Trendy w modzie na sezon jesień-zima 2017/17

Dokładne obliczenie dobór garderoby na jesień i zimę – jest tak samo ważne jak prawo do wyboru kolor makijażu, zrobić dobrą fryzurę, buty modne buty. Nic dziwnego, że projektanci i następnie aktualizowanie trendy w modzie, próbując zadowolić najpiękniejsze kobiety.

load...

Jesienią i zimą 2017/17 będzie modne roku przeszłość. Teraz retrospektywa moda od baroku do 80. Staje się top glamour. W tym przypadku główny nacisk nie jest dziwne wyglądające ubrania i luksusu i elegancji minionych lat. Ponieważ kolekcja jesienno-zimowa 2016/14 z Petersburg projektanta Svetlana Zotova to harmonijne połączenie złota szycie, haft, koronka, druków gobelin. W tym przypadku, fani jasnych kolorach z pewnością będą zadowoleni. Bogate nasycone kolory nawet nudny jesienią i zimą zrobić specjalny. Dodajmy do tego drogich tkanin, a otrzymasz unikatowe ubrania, strajków przez jego świetności.


Nawiasem mówiąc, w sposób być skomplikowane i sylwetki. Tak, że fani mogą po prostu wyciąć kilka do ponownego rozpatrzenia. Najprawdopodobniej będą musieli jeszcze przyznać modne atak, aby przynajmniej raz spróbować unikalnej odzieży w tym sezonie. Chociaż projektanci i natychmiast zagrożona. Więc w klasycznego minimalizmu nowoczesnej wersji wygląda bardzo modne i oryginalne. Czyste kontur i złożone cięcia doskonale połączone ze sobą.

Co ciekawe, projektanci są bardzo łatwo wykorzystać te tereny jako „wojsko” i „safari”. W połączeniu z klasycznym stylu, tworzą prawdziwe cuda. Sylwetka kobiecość jest uderzające i zaskakujące. Epolety, klapy, pionowe linie – to sprawia, że ​​rzeczy o wiele bardziej modne, stylowe, oryginalne.

Styl etniczny jest reprezentowany przez druków, które dokładnie można by nazwać „zwierzę”. Oni łączą się z kwiatowym wzorem i wąskie paski. Wariant ten wygląda niemal mityczny, spojrzeć z dala od pani w podobnej odzieży niemożliwe. By the way, projektanci przygotowali i szacunek wobec Szkocji. W szczególności, komórka o różnej wielkości i nasycenia jest w harmonii z innymi cechami jesienią i zimą projektantów kolekcji.

load...

Te i inne tendencje występują w wielu kolekcjach. Jaśniejsze i bardziej przemyślane wszystkim, są one wyrażone w kolekcji jesień-zima „dokładna kalkulacja” Petersburg projektant Svetlana Zotov, wypuszczając odzieży damskiej pod TM „S & S od S.Zotova”. Ten projektant zawsze na wysokości mody.

Materiał przygotowany na podstawie lokalizacji /

load...