wadze doskonale na drugą opcję, ale nie dać go do klienta-nowicjusza, ponieważ jest obarczona traumy i zaburzeń serca nie są przygotowane dla człowieka. Ale problem z utraty wagi większość „wędrówki wzdłuż ścieżki” są poza tym dyskusji. Większość ludzi po prostu pójść do WP … 40% wartości maksymalnej, która nie jest wysiłku, jak zakupy lub bulwar. W rezultacie, mijają dni, a tłuszcz nie jest zużywana.

load...

Konkluzja: jeśli lubisz chodzić i że jest to obiecujący sposób kupić czujnik tętna Monitor-clock-mostek pas. Nie wierz w to, co mówi sondy na bieżni, a ty nie daj najwyższą Fitness-siłę do korzystania ION. Pamiętaj – wszystko kłamstwa, a zwłaszcza siebie.

[Powrót do spisu treści]

Wielu, często bezużyteczne

„Number Two” w wykazie środków obiecujący – notorycznie „dużo powtórzeń, niska waga obciążenia”. W rzeczywistości, prawie każdy, kto korzysta z tej strategii strzela dwa ważne punkty. Aby schudnąć z „mnogopovtorkoy” konieczne

  • Angażować jak najwięcej mięśni może być jednocześnie, zwiększając tym samym ogólną wytrzymałość i, oczywiście, zużycie energii;
  • Prawo do korzystania z przerwy na odpoczynek – nie odpoczywać więcej niż 60 sekund, najlepiej – 30-40 sekund i powtarzać następujące

Jeśli wędrować pomiędzy powtórzeniami w sali jako sąsiada, trójboista i podnieść poprzeczkę o masie 8 kg w wykonywaniu „martwym”, można spalić nieco więcej kalorii niż, powiedzmy, podczas spaceru z psem. Co gorsza, jeśli są przyjmowane z wagą zrobić kilka ćwiczeń izolacyjnych takich jak symulator hodowli noga lub zginając biceps. Cóż, myślę, ile masz i ile biceps? Zgadza się!

Wnioski: mnogopovtorka – dobrze wykorzystać ten okres szkolenia, aby dowiedzieć się, jak squat, lonża, technicznie czerpać z piersi, nadrobić zaległości i push-upy. Następnie w tym samym czasie i utratę wagi bez większego diety. Dla najbardziej wyrafinowane samooszukiwania – od publiczności po powinny mnogopovtorki raczkować i koszula musi być mokra. Cała reszta – profanacją szkolenia lub PFD osób niepełnosprawnych w zakresie ochrony zdrowia.

[Powrót do spisu treści]

Idź do stopnia staną

Szczerze mówiąc, nie jestem potworem choreografia. Nadal wierzę, że pryzhochki gwiazdka Burpoe i przysiady między nimi – wielki cardio. A jeśli weźmiemy skakalochku … piosenkę w 20 minut, można śpiewać, że nie będzie niechęć i spalić tłuszcz. Jednak większość klubów skupiają się na klasykę – 40-60 minut aerobowych choreografii tanecznej.

Jeśli uważasz, że ostatnie słowo, czy przekleństwo, czy coś z niespójnego i powtórzyć ruch do tańczącego mężczyzny bardzo skomplikowane dla Ciebie, wybrać najlepszą cardio – schudnąć szybciej. Typowy wzór kiedy ciotka zabawy w dresach skakać, i boleśnie zastanawianie się, gdzie prawa i lewa noga, która nie pomaga schudnąć. Puls nie ma czasu do przeszukiwania do przysłowiowej „strefie spalania tłuszczu” W zasadzie, ale w negatywnym uczuciem wielu niewygodne. Nie trzeba dodawać, że „przejąć” to z pewnością skorzystają?

Wniosek: jeśli chcesz schudnąć szybko i nie baw się dobrze, mylące stopy i dłonie na aerobik, trzeba udać się do strefy tlenowej do siłowni, a nawet zatrudnić osobistego trenera dla kardioprogrammam 2-3 sesje radzenia sobie z podstawowymi krokami.

[Powrót do spisu treści]

Stacja 1, 2 … 10 i nadal siedzieć w kąpieli

Przedstawiciele malozanyatoy studentów i twórczą inteligencją na wakacjach powinni wiedzieć, że odbędzie się w klubie fitness na 4-5 godzin przy pełnym obciążeniu może być tylko bardzo zdrowy człowiek z dobrej profesjonalnej (czytaj – sport) szkolenia. Dla początkującego takie eksperymenty mają tendencję do końca przewlekłe zmęczenie i starego przyjaciela Zhora, który przychodzi w nocy i trwa pół miesiąca zakupione produkty na 1 noc.

Albo … przepraszam, nie mógł zrobić. Jeśli ćwiczyć w polnogi i jakoś powtórzyć kroki dla instruktora, nasz puls, znowu, nie sądzę, aby wznieść się do strefy spalania tłuszczu. Cóż, o wydajności elektrowni, ja generalnie cicho – nie trenować squat połowy uda z bodibarom 3 kg.

Wniosek: jeśli nagle chciał spędzić w sali 3:00 Ty – profesjonalny trójboista. Jeśli nie – to jest konieczne, aby zmienić plan treningowy, klasy nie pasuje. Na szczęście, dziś eksperci szkoleniowe przygotowane przez klientów bardzo. Dobrze, jeśli są nowe i, szczerze mówiąc, w złym stanie fizycznym – przyczyna pewien czas w formie. Przestań użalać się nad sobą podczas ćwiczeń, śledzić ruch z właściwego kształtu i amplitudy dobrego, a będziesz pion i szczęście.

[Powrót do spisu treści]

Wysoka intensywność funkcjonalne nepoymi że

Ten utwór został napisany specjalnie dla fanów bodiroka i CrossFit. Drodzy koledzy, jeżeli po zakończeniu szkolenia nie chcesz wyjść i wycisnąć formularz w szatni, to znowu nie zrobić. Powoli i niestety podniósł 40 kg w Sumo-postawy – nie jest to samo, co szybko i szarpać podnieść to 20 kg. Wysoka intensywność funkcjonalne ćwiczenia do utraty wagi działać tylko pod warunkiem, że można rozwijać stałą wysoką moc. A to oznacza – maszyny i tempo swoich najlepszych przyjaciół. Ponadto, trzeba najpierw zdobyć technikę, a następnie – w celu zwiększenia tempa. Dlatego początkujący powinni nauczyć się dyscypliny sportowe dane tylko z trenerem.

Wnioski: puste sępy i średni ciężar – nie tylko dla słabeuszy i dziewcząt. Rozpocząć z tym i myśleć o kształcie i prędkości, a nie do wagi krążków.

Nie mów leży sobie i niekoniecznie zostanie osiągnięty swoje cele, powodzenia!

load...