Trendy Spódnice 2017: fotografia i wideo kolekcja

0.

Krótkie, długie, chude, spalony … no, przynajmniej jakiś rodzaj spódnicy z pewnością można znaleźć w szafie każdej dziewczyny, dziewczyny, kobiety, a nawet babć. Ponieważ jest to nadal atrybutem czysto kobiece, dobrze, z wyjątkiem szkockich spódniczkach, miłość do pracy i patronami mody Olympus, ciągle dając do czegoś powierzchni nowego, prosto z cyny lub dobrze zapomniane stare, ale w zupełnie nowej interpretacji i nieoczekiwane pikantne żetonów. Wszystko to z pełnym przekonaniem można powiedzieć o modzie spódnicy 2017 są mile imponująca różnorodność stylów, faktur i kolorów.

load...

Zawartość:

Eleganckie i zabawy spódnice w katalogu wideo

Letnia spódnica maxi

W specjalnym korzyść z projektantem mody zawsze były kobiece, nieco tajemnicza, a na pewno intrygujące długa spódnica w 2017 roku, które są idealne dla kobiet z niemal każdej figury. Szeroka gama jest również mile zadowolony: ołówek, spalony roku … Na specjalnym rachunku uroczym spódnica koronki i przezroczystego szyfonu, które sprawiają, że obraz światła zabawy.

load...

1. 3. 6. 0. 5. 1. 8. 6.

Spódnice Midi 2017

Klasyczny złoty środek jak zawsze istotne. Midi mogą dotrzeć do kolan lub nieco poniżej lub nieco powyżej nich. Dla ściśle biznesowych atmosferę pracy, oczywiście, najlepiej nadaje się ołówek spódnicę, ale dla bardziej wolny i wyzwolony zdarzenia mogą podnieść spódnicę średniej długości i wesoła: tulipan, opakowania, butelki, słońce. Od samych nazw już trochę oddycha swobodnie, lekkość, a nawet zgorszenie.

5. 5. 6. 8. 01. 15.

Modny zabawny mini

Mini … No, gdzie się bez niego obejść, kochanie? Tak, krótkie spódnice prezentowane są nie tak bogata jak maxi lub midi, ale nie pozbawia ich projektantów uwagę, wciąż nie zdecydował. Nacisk w tym przypadku, jak gdyby w drodze porozumienia, postanowili zrobić na bujne modeli i różnych fałdy i falbanki. Wygląda na to, że nadszedł czas, aby pamiętać swoje dzieciństwo … Również niektóre twórcze osobowości ze świata mody postanowiły włączyć się w jego kolekcji jest nie tylko mini i mini ekstremalne, skrócenia i tak krótkiego modelu jak najwięcej.

Parno tropikalne raj

Zwolennicy niski klucz czarno-biały i szaro-brązowe, jak klasyki zawsze będzie w stanie zaspokoić swoich potrzeb arystokratyczna mody, bo tam jest kult kultu – brak argumentując przeciwko niemu. Jednak większość projektantów chciał uczynić świat wokół nas trochę bardziej pięknego i jaśniejszy. I zaczynają oferować siebie, wystarczy podnieść spódnicę 2017 wykonywany we wszystkich kolorach tęczy. Szczególnie interesujące jest to model z różnego rodzaju kwiatów, zwierzęcych, etnicznych, geometryczne i abstrakcyjne wydruków. Takie modele nigdy nie znudzi jej właściciela oraz otaczających ludzi.

30. 46. 63. 81. 00. 20. 41. 63.

Cały sensu szczegółowo

Tak, to cały punkt w szczegółach, a cała uwaga. Ponieważ w tym roku odbywa się pod znakiem kobiecości i żetony, które zdobią letnią spódnicę, mające na celu podkreślić i zaakcentować ją: plisowania, marszczenia, falbanki, fałdy, falbanki i birdie, łuki, kwiaty … Również wątek pozostaje asymetrii. Wszystko to jest bardzo, bardzo miłe i słodkie. Cóż, nie marzyłeś jako dziecko przynajmniej trochę być jak przysłowiowa Barbie? Marzenia się spełniają!

86. 10. 35. 61. 88. 16. 45. 75. 06.

Katerina Bagatskaya

load...