Trendy – nie zdanie! Jak nie być jak inni, ale podążać za modą?

Jak interesująca i atrakcyjna nie byłby świat mody, ma w 21 wieku jest jeden problem – masa przewidywalność. Ale w rzeczywistości, wręcz przeciwnie efekt oczekiwać, że ci, którzy powinni być „najświeższych” trendy mody, musi wyróżniać się z tłumu i być widzianym „za kilometr”, a teraz możemy zobaczyć te na trendy „nie być”. Przypomnijmy sobie spódnicę maxi – najlepszym przykładem! Aż przyszedł boom na wiosnę ubiegłego roku, krążył dziewcząt ulicznych w spódnicach do podłogi można nazwać wybrykiem z ubiegłego wieku lub ubrane „w rzeczy babki”. Teraz – to fetysz, i musi mieć w szafie każdej modnej kobiety, bez względu na to dla ciebie, czy nie. Więc jakie są trendy i jak zrozumieć kiedy naprawdę powinno pożyczyć spódnicę babci?

load...

Oczywiście, jednym z powodów, dla tej promocji i przybycie trendów w wadze może być uznane w Internecie. Nie ma nic, że można wsunąć przeszłości okiem sieci potwora. Informacja wchodzi do sieci w ciągu kilku sekund, co bezpośrednio prowadzi do powstania nowych zbiorów dzisiejszych popularnych sklepów internetowych. Typowymi przykładami są Polskie Asos, Lamoda, Yoox i wildberries. Po zalogowaniu się na tych stronach, pierwszą rzeczą, jaką można zobaczyć i poczuć – komunikat „Bądź w trendzie!” Nawet rzeczy wizualnie podzielona na trendzie, czyli trafienia, a towary zwykłymi. Rzeczywiście, po lub razem z szeregiem online i śledzić wszystkie sklepy nie-wirtualnych. Więc nie rozumiem w trend? Nawet jeśli nie konkretnie?

Tutaj istnieją pewne wskazówki, niech nie nazywają ich „zasady”. Tak więc przechodząc do rzeczy: Jak mógłbym nie być jak inni, ale podążać za modą?

Moda historyk Aleksandr Wasiljew niestrudzenie powtarza: „Weź Zabawna mody, a nie podążać głupi.” Jeśli myślisz, że możesz zrobić dla siebie jeden prosty wniosek – postępuj rozsądne! Ok, w trendu kwiatowym nadrukiem na całości, niż tylko można – kupić ozdoba w formie kwiatu lub, ewentualnie, używa świeże kwiaty stworzyć letnią fryzurę! Bez rzeczy modny miętowy odcień fashionistka życie nie jest możliwe? – zakup akcesoriów jasny, ale nie działają kupić spodnie, swetry i skarpety modnych kolorach! Maxi – Fetish fashion-świat, ale nie można ozdobić go? Nie staraj się kupić spódnicę do podłogi, wybierz sukienkę midi i nie zapominać o przestrzeganiu proporcji – oversize talii, wybierz właściwą wysokość. I, oczywiście, nie spiesz się umieścić na łańcuchu kotwicy tylko ze względu na ogromne dekoracje w modzie – wystarczy wybrać jasne akcesoriów. W rzeczywistości, widzi korzeń: chwycić pomysł, ale nie kopiuj styl!

load...

Nie wydać całą pensję na trendy. To jeszcze zabawniejszy niż strój „jako plan”. Na pewno coś z dawno zapomniane w swoim (lub matki) szafa może tradycyjnie stają się hitem mody w tym sezonie! A jeśli ten nie został znaleziony i kupić coś wystarczy – zastosowania zniżki. W następstwie shopami Internecie od dłuższego czasu następujące promocyjne strony kodowe. Sprawdzić zniżki na Promokodabre i twój portfel będzie miał zapisane, a tendencje bardziej dostępne.

I wreszcie – nie obserwuj to co ci się nie podoba, albo nie iść tylko dlatego, że jest modne. Jaśniejsze ciebie to nie staje się rzeczą nie dekorować, ale będzie bezpiecznie zapomniane w szafie. Zawsze wybieraj odpowiednie style i postępuj już rozwinął styl.

Nie mylić, mówiąc ostatnią banał: pobyt na własną rękę i to będzie główny czynnik wyróżniający Cię z tłumu!

load...