Trendy w modzie dla stylowych dziewczyn

Głównym trendem mody kolekcji Wiosna 2017 jest jasność kolorów, odcieni zawartość soku. Będą popularne w następujących kolorach: bogate odcienie żółtego i pomarańczowego, jasne niebieskie i zielone kolory jasne, kolorowe różowe i czerwone odcienie. Jednak feerią barw nie kończy. Moda nie tylko jasne, kolorowe wzory, jak również i całkiem nieoczekiwane kombinacje jasne kolory w jednym stroju. Trzeba być gotowym na śmiałe eksperymenty, aby wybrać najbardziej niepowtarzalną i unikalną kombinację kolorów, wzorów, które podkreślają swoją indywidualność. Jednak w ich dążeniu mody powinien być bardzo ostrożny, jak wulgarności i szumu gdy kombinacja różnych kolorach nie są mile widziane.

load...

Wiosna-Lato 2017 podoba nam feerią barw, jest nadal aktualna i klasyczny kolor. Ciemny wyposażona kurtka zaleca się nosić krótkie spodnie z jasnym szmatką. Kocham rzeczy w stylu „Chanel”? Na pewno trzeba nabyć bezpośrednią linię tuż pod płaszczem biodro i spódnica styl Godet lub długiej spódnicy z szeroką falbaną. Cywilnemu zaleca się rozcieńczyć oryginalnych elementów i akcesoriów. Na przykład może to być wąski pasek skórzany, frędzle lub koronka, satyna złota lub srebra.

Zadowolony kolekcje mody i powrót do przeszłości, projektanci najbardziej pamiętanych trendów Fidler. Nowością sezonu sprężyny będą niesłusznie zapomniane kombinezony i krótkimi wolnego cięcia skomplikowanych odbitek.

Ustanowienie takich modeli ważne jest, aby wybrać odpowiednie kolory, nie odwrócił kombinację niefortunne. W tym przypadku, podstawowa zasada, aby pamiętać – każdy element obrazu będzie monochromatyczny. Wyjątkiem jest tkanina z jasnym nadrukiem. Taki materiał może być używany do tworzenia jednej części.

W sezonie wiosna będzie bardzo pomocne spódnice i sukienki z nierównych krawędzi dołu, na przykład, „opanowany” lub owalne. Jest to trend w modzie na sezon wiosna 2017. Te tendencje można zaobserwować w kolekcji wiosenno-letniego projektanta z Petersburga Zotovoy Svetlany. Jej kolekcja nazywa się „Basic Instinct”. Projektant produkuje odzież marki handlowej kobiet „S & S przez S.Zotova”. Kolekcje mody projektanta może zaspokoić wszystkie gusta. I dostać rzeczy z mody projektanta Petersburgu odwiedź /. Nawiasem mówiąc, to już się rozpoczął hurtowego kolekcja wiosna.

load...

load...