Trendy w modzie 2017: suknia ślubna w stylu greckim

Prawdziwi mężczyźni zawsze porównaniu kobiet z bogiń. Trzeba tylko słuchać słowa, aw mojej głowie pojawiają się spontanicznie obrazy Atena, Afrodyta i innych bohaterek klasycznej mitologii. W powietrzu, białe, płynące sukienki, schodzą z Olimpu na ziemię, zachwycając wszystkich wokół jej nieziemskiej urody. Nic dziwnego, że suknia ślubna w greckim stylu, godnym tylko tej bogini. Po tysiąclecia, nie utraciły przydatność i urok, więc znowu i znowu, aby pobudzać wyobraźnię znanych projektantów, przynosząc je do ponadczasowych klasyków, które inspirują każdej z płci.

load...

Modele sukien ślubnych

Sukienka ślubna w stylu Imperium może być naprawdę nazywa się najwyższa arcydzieło współczesnej mody. Wszyscy czołowi projektanci zwrócili naszą uwagę szeroki zakres opcji takich zleceń, nie jest zbyt odbiegające od głównego, klasyczny styl, który charakteryzuje się powściągliwości i zwięzłość. Najbardziej delikatna i piękna suknia ślubna w greckim stylu są wykonane z miękkiego szyfonu, jedwabiu i satyny, podobnie jak opływu figury i jej okładce, przedstawiający sylwetkę trochę.

  • Najnowsze suknia ślubna w greckim stylu z armhole na jedno ramię. Może on pomieścić dowolny rozmiar lub łuk kwiaty, broszki, rhinestone. Niezwykle delikatne spojrzenia armhole ozdobione białymi piórami światła, a to może być głównym celem w modelu.
  • Suknia ślubna w stylu greckim ramiączek doskonale pokazują piękno ramion i rąk kobiecych. W tym przypadku główny nacisk położony jest na górze. To może być ozdobione wstążkami, perły, różnego rodzaju fałdy i draperie, łańcuchy, kamieni lub delikatną koronką.
  • Suknia ślubna z paskami może być zupełnie inny kształt i długość wycięcia. Główną ozdobą jest, oczywiście, same są pasy. Mogą być szerokie lub wąskie, pojedyncze lub podwójne. Ramiączka suknia ślubna w greckim stylu szyfonu może być niemal przezroczysta i ozdobione kamieniami i cekinami, haftami, cekinami, kolorowymi akcentami, oraz, oczywiście, zasłony i fałdy.
  • Wysoka talia suknie ślubne w stylu greckim pozwala ukryć wszystkie negatywne strony rysunku, czy to niewielka ilość w udo lub brzuch. Sypki spódnica pochyła maksymalna siła sylwetka i wizualnie dodać kilka centymetrów wzrostu. Dlatego suknie ślubne w stylu greckim doskonale nadaje się do pulchny i ​​kobiet w ciąży. Linii talii w tej sukience najbardziej zdobione kamienie, kryształy i inne obiekty migotanie dekoracji.
  • Spódnica ma również szereg wersjach: gładkiej i delikatnie opada w dół lub ma kilka warstw, górnej można rozpocząć od linii talii. Wygląda to bardzo piękną sukienkę w stylu greckim z pętlą, która może być szyfonowa, przejrzysty i praktycznie niezauważalne. To bardzo miłe, aby utrzymać wypłaty, podając za każdym tkliwość Bride oraz miękkość. Suknia w stylu greckim z karbowany przeponę daje szczególny urok i elegancję jego właściciela.
  • Z tyłu sukni w stylu greckim jest uzupełniona przez szereg powiązań, symetryczne lub asymetryczne wycięcia ozdobnymi wstawkami i ozdoby. Jest to również doskonałe uzupełnienie elementy służą jako wstążki satynowe, łańcuchów torze kryształkami lub łuków.

Modne kolory i akcesoria

A kolorowe palety sukienki w stylu greckim może być bardzo zróżnicowany. Oczywiście, zdominowana przez miękką, puszysty, ciepły, lekki, pastelowych kolorach. Wiele modeli sukienek w stylu greckim, wykonane w jasnym kolorze lub kolorze szampana. Ale na świecie projektanci mody nie pozostawiają nam wybór wąskie, reprezentujących różne kombinacje kolorów kontrastów. Oszałamiająca wygląda strój, który łączy w sobie biały lub kremowy kolor z taśm i wkładek srebro lub złoto.

Buty, które są najlepiej dopasowane do sukni w stylu greckim – Sandals gladiatora cienka płaska podeszwa z różnego rodzaju sznurków, pasków i klamerek. Zgadzam się, te buty będą najbardziej wygodne dla Twojej uroczystości. Ale jeśli ci się nie podoba, można nosić buty lub sandały w kolorze sukni w stylu greckim.

load...

Make-up w tym stylu powinien być półprzezroczysty i naturalny, przypominający boskiej młodej nimfy lub Afrodyty. Dać pierwszeństwo pastelowych kolorach, dzięki czemu parę akcentów świetlnych w usta, policzki i oczy. Załóż sukienkę, trzeba czuć się pewnie i przekonujące – prawdziwą boginię.

load...