Trendy w modzie jesień-zima 2017

Jesień i zima jest tuż za rogiem, więc nadszedł czas, aby zaktualizować szafa, wybierając nowe modne i ciepłe ubrania. W tym artykule powiemy ci, co modele będą istotne w obecnym sezonie.

load...

Ogólne trendy

Projekt kolekcja jesień-zima jest reinterpretacja starej kultury czy stare ubrania, co znajduje odzwierciedlenie we wszystkich linii i detali. Logiczną konsekwencją jest tendencja, aby odtworzyć obrazy z przeszłości. Więcej miejsc docelowych – asceza, jakość grafiki, androgyniczny wizerunek, natomiast pierwszym planie jest konstruktywizm, z naciskiem na dostosowywanie i ubioru. Wybór geometryczne linie cięcia, będzie tendencja jesienią lub zimą 2017 roku.

Kolor

Stylowe dżinsy sezon jesień-zima odbywa się w beżowy, pastelowych odcieniach brązu, przechodząc przez jego regularne narodzin szmaragdu. Jesteś wystarczająco praktyczne? W tym przypadku, Swietłana Zotov i inni projektanci powinni nosić białe, czarne i szare ubrania – chodzi o to, jak płaszcze, futra i dół kurtki i spodnie, swetry, sukienki, akcesoria. Co można znaleźć kompromis między pięknych jasnych kolorach i ponadczasowej czerni i bieli? Eksperci mody polecam zwrócić uwagę na rubinowe czerwonych i ciemnych kolorach niebieskim.

Podkreślenie kluczowych punktów

Jeśli nie lubisz jasne grafiki i geometryczne cięcia, niekoniecznie kupować rzeczy tylko dlatego, że są teraz w modzie. Można podjąć inne trendy i po prostu umieścić modne akcenty. Jakie są opcje?

Po pierwsze, jest to bajka. Wspaniałe elementy, postacie i krajobrazy mogą teraz nie tylko w dzieciństwie, ale również w wieku dorosłym garderoby. Te wydruki wyglądają równie dobrze na sukienki i swetry i płaszcze. Po drugie, wygląda na miłą komórkę – w postaci wzorów geometrycznych i prostych szkockich klatce. Wybierz takie garnitury – i będziesz wyglądać super stylowe. Po trzecie, trendy w modzie jesień 2016 oferuje nam futro. Mówimy o futer i kamizelek, sukienki, spódnice nawet. Młodzież – kolorbloki kolor niż zwykły skórki. Po czwarte, jesteśmy pewni, aby zwrócić uwagę na muzyce etnicznej, jak również dzianiny tuniki i sukienki. Te rzeczy wyglądają lub eleganckie, kolorowe, niezwykłe, lub miękkie, wygodne, kobiece, ale są zawsze istotne. I ostatni, piąty jasny motyw – sukienka skóry. Grzywny wzór piękny wygląd i podkreślenie godności kobiecej figury.

load...

load...