Trendy smaki 2017

Główne trendy w 2017 roku w świecie perfum to: lekkość, lekkość, zauważa Flirtowanie, indywidualność. Głównymi składnikami są: owoce cytrusowe i kwiatowo-delikatne kompozycje z dodatkiem notok Wschodzie. Te zapachy idealnie podkreślają indywidualność kobiety, zdradza jej seksualności, zaufanie, tajemnicę.

load...

Szczególną uwagę należy Vanitas zapach globalnej marki Versace. Ten zapach zawiera nuty kwiatowe i cytrusowe z dodatkiem nuty frezji. Aromat przypominający motywami śródziemnomorskimi, które inspirują nowych wyczynów. To jest bardzo pociągający, kobiecy zapach dla wrażliwych i bardzo odważnych kobiet.

W tym sezonie bardziej niż kiedykolwiek popularnych motywów orientalnych. Roberto Cavalli przedstawił, jak wiadomo było do wszystkich linii zapachów Escentric cząsteczek 03 i nowość – perfumy „I Love Her”. Zapach urzeka od pierwszych nut: odważną mieszankę cedru, bergamotki, piżma i słodkimi nutami wanilii.

Dziewczęta mogą zwrócić uwagę na perfumy „Panna Pucci”, stworzonej przez Christine i François Nazhel Demak. W jego skład wchodzą: płatki róży, magnolia, piżmo tęczówki. Ten zapach doda do swojej kokieterii obrazu i trochę flirtu.

Kolekcja modnych zapachów dołączy do już znanego perfumy Donna Karan „Be Delicious”. Nowe produkty będą eksperymentem, który naruszył wszystkie zasady kombinacje: notatki z ogórkiem i zielonego jabłka, płatków róży i fiołków, a także notatki z białego drewna.

load...

W skrócie, to pozostaje tylko próbować i zanurzyć się w świat piękny i tajemniczy zapach.

load...